Накратко днес процедирането предвижда :
Много ме съмнява още от понеделник сабалян да правим нови върхове...Докато захапе пазара до късна икендия, предвиждам рейндж с уклон надолЕ и тестване от страна на Лондон зоната 1.3130 - 1.3140, при липсата на ордери , може да се пробват и на 1.3100 - 1.3113, ама ме съмнява че ще им стигне куражеца

Макс 1.3125 си мисля...
Интересното както винаги, ще е като дойдат янките и по специално към 17 : 00 когато бай Драгни ще се е изказал вече... За тогава предвиждам шутове нагоре до към 1.3203 - 1.3207...независимо какво ще избръщолеви дъртия масон..

При средно дневно движение 70 пипса, значи според простия акъл на баба МЕЦА , требе земем 1.3130 и 1.3200 днес, за да си изпълним дневната норма

Па , ако шутовете са яки..може и повечко...

Естествено има и вариант на бай Драгни да му повярват и да са сцепят от шортене и да се окаже че правим нещо като 3-ен връх на дневна, но...какво ще се случи, никой не може да каже... :
Голям зор днеска с процедирането еййййййййййй ...
На всички трейдъри и трейдърки пожелавам успех !!!
Умната ей , ползвайте предпазни средства /стопове имам на предвид/

!!!
Поздрав :
http://www.youtube.com/watch?v=yEP**JmDK8A
Чакам останалта част от "групата на РЕДА" под строй да процедира !!!