+ Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 2 3 4
Резултати от 31 до 34 от общо 34

Тема: Няма логика при търгуването на новини!

1. #31 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Goushter не е на линия
    Новак
    Не е зададено настроение

Goushter е по пътя на славата Аватара на Goushter
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    34
    Благодарили са му 46 Пъти в
    22 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Може би ще се изненадаш, но в голяма част от думите ти съм съгласен. Ако вярвах безрезервно, че някой ще ни даде наготово работеща стратегия, например срещу 200лв такса за курс, щях да съм се хвърлил със всички сили да търгувам още след изкараните курсове. Та кой би имал сметка да издаде тайната си, ако е успешен трейдър, срещу 200лв?! Нееднократно са ме търсили по телефона от брокера да ме питат - Ама ти няма ли да отваряш сметка, нали изкара курса успешно? Напротив винаги съм се съмнявал и затова съм тръгнал по пътя да изуча как работи системата. Е вероятно и това никой няма да ми подскаже и ще трябва сам да се оправям. Но това не пречи да опитвам различни начини... иначе защо сме в този форум?

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 4 потребители изказват благодарности на Goushter за полезния пост:

minkov (04-07-2021), Unregistered (2), K_W (04-08-2021)

3. #32 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    36 786
    Благодарили са му 35 291 Пъти в
    10 271 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Цитирай Първоначално написано от Goushter Виж мнението
    Може би ще се изненадаш, но в голяма част от думите ти съм съгласен. Ако вярвах безрезервно, че някой ще ни даде наготово работеща стратегия, например срещу 200лв такса за курс, щях да съм се хвърлил със всички сили да търгувам още след изкараните курсове. Та кой би имал сметка да издаде тайната си, ако е успешен трейдър, срещу 200лв?! Нееднократно са ме търсили по телефона от брокера да ме питат - Ама ти няма ли да отваряш сметка, нали изкара курса успешно? Напротив винаги съм се съмнявал и затова съм тръгнал по пътя да изуча как работи системата. Е вероятно и това никой няма да ми подскаже и ще трябва сам да се оправям. Но това не пречи да опитвам различни начини... иначе защо сме в този форум?
    Аз бих те посъветвал да следваш съветите на колегата КУРА и да прочетеш книгите, които ти препоръча, но докато ги четеш се ориентирай тук в бонусната кампания, и ако още не си регистрирал сметка за получаване на бонуса, утре е деня, в който да го направиш за да може в петък да получиш някой лев.
    Та ако получиш някой лев от спонсора, докато четеш книгите, се ориентирай към някоя сравнително лесна стратегия от нета и започни да я ползваш с получения бонус, ако нещо в нея не ти харесва, може да променяш, да пробваш и т.н. и когато вече ще си занулил първия си бонус, ще имаш някакъв опит с техническите показатели на пазара, та за следващия превод, другия петък да си по-подготвен.
    Ако я караш така, горе долу по времето когато успееш да прочетеш онези книги, и занулиш 2-3-4-5-6 и повече пъти бонусарката, ще имаш някакво изградено мение как да я караш по-нататък...
    Ако искаш съвет, разгледай тази тема и да пробваш малко базова техника
    https://forum.bg/showthread.php?610-...B0%D1%80%D0%B0
    и прочети внимателно повечето неща. Темата е полезна, но за съжаление е доста стара и някои от картинките вече не се виждат, ама пак ще свърши работ. То из интернет има и на другаде писано за нея.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

4. Следните 5 потребители изказват благодарности на minkov за полезния пост:

Vici (04-07-2021), Goushter (04-07-2021), Unregistered (2), K_W (04-08-2021)

5. #33 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 039
    Благодарили са му 4 664 Пъти в
    1 439 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Goushter Виж мнението
    Виж, момко, надявам се не греша. Ако има някой успешен трейдър, той и за 200 000 пак няма да ти продаде стратегията си. В негов интерес е да те понабута, защото търговията е нулева игра. Ако някой спечели, другия трябва да загуби. Къде е логиката този успешен трейдър да дърпа още трейдъри на негова страна? Няма ли да е по-рентабилно да ги бута към страната на губещите?
    Аз винаги съм се съмнявал в тези курсове. Най-добре е да се действа сам. Почва се от основите, много литература, ама много, аз ти препоръчвам и първо ако искаш с форекс да се занимаваш да търгуваш не толкова волатилни двойки. Може и кросове. Незнам дали ги разбираш тези термини. Ако нямаш такава печалба при форекса, направи като мен. Пробвай с акции с много малки суми на CFD търговия. Много е рискова тя, трябва да се внимава много. Аз така преди много години започнах с валути, предимно долар търгувах, но късмет ли нямах, опит ли нямах достатъчно незнам, губех пари при валутите. Пренасочих усилията си към акциите. И вече доста години само при тях се държа. Над 15 години предимно с тях карам.
    Тук с бонусите първоначално имах някакъв успех с валутните двойки, после пак се започна с едно прекомерно бутане на стопове.
    Така че ако с един инструмент не ти се получава, може друг да изпробваш. Не е казано, че само форекс има, а и големите фондове и банки като цяло избягват да инвестират много във валути, точно защото са толкова волатилни и носят висок риск.

Одобрена

6. Следните 5 потребители изказват благодарности на Zagorka за полезния пост:

Vici (04-07-2021), Unregistered (3), K_W (04-08-2021)

7. #34 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Goushter не е на линия
    Новак
    Не е зададено настроение

Goushter е по пътя на славата Аватара на Goushter
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    34
    Благодарили са му 46 Пъти в
    22 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Zagorka Виж мнението
    Виж, момко, надявам се не греша. Ако има някой успешен трейдър, той и за 200 000 пак няма да ти продаде стратегията си. В негов интерес е да те понабута, защото търговията е нулева игра. Ако някой спечели, другия трябва да загуби. Къде е логиката този успешен трейдър да дърпа още трейдъри на негова страна? Няма ли да е по-рентабилно да ги бута към страната на губещите?
    Нали и аз казах същото!
    ПП Термините са ми ясни

Цитирай Първоначално написано от Zagorka Виж мнението
    Незнам дали ги разбираш тези термини. Ако нямаш такава печалба при форекса, направи като мен. Пробвай с акции с много малки суми на CFD търговия. Много е рискова тя, трябва да се внимава много.
    Акциите не исках и да ги чувам, струваха ми се прекалено дългосрочни като инструмент. Отскоро обаче взеха да ме привличат, както и петрола. Проблемът е, че ако за Форекс съм изкарал някакви по-обстойни курсове, за тях не знам нищо нито имам литература.

8. Следният потребител изказва благодарност на Goushter за полезния пост:

minkov (04-08-2021)

+ Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви ... 2 3 4

Абонирайте се за тази тема : 2

Отворен

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си