+ Отговор в тема
Страница 24 от 24 ПървиПърви ... 14 22 23 24
Резултати от 231 до 239 от общо 239

Тема: Бектестване

1. #231 Свиване на публикацията
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    36 091
    Благодарили са му 34 523 Пъти в
    10 110 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Цитирай Първоначално написано от gambletrade Виж мнението
    Щото е кракната. Няма как. Поемаш си риска ако не ти се плаща и те така Аз не съм я пробвал. Току-що я намерих.
    На мен ми се струва малко рисковано така. То и не ми трябва де, ама не пречи да погледна за какво иде реч. Ще трябва на експерименталния компютър да се инсталира.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 3 потребители изказват благодарности на minkov за полезния пост:

gambletrade (02-20-2021), kypa (02-21-2021), nnikos (02-20-2021)

3. <a href="https://www.instaforex.com/bg/company_news">Форекс портал</a>
  4. #232 Свиване на публикацията
    nnikos не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите nnikos е отвъд представите Аватара на nnikos
    Град
    София
    Начислени плащания
    2,857.14 USD
    Благодарности
    5 802
    Благодарили са му 3 710 Пъти в
    2 105 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Значи, кракването на тестера не беше успешно. Поне аз не се справих. Антивирусната се побърка...minkov се оказа лош пророк
    Като цяло е добро демото, но за да е ОК историята, трябва да се изръси човек за ВИП акаунт - 700$.
    Последна редакция от nnikos : 02-21-2021 на 10:28

5. Следните 2 потребители изказват благодарности на nnikos за полезния пост:

kypa (02-21-2021), minkov (02-21-2021)

6. #233 Свиване на публикацията
    100 е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите Аватара на 100
    Начислени плащания
    5,265.37 USD
    Благодарности
    1 167
    Благодарили са му 7 825 Пъти в
    3 304 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Какво стана с кракването? Мислих си и аз да пробвам някакъв улесняващ софтуер...макар да нямам желанието да работя с няколко фрейма.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

7. Следните 3 потребители изказват благодарности на 100 за полезния пост:

kypa (02-21-2021), minkov (02-21-2021), nnikos (02-22-2021)

8. #234 Свиване на публикацията
    ndimitrov73 е на линия
    Форекс гуру
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите Аватара на ndimitrov73
    Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    1 623
    Благодарили са му 4 159 Пъти в
    1 489 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Не пробвайте. Антивирусната ревна и при мен. Мауеар има. В тракер ру. има старата версия в. 1. с крак. има много обсъждане. Руснаците пишат, че няма крак за новите версии, а щом те казват значи е така. Рутраскер.орг вижте за повече инфо. Апропо и в руския форума един колега пише, че и този файл съдържа нещо и анти вирусната му писнала. Проверчваите всичко и ползвайте на ваща отговорност. Правете бекъп преди да пробвате нещо ще си спестите време за преинсталация и губене на данни.

П.С. Минков смятах, че си любител на ябълките. Каква антивирусна ползваш, ако не е тайна?
    Последна редакция от ndimitrov73 : 02-21-2021 на 16:25
    ""Човек който управлява всички е силен. Човек който управлява себе си е велик"

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

9. Следните 3 потребители изказват благодарности на ndimitrov73 за полезния пост:

kypa (02-21-2021), minkov (02-21-2021), nnikos (02-22-2021)

10. #235 Свиване на публикацията
    100 е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите Аватара на 100
    Начислени плащания
    5,265.37 USD
    Благодарности
    1 167
    Благодарили са му 7 825 Пъти в
    3 304 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Тя антивирсната е нормално да си реве дори и да няма реално вирус, но този точно файл е само някакво съмнително еxe и в някакви подпапки с още по-съмнителни имена. Прегледах го иначе какво може да прави и вероятно аз лично няма да се занимавам, не виждам кой знае какво повече мога да ти даде като бързодействие или опции ако търгуваш само на затворил бар.

11. Следните 3 потребители изказват благодарности на 100 за полезния пост:

kypa (02-21-2021), ndimitrov73 (02-21-2021), nnikos (02-22-2021)

12. #236 Свиване на публикацията
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    36 091
    10 110 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от ndimitrov73 Виж мнението
    П.С. Минков смятах, че си любител на ябълките. Каква антивирусна ползваш, ако не е тайна?
    Те ябълките са си ябълки, ама счетоводна програма на ябълка без емулатор не съм виждал, а с емулатори не ми се занимава, та затова имам и няколко други, дето не са ябълки. Въобще аз имам много компютри (основно нотбуци)
    На всички ползвам аваст, платена версия - не е много скъпо, а е сигурно - от 5-6 години поне съм снея - няма проблеми и от всичко най-малко товари компа.

13. Следните 2 потребители изказват благодарности на minkov за полезния пост:

kypa (02-21-2021), ndimitrov73 (02-21-2021)

14. #237 Свиване на публикацията
    kypa е на линия
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Начислени плащания
    31,523.51 USD
    Благодарности
    212 672
    Благодарили са му 63 616 Пъти в
    20 699 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Скъп софтуер предоставен за безплатно използване в комплект с някакъв видове ръце или крака следва да бъде инсталирван и стартиран само и единствено във виртуална машина. Уйндоза от 8.1 нататък идва с готов софтуер - Hyper-V, който обаче изисква определен хардуер. Ако не може да се подкара трябва VMWare - те това има и хардуерно, и софтуерно виртуализирване, т. е. работи на всякакъв хардуер, като ако има от тоя дето Hyper-V иска работи малко по-ефективно.
    Hyper-V се разрешава/забранява от Програми/Включване и изключване на КОНпоненти на Уйндоз
    ☀️ ☀️ ☀️

15. Следните 5 потребители изказват благодарности на kypa за полезния пост:

minkov (02-21-2021), ndimitrov73 (02-21-2021), nnikos (02-22-2021), Unregistered (2)

16. #238 Свиване на публикацията
    ndimitrov73 е на линия
    Форекс гуру
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите Аватара на ndimitrov73
    Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    1 623
    Благодарили са му 4 159 Пъти в
    1 489 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от minkov Виж мнението
    Те ябълките са си ябълки, ама счетоводна програма на ябълка без емулатор не съм виждал, а с емулатори не ми се занимава, та затова имам и няколко други, дето не са ябълки. Въобще аз имам много компютри (основно нотбуци)
    На всички ползвам аваст, платена версия - не е много скъпо, а е сигурно - от 5-6 години поне съм снея - няма проблеми и от всичко най-малко товари компа.
    Точно нея ползвам и аз ама безплатната. Преди ползвах AVG, но разбрах, че Аваст са я купили и сега пердаша с Аваст. Те и тези симулатори на ябълките надали ще вървят.
    ""Човек който управлява всички е силен. Човек който управлява себе си е велик"

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

17. ForexCopy
  18. #239 Свиване на публикацията
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    36 091
    10 110 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от ndimitrov73 Виж мнението
    Точно нея ползвам и аз ама безплатната. Преди ползвах AVG, но разбрах, че Аваст са я купили и сега пердаша с Аваст. Те и тези симулатори на ябълките надали ще вървят.
    А, вървят си симулаторите на ябълката. Перфектно си вървят, ама все пак се губи доста от производителноста и няма смисъл.
    А и важните ми неща, които са свързани с работата винаги са на отделни компютри, които са карантинизирани и социално изолирани и там експерименти не се правят.

19. Следните 5 потребители изказват благодарности на minkov за полезния пост:

ndimitrov73 (02-21-2021), Unregistered (4)

+ Отговор в тема
Страница 24 от 24 ПървиПърви ... 14 22 23 24

Абонирайте се за тази тема : 1

Отворен

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си