+ Отговор в тема
Страница 63 от 66 ПървиПърви ... 13 53 61 62 63 64 65 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 621 до 630 от общо 654

Тема: InstaForex - бонус сметки и тегления (35)

1. #621 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    K_W не е на линия
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите Аватара на K_W
    Град
    София
    Начислени плащания
    6,616.08 USD
    Благодарности
    5 215
    Благодарили са му 18 402 Пъти в
    2 910 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 3
    И при мен има бонус, пише за 18 седмица. 15 $ последната седмица не съм писал много, но ако е за няколко седмици новата система не ме кефи

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 2 потребители изказват благодарности на K_W за полезния пост:

jssj (05-03-2021), kypa (05-03-2021)

3. #622 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    batDancho е на линия
    Централна банка
    Polos

batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите Аватара на batDancho
    Град
    Горна Оряховица
    Начислени плащания
    4,711.46 USD
    Благодарности
    3 166
    Благодарили са му 6 611 Пъти в
    3 485 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Тази публикация е написана в рамките на кампанията, като предоставя награди за съдържание. Всеки може да участва в тази кампания и да използва авторския си талант, за да печели пари.
    Днес ми се случи нещо странно - до края на април всички мои сметки бяха на трето ниво на верификация.
    Днес се оказа, че са в състояние - 'изтекла верификация'. Верифицирани са около Нова година, тогава
    сменях документи и верифицирах сметките наново. Писах на съпорта, и сметките ми станаха на първо
    ниво без да правя нищо. После едната изобщо не беше верифицирана, после пак на първо ниво се върна.
    Изпратих по две сметки за газ и ток и минах второ ниво.
    Някой имал ли е подобни приключения днес или аз съм единствен ?

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

4. Следните 2 потребители изказват благодарности на batDancho за полезния пост:

kypa (05-03-2021), skrasi (05-03-2021)

5. #623 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    37 297
    Благодарили са му 35 697 Пъти в
    10 378 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Тази публикация е написана в рамките на кампанията, като предоставя награди за съдържание. Всеки може да участва в тази кампания и да използва авторския си талант, за да печели пари.
    Цитирай Първоначално написано от batDancho Виж мнението
    Днес ми се случи нещо странно - до края на април всички мои сметки бяха на трето ниво на верификация.
    Днес се оказа, че са в състояние - 'изтекла верификация'. Верифицирани са около Нова година, тогава
    сменях документи и верифицирах сметките наново. Писах на съпорта, и сметките ми станаха на първо
    ниво без да правя нищо. После едната изобщо не беше верифицирана, после пак на първо ниво се върна.
    На моята си пише топ левъл верификация - някъде преди 2 г е верифицирана, ако правилно си спомням

6. Следните 5 потребители изказват благодарности на minkov за полезния пост:

batDancho (05-03-2021), Spekulanta (05-03-2021), Unregistered (1), kypa (05-03-2021), skrasi (05-03-2021)

7. #624 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Spekulanta е на линия
    Централна банка
    Bahagia

Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Аватара на Spekulanta
    Начислени плащания
    9,293.92 USD
    Благодарности
    27 297
    Благодарили са му 23 229 Пъти в
    7 072 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от minkov Виж мнението
    На моята си пише топ левъл верификация - някъде преди 2 г е верифицирана, ако правилно си спомням
    Но на мен сега ми предстой да си извадя нова Л . К
    Текущата ми Л . К е пред изтичане . и сигурно и аз ще бера ядове с верификация на ново
    Последна редакция от Spekulanta : 05-03-2021 на 14:15
    “Няма никакво значение дали си прав или не. Важното е колко печелиш, когато си прав и колко губиш, когато грешиш”

8. Следните 4 потребители изказват благодарности на Spekulanta за полезния пост:

minkov (05-03-2021), batDancho (05-03-2021), kypa (05-03-2021), skrasi (05-03-2021)

9. #625 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    batDancho е на линия
    Централна банка
    Polos

batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите Аватара на batDancho
    Град
    Горна Оряховица
    Начислени плащания
    4,711.46 USD
    Благодарности
    3 166
    Благодарили са му 6 611 Пъти в
    3 485 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Spekulanta Виж мнението
    Но на мен сега ми предстой да си извадя нова Л . К
    Текущата ми Л . К е пред изтичане . и сигурно и аз ще бера ядове с верификация на ново
    ОЦУ - първо се свържи със съпорта, обясни им че имаш нови документи и ги
    помоли да ти изтрият верификацията. След това по стандартната процедура,
    описана от бай КОР.

10. Следните 5 потребители изказват благодарности на batDancho за полезния пост:

Spekulanta (05-03-2021), gambletrade (05-03-2021), minkov (05-03-2021), kypa (05-03-2021), skrasi (05-03-2021)

11. #626 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Fafa не е на линия
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Аватара на Fafa
    Град
    У нас
    Начислени плащания
    14,260.74 USD
    Благодарности
    11 329
    Благодарили са му 57 890 Пъти в
    17 443 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Ти ако имаш пълната верификация, сега не виждам смисъл да правиш тези упражнения, докато не изискват нещо ново по верификациите.

12. Следните 3 потребители изказват благодарности на Fafa за полезния пост:

Spekulanta (05-03-2021), minkov (05-03-2021), kypa (05-03-2021)

13. #627 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    37 297
    Благодарили са му 35 697 Пъти в
    10 378 Поста
    ПодписвамПодписвам
    ОЦУ - първо се свържи със съпорта, обясни им че имаш нови документи и ги
    помоли да ти изтрият верификацията. След това по стандартната процедура,
    описана от бай КОР.
    Това много екстремно - ако те решат, че искат нова верификаци, ще я изтрият и без да им пишеш, а ако не искат нищо, какво ти пука, че си с нови документи.
    Преди да регистрирам сегашната си сметка, със старата карах 2-3 години след като ми беше изтекла личната карта и никой нищо не беше искал - смених я когато започнахме да теглим койни, щото от стара бях теглил към кредитна карта, а това не ме устройваше много.

14. Следните 5 потребители изказват благодарности на minkov за полезния пост:

Spekulanta (05-03-2021), kypa (05-03-2021), skrasi (05-03-2021), gambletrade (05-04-2021), batDancho (05-04-2021)

15. #628 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    kypa е на линия
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Начислени плащания
    31,523.51 USD
    Благодарности
    216 136
    Благодарили са му 64 620 Пъти в
    20 913 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Възможно е да са въвели срок за верификацията според документа, с който е извършена. Ако е няколко месеца за сметки обаче изобщо не е добре. Вероятно ще го оправят, обаче докато го оправят за който е верифицирал със сметки ще е тегаво.
    ☀️ ☀️ ☀️

16. Следните 4 потребители изказват благодарности на kypa за полезния пост:

Unregistered (2), batDancho (05-04-2021), minkov (05-04-2021)

17. #629 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    GeorgiRR е на линия
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите Аватара на GeorgiRR
    Град
    Пазарджик
    Начислени плащания
    20,215.95 USD
    Благодарности
    11 602
    Благодарили са му 28 076 Пъти в
    9 936 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Мен още не са ме резнали. Смених си документите миналата година, октомври некъде. Верификацията на акаунта ми е от преди две години. Сега влизах в кабинета, имам си всичките три верификации. А имам доста тегление след смяна на документацията. Ма ще си трайкам, кво да правя.

18. Следните 3 потребители изказват благодарности на GeorgiRR за полезния пост:

minkov (05-04-2021), batDancho (05-04-2021), kypa (05-06-2021)

19. #630 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    big_shark2 не е на линия
    Централна банка
     Geli

big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите Аватара на big_shark2
    Начислени плащания
    1,523.40 USD
    Благодарности
    3 502
    Благодарили са му 5 752 Пъти в
    1 413 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Колеги имате ли липсващи или неизплатени бонуси за една от предишните седмици ? Ако при вас всичко е точно като брой седмици и изплатени бонуси ясно, ще пие една студена вода, защото ми се струва че една предишна седмица е прескочена или греша ?

20. Следните 2 потребители изказват благодарности на big_shark2 за полезния пост:

minkov (05-04-2021), kypa (05-06-2021)

+ Отговор в тема
Страница 63 от 66 ПървиПърви ... 13 53 61 62 63 64 65 ... ПоследнаПоследна

Абонирайте се за тази тема : 3

Отворен

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си