+ Отговор в тема
Страница 70 от 70 ПървиПърви ... 20 60 68 69 70
Резултати от 691 до 694 от общо 694

Тема: Търговия с акции (2)

1. #691 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 093
    Благодарили са му 4 832 Пъти в
    1 505 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    На Apple днес акциите отвориха с гап нагоре и предполагам, че следващата цел ще бъде $133. В петък си публикуват още един отчет и се залага за оптимистични данни.
    По-рано някой питаше дали се случва така, че предварително някой да купи, каах ДА, и ето сега е момента, даже нагледно може да се види как се процедира. И след отчета цената надолу тръгва

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 2 потребители изказват благодарности на Zagorka за полезния пост:

Aquila (Вчера), Unregistered (1)

3.  
  4. TOP MESSAGES
    2020-03-09   21:08
    Best answer #1
    Accrued payments  7208 USD

ето ви и една би трябвало мноооого добра банка дойче банк !от водеща страна по много параграфи.стойността и е паднала с 50 % за порядъкана почти един месец!предполагам че це ка бе и първа инвестиционна са мръднали с по 10-20 стотинки поне?все пак става дума за български банки!от тези ценови представяния следва май да мислим че нашите управляващи в банковото дело са мнооого по добри от всички доста по развити страни!е какво чакат за бога да им предлагат милиони заплата и да ги вземат а ние ще се оправим все някак .бай ганьо може с леб ама може и без леб (отприщи ми се мисленето а то доста криво простете ми )чест и уважение на всички

The attachment
    Превью
    2020-04-29   20:16
    Best answer #2

Цитирай Първоначално написано от Zagorka Виж мнението
    Намерих смелост и при AirFrance купих на 4.50, но по-малък обем от първоначално планирания. Много голяма е несигурността при авиокомпаниите и не ми се рискува много с тях.
    Причината за решението е едно доджи близо до подкрепата. И въпреки този ръст днес, в последната минутка от сесията, от 18:29 до 18:30, имаше 9 покупки и 16 продажби Дано утре по-добре тръгне, в момента графиката показва технически бай, поне аз това виждам. Поправете ме, ако греша
    Дневна графика пускам, не 4-часова.
    абе човече ще фалират много от фирмите в транспорта !!!правиш супер риск или по точно играеш на тука има тука нема.ако ти харесва да си под напрежение ок .намери александър герчик в ю туб и виж видеата от вчера мисля и ще разбереш какво не трябва да купуваш сега.това е лично мнение не те упреквам давам съвет!

2020-03-10   06:54
    Best answer #3

Цитирай Първоначално написано от Alex1977 Виж мнението
    пет дена акцията на ферари е под муувинг аверидж двеста .ем те еф макд и в двтаа варианта е в сел тренд .очаквам акцията да падне още преди да намери подкрепа в по долни нива.
    така и се е случило .още 20 долара сел а проблемът е че аз не виждам все още дъното .единствено предното дъно но то е на 94 за дял и малко ми се не верва ама знам ли

The attachment
    Превью
    2020-03-05   10:55
    Best answer #4

дойче банк са направили един гап за затваряне но сега се намира под муувинг аверидж двеста и не мисля че сега ще му е времето.долу ем те еф макд е от мнго време в позиция бай тренд и само това ме навява на мисълта че е просто временна корекция на тренда този образуван спад.

The attachment
    Превью
    2020-03-12   12:35
    Best answer #5

айдее дойче банк с още един гап за запълване отвори днешната си сесия за търговия.петдесет процента им бяха малко и явно богатите инвеститори ще закарат цената доста по ниско от очакваното и там ще купуват от настръхнали за парите си клиенти или фондове с евентуален стоп .

The attachment
    Превью
    2020-04-24   10:49
    Best answer #6

Цитирай Първоначално написано от Alex1977 Виж мнението
    луфт ханза предполагаемо днес има последно дневно дъно .в зависимост от кризата рисковите играчи могат да зааложат на рязко покачване след отваряне на полетите по светът.аз си мисля че до тогава ще падне още поне 2-3 долара цената .лично мнение!
    още днес имаме ново дъно при луфтханза.играта загрубява .милиардерите чешат пръсти за закупуването на бизнеси във фалит и скоро ще имат шанса!!!

5. #692 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 093
    1 505 Поста
    ПодписвамПодписвам
    При Pfizer вече съм със сделка заради по-добрия отчет, по-добра цена не успях да взема, на графиката виждате къде ме ситуираха и на каква цена, а стопът съм го сложил на 35.50. Много надолу е, но има потенциал при тази акция, поне според мен. Надявам се на цена от 40-42, около тази зона вече бих затворил, защото със стопа ще бъде 1:1 Risk:Reward

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

6. Следният потребител изказва благодарност на Zagorka за полезния пост:

Aquila (Вчера)

7. #693 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Aquila не е на линия
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Аватара на Aquila
    Начислени плащания
    1,699.21 USD
    Благодарности
    2 578
    Благодарили са му 7 234 Пъти в
    1 736 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Aquila Виж мнението
    10-ти май е крайния срок за плащане на данъци в САЩ.
    Силните ръстове на акциите през миналата година предполагат и голяма парична маса необходима за да се платят тези данъци. Което пък предполага и ликвидиране на част от позициите за да се набави кеш.
    Възможна е корекция при акции и индекси до края на седмица.
    Записвам текущите нива, за да проверя в понеделник след затваряне разликата.
    DOW - 34 100
    S&P - 4 200
    NASDAQ - 13 800
    Объркал съм датите. Не е 10-ти, а 17-ти е последния срок за плащане на подоходния данък в САЩ.
    Записвам отново котировките и ще ги сравня следващия понеделник 23:00.

DOW - 34 780
    S&P - 4 230
    NASDAQ - 13 720
    Your observation of the fundamentals only makes you money when that observation or those fundamentals become part of the narrative.

8. Следният потребител изказва благодарност на Aquila за полезния пост:

Zagorka (Вчера)

9. #694 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 093
    1 505 Поста
    ПодписвамПодписвам
    При акциите на Apple ако има спад до $120, ще купя минимум пакет, въпреки че са над $100. Имам малко остатъчен капитал и мисля да го сложа някъде, а Ябълката е потенциална. Като видиш как се строяват феновете на марката пред магазините им за новото айфонче, как да не купиш
    Досега не съм ги пипал, защото винаги са ми били много скъпи и като го отворя никога не е подходящия момент.
    Дано сега имам късмет, то даже мисля и един лимит да оставя в тази зона.

+ Отговор в тема
Страница 70 от 70 ПървиПърви ... 20 60 68 69 70

Абонирайте се за тази тема : 3

Отворен

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си