+ Reply to Thread
Page 1 of 129 1 2 3 11 51 101 ... LastLast
Results 1 to 10 of 1285

Thread: InstaForex - бонус сметки и тегления (33)

1. #1 Collapse Post
    plovcity is offline
    Централна банка
    Riang

plovcity е радост за учите plovcity е радост за учите plovcity е радост за учите plovcity е радост за учите plovcity е радост за учите plovcity е радост за учите plovcity е радост за учите plovcity's Avatar
    Accrued Payments
    3,705.39 USD
    Thanks
    60

InstaForex - бонус сметки и тегления (33)

Да видим кой първи ще си занули сметката и кой най-добре си управлява акаунта

ето го и моя резултат от ден първи

загуба 16%

Линк: InstaForex - бонус сметки и тегления ! Част 32
    Last edited by privelege; 11-28-2019 at 03:39 PM.

2.  
  3. TOP MESSAGES
    2020-06-16   13:08
    Best answer #1

Виждам, че колежката renito5 е тролила и в другите форуми, като Матеев е копирал и нейния пост от неговия форум, затова копирам написаното от него и ще дам малко повече информация за случая и тук

Spoiler Spoiler:
    Първо, аз нямам идея как ние, като администратори на форума, и Инстафорекс, които организират бонус кампанията във форума, сме измамници, при положение че правилата на бонус кампанията са публични и всеки чрез свързване на реална търговска сметка с форумния си профил се е съгласил с тях. Освен това, форумът има правила за поведение. При търговия с реална сметка е задължително да се спазват и Общите условия на брокера. При нарушение на някоя точка от всички тези споменати условия от страна на потребителя, не ми е ясно как ние сме измамници, а потребителят е с чисти ръце.
    При нарушение, ние следва да предприемем мерки! Вероятно за престъпника и съдията е измамник, затова че го е осъдил! Същото важи и за брокера, ако установи проблем или поведение, което се счита за злоупотреба.
    Второ, нито ние като администратори, нито Инстафорекс, кара когото и да било да прави депозити по търговски сметки. Такива условия няма! Колежката вероятно се е възползвала от оферта за 30% бонус върху депозит и не е прочела условията към него. Спомням си за този нейния слуай, за който беше споделила преди време, а постовете и все още може да се прочетат по-назад. Постове с докладвани проблеми при търговия не трием, всеки е свободен да докладва за такива, като това би следвало да става в рамките на установените във форума правила. Ако някой твърди, че конкретни постове за били изтрити, то най-вероятно те са съдържали груби изрази и обиди. Тук не причисляваме само постовете към спонсора на форума, защото се докладват и проблеми с други брокери в съответните им теми.
    Трето, колежката твърди, че е рискувала само около $280, но за сметка на това е теглила няколко пъти големи суми, което според мен сумарно е плюс. Т.е. тя е взела пари от брокера, възползвала се е финансово от бонус кампанията и в крайна сметка ние пак сме измамници, нищо, че брокерът я е спонсорирал, за да не си изгуби спестяванията, а да се обучи. Не смятам това поведение за нормално...
    Четвърто, обвиняват се потребители на форума в платено драскане във форума. Само че от тях не съм прочел постове, които твърдят, че няма смисъл да се пише във форума щом няма бонуси или такива не им се раздават. Както съм писал от преди, форумът е място за комуникация, а не за припечелване на пари. Това е записано още в началото на условията на бонус кампанията:
    1.1. Всички изброени по-долу правила НЕ представляват публична оферта, оферта за платена работа или оферта за кредит за търговия. Всички бонуси се кредитират като подаръци и не са заплащане за положен труд!
    1.4. Форумът е място за комуникация между трейдъри, а не място за платени автори.
    Спрямо потребители с подобно поведение компромиси не правим и предприемаме мерки за ограничаването му. Не сме социални грижи, нито пък работодател.
    Освен това, форумът не цели да се примамям нови трейдъри, които да депозират в реална сметка и "да бъдат измамени". Това е поредната глупост, която чета.
    Пето, докладван е проблем с коментар "CANCEL TRADING RESULT", което по всяка вероятност касае анулиране на сделки след търговия по грешни котировки. При установяване на такъв проблем, трейдърът би следвало да се свърже с брокера и дилърите от дилинг отдела, за да се установи проблема, а не да се сипят купища обвинения към брокера, който е предоставил безвъзмездно капитал за търговия на потребителя, от който той се е и облагодетелствал финансово. Ние, като администратори на форума, няма как да знаем какъв точно е проблема, може ли или не може да се реши и какви мерки трябва да вземе трейдъра.
    Шесто, след постовете на колежката и в други форуми, обвиняващи ни в измама, тя най-вероятно ще бъде отстранена от бонус кампанията поради нарушение на Общите условия за търговия с Инстафорекс. Информация давам, за да бъде прозрачно ЗАЩО.
    Друга потребителка, след като е нарушила условията за поддържане на марджин и беше търгувала с прекомерно високи обеми, ме обвини, че аз ( в качеството си на администратор ) съм виновен за нейното отстраняване от бонус кампанията. Тези решения се вземат от брокера, отново подчертавам! Нашата отговорност се простира само до налагане на ограничителни мерки след установяване на няколко нарушения на правилата на форума. Такава мярка беше предприета срещу колежката Рени и беше наложен бан за 10 дни, след което ще и дадем възможност да представи и нейната гледна точка, разбира се стига написаното да е според правилата на форума.
    С това се надявам да съм внесъл малко повече яснота по проблема и да не четем подобни обвинения в други форуми след нарушения на правилата.

2020-06-16   20:03
    Best answer #2
    K_W's Avatar K_W K_W is offline
    Accrued payments  11801 USD

Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    Аз не мога да разбера след като печели толкова големи суми с малки депозити, за какво и трябва бонус в такъв случай.
    Е нали знаеш как се печелят такива проценти с какъв риск и колко може да се поддържа това във времето. С бонуса е доста по-оферта да го правиш. Аз лично си докарвам допълнителни доходи от бонуса, което си е бонус на разнообразието с форума . Преди един два месеца реших да зарежа повечето други социални мрежи, че само се занимавах да пиша за трейдинг без никаква файда, нито някой зацепваше това което му казвам, нито аз имах някаква полза тук поне има бонсус, а става и смислена дискусия от време на време Инстата дава почти безграничен едж с тези бонуси, би било глупаво да не се възползва чоавек. Честно казано очаквах отдаван да са ме отбраздили, но още съм в играта
    А пък ако на някой не му трябват няколко стотака USD всеки месец, да ми пише да му кажа къде да ми ги превежда, сериозен съм

2020-06-13   11:59
    Best answer #3

Quote Originally Posted by jssj View Post
    Не мисля,че трябва да ме тормозят такива въпроси. Забелязвам,че добри постове поннякога получават много лайкове, а понякога само два-три. Освен това забелязвам,че когато аз пиша в старите общи теми, получавам по-вече лайкове, отколкото когато пиша в моята тема, кояти иначе се посещава. Това ме кара да мисля,че лайковете не зависят много от полезността на написаното. Затова в края на краищата отношенията ни с Инстата трябва да се свеждат до съвсем простичка реципрочност- ТЕ-пишете качественни постове и получавате бонуси - НИЕ получаваме достатъчно бонуси, и се мотивираме да пишем качвственни постове.
    И аз мисля , че качествето и сотйносттта на поста нямат много голямо значение. Понякога съм пускал доста ценни по не от моята гледна точка неща, но няма интерес, няма лайкове, няма дискусия. Друг път банални, тривиални въпроси пораждат голям интерес. На мен ми се иска да обсъждаме смислени и полезни неща, че иначе няма много полза, този бонус нали трябва да се търгува с някаква идея.

2020-06-13   12:33
    Best answer #4

Quote Originally Posted by minkov View Post
    Естествено, че СИСА ще оценява само количествени критерии. Няма кой да пише софтуер за оценка на смисъла на даден пост точно за този форум.
    Оценяват се лайкове, вероятно има значение раздела на форума, дължината на поста. Много е вероятно за писане в определени теми с по-голям рейтинг или посещаемост да се дава повече бонус и т.н.
    Реално администраторите се грижат да премахват съвсем безсмисленото (според тях естествено) съдържание. Нота дето раздава бонусите няма как да се справи обективно с тази работа. Даже правописните грешки едва ли ги търси, въпреки, че това е лесно.
    И аз не мисля, че качество освен очевиден спам, който се премахва от модераторите има значение и тежест. Това за правописа е интересна тема. Аз често пиша бързо и рядко съм в удобна позиция, така се получават доста грешки, с интервали и букви при които едната ръка е натиснала клавиша по-преди другата. Препрочитам си почти всеки пост и често намирам грешки и редактирам постовете. Ще е много добре ако се сложи някакъв аутокорект във форума да спестява тази рабора, едва ли е сложно, сигурно трябва да се инсталира някой плъгин.

2020-04-22   11:45
    Best answer #5
    Accrued payments  4913 USD

Quote Originally Posted by Emil Enchev View Post
    към каква сметка прехвърляш в ДСК - левова или еврова?
    Добър Ден на колегията
    И аз съм към ДСК банка, и съм мн. доволен от всички услуги на банката. Има най-много клонове, а към всеки клон и банкомати.
    С разплащателна левова сметка съм и с онлайн банкиране. Банката обменя Еврото автоматично на курс 1.951, когато го получа от Кракен.
    От крипто борсата съм теглил многократно вече и съм нямам проблеми /сумите са малки между 55 - 200 лв./
    Извлечение от сметката:
    постъпления от Кракен, т.е. от бонусарката на Инста Форекс - с благодарност към брокера и Форума ни
    Attachment 7068

The attachment
    Превью
    2020-06-16   20:10
    Best answer #6

Quote Originally Posted by p**i View Post
    А кои български банки приемат трансфер от кракена, че някои колеги се оплакаха, че Райфайзен ги връщала?
    Аз днес подадох нареждане към Райфайзен, с надеждата да са заблудят, ама на дали
    Да аз имах проблеми с Райфайзен минаха няколко превода и след поредния ми се обадиха да ме питат имало ли общо с крипто това което получавам. Аз честно си казах че има, въпреки, че като идва от Кракен, какво изобщо ме питат, не мога да разбера. Казах им че въпреки това акаунтите ми са верифицирани, но не ги интересуваше. Казаха че ще ми върнат превода. После чакай 2 дни да се върнат парите в Кракен и да изгубих една такса, поне като не е към БГ банка няма да ме цакат с превалутиране.

4. #2 Collapse Post
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Accrued Payments
    14,260.74 USD
    Thanks
    10,309
    При криптото те въобще не виждат име ...само виждат адреса. По тази логика Може да се пращат парите на други лица.

5. The Following 10 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

Barbaron (10-12-2019), batDancho (10-15-2019), big_shark2 (10-12-2019), kypa (10-15-2019), lyubo (10-12-2019), Spekulanta (10-13-2019), Unregistered (4)

6. #3 Collapse Post
    renito5 is online now
    Маркет мейкър
    Terinspirasi

renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5's Avatar
    Accrued Payments
    1,490.07 USD
    Thanks
    2,560
    Аз тегля в биткойн директно на каса на изи пей и така ги тегля. Само да се оплача че в петък сутринта в 6 пуснах заявка за теглене и тя все още не обработена. По принцип става до 7 часа, но този път нещо не се получиха нещата. Останах доста разочарована, писах и на съпорта но няма отговор и до днес. Надявам се занапред да не се получават такива гафове тъй като изрично пише че заявките за теглене чрез биткойн се обработват за от 1 до 7 работни часа. Ще видим...

7. The Following 7 Users Say Thank You to renito5 For This Useful Post:

Barbaron (11-05-2019), hanuman (11-02-2019), jssj (11-03-2019), kypa (11-05-2019), Unregistered (3)

8. #4 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    28,564
    Quote Originally Posted by renito5 View Post
    Аз тегля в биткойн директно на каса на изи пей и така ги тегля. Само да се оплача че в петък сутринта в 6 пуснах заявка за теглене и тя все още не обработена. По принцип става до 7 часа, но този път нещо не се получиха нещата. Останах доста разочарована, писах и на съпорта но няма отговор и до днес. Надявам се занапред да не се получават такива гафове тъй като изрично пише че заявките за теглене чрез биткойн се обработват за от 1 до 7 работни часа. Ще видим...
    Спокойствие трябва - независимо от това какво пише, понякога отнема до три дни, че и повече.

9. The Following 5 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

Barbaron (11-05-2019), hanuman (11-02-2019), jssj (11-03-2019), kypa (11-05-2019), Unregistered (1)

10. #5 Collapse Post
    renito5 is online now
    Маркет мейкър
    Terinspirasi

renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5 е отвъд представите renito5's Avatar
    Accrued Payments
    1,490.07 USD
    Thanks
    2,560
    При мен всичко е ок. Днес сутринта парите са постъпили, тегля чрез биткойн метода. Мога да кажа че досега нямам проблем с тегления та с изключение на забавянето от ден-два. Преди време когато ползвах банкови карти и нетлер винаги имаше проблеми и почти никога не можех да изтегля печалбата си, но сега всичко е наред. Благодаря на Инстата и дано занапред всичко продължи по този начин.

11. The Following 6 Users Say Thank You to renito5 For This Useful Post:

Barbaron (11-05-2019), hanuman (11-04-2019), kypa (11-04-2019), minkov (11-04-2019), Spekulanta (11-04-2019), Unregistered (1)

12. #6 Collapse Post
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Accrued Payments
    31,523.51 USD
    Thanks
    195,018
    чрез биткойн метода
    Те това в какво точно се изразява?
    По принцип биткойна е скъпо, не толкова самото изтегляне, а транзакциите докато стигне кеш до нашият джоб.
    stonks

13. The Following 4 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

Barbaron (11-05-2019), Fafa (11-04-2019), hanuman (11-04-2019), minkov (11-04-2019)

14. #7 Collapse Post
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Accrued Payments
    14,260.74 USD
    Thanks
    10,309
    И аз точно това се зачудих... моля Ренито да обясни? Какъв е този Биткойн метод?

15. The Following 6 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

Barbaron (11-05-2019), hanuman (11-04-2019), kypa (11-04-2019), minkov (11-04-2019), Unregistered (2)

16. #8 Collapse Post
    renito5 is online now
    Маркет мейкър
    Terinspirasi

Accrued Payments
    1,490.07 USD
    Thanks
    2,560
    Направих си регистрация в crypto.bg, получих биткойн адрес както и в карах моите имена и егн като получател на каса на изи пей. При всяко теглене ползвам този биткойн адрес. По принцип рано сутрин получавам имейл че превода е получен. Да малко по скъпичко е, но не се занимавам с тегления, пращания към банкови сметки и т.н.Надявам се и занапред да продължим по този начин. На 300 долара плащам към 10 лв което не се усеща толкова.

17. The Following 7 Users Say Thank You to renito5 For This Useful Post:

Barbaron (11-05-2019), hanuman (11-04-2019), jssj (11-05-2019), kypa (11-04-2019), Unregistered (3)

18. #9 Collapse Post
    renito5 is online now
    Маркет мейкър
    Terinspirasi

Accrued Payments
    1,490.07 USD
    Thanks
    2,560
    Както писах и преди, с другите методи винаги е имало много проблеми и почти не успява да изтегля парите си, което ме беше отказало изцяло от инста форекс, но сега мога да кажа че си заслужава писането тук. Препоръчвам форума на всеки начинаещ. Дори мисля отново да открия реална сметка в Инстата просто ще изчакам още малко да видя дали ще продължат нещата в този ред.

19. The Following 13 Users Say Thank You to renito5 For This Useful Post:

Alex1977 (11-04-2019), Barbaron (11-05-2019), hanuman (11-04-2019), jssj (11-05-2019), kypa (11-04-2019), minkov (11-04-2019), ndimitrov73 (07-28-2020), privelege (11-04-2019), skrasi (11-05-2019), Spekulanta (11-04-2019), Unregistered (3)

20. #10 Collapse Post
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Accrued Payments
    31,523.51 USD
    Thanks
    195,018
    На 300 долара плащам към 10 лв
    Не са 10, около 20 са - в Крипто.бг остават 12-13 и в ИзиПей още 7-8.
    Пак не е много на фона на 500 лева кешовица, но все пак.
    С Лайткойн>Кракен>ТрансферУа йз разхода е 3-4 лева, като чейнджа и превода се нареждат ръчно. И Кракен, и ТрансферУайз пращат емайли като стигне нещо тамъ.
    С еПайментс беше хубаво и лесно, ама беше.
    stonks

21. The Following 18 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

Alex1977 (11-04-2019), Barbaron (11-05-2019), hanuman (11-04-2019), Unregistered (9), jssj (11-05-2019), minkov (11-04-2019), ndimitrov73 (07-28-2020), privelege (11-04-2019), skrasi (11-05-2019), Spekulanta (11-04-2019)

+ Reply to Thread
Page 1 of 129 1 2 3 11 51 101 ... LastLast

Subscribed to this thead: 3

Tags for this Thread