+ Reply to Thread
Page 29 of 29 FirstFirst ... 19 27 28 29
Results 281 to 286 of 286

Thread: Какъв размер сметка трябва за да направим големи пари от трейдинг?

1. #281 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    28,268
    100, като ги пишеш тези работи за ръчно, автоматично съчетани с обективност се опитваш да убедиш всички, че смяташ и мислиш по-бързо и по-точно от компютъра.
    Надявам се, че и сам не си вярваш.
    Няма начин да обработваш обективна логическа информация по-бързо и по-точно и прецизно от машина.
    Ако си склонен да опишеш системата си съм склонен да ти я програмирам безплатно. Няма да стане за ден, ама за десетина дена ще стане.
    Ако си склонен да ти пратя един мейл на лично и да я почваме.
    Няма да е публично, ще я имаме само аз и ти. Тук само ще споделим резултата - става или не става автоматизацията.
    Ако си готов да приемеш, че и аз ще я ползвам ако ми хареса съм готов да пробваме.
    Щото това дето ти се справяш по-добре от компа просто искам да го видя за какво става въпрос.

2. The Following User Says Thank You to minkov For This Useful Post:

Unregistered (1)

3. #282 Collapse Post
    100 is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100's Avatar
    Accrued Payments
    5,265.37 USD
    Thanks
    819
    "Справянето" не е пряко свързано с възможностите за калкулация на компютъра, това е разликата. Машината може да прави определени неща по-добре от човека, но не може да замени човек за много неща. Все още това е реалността.
    "Смятането" за мен все още е на по-ниско стъпало от "виждането". Калкулатора може да смята и изпълнява по-бързо от човека, но това не го прави по-умен и с по-добри сензори за входните данни каквито има човека.

Относно предложението, не знам дали прочете в другата тема, че много бавно въвеждам една промяна, която не съм размислил още над въпроса как трябва да се прибави/опише тъй като не е било приоритет. Ползваш ли софт или пишеш директно?

4. #283 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    28,268
    Quote Originally Posted by 100 View Post
    "Справянето" не е пряко свързано с възможностите за калкулация на компютъра, това е разликата. Машината може да прави определени неща по-добре от човека, но не може да замени човек за много неща. Все още това е реалността.
    "Смятането" за мен все още е на по-ниско стъпало от "виждането". Калкулатора може да смята и изпълнява по-бързо от човека, но това не го прави по-умен и с по-добри сензори за входните данни каквито има човека.

Относно предложението, не знам дали прочете в другата тема, че много бавно въвеждам една промяна, която не съм размислил още над въпроса как трябва да се прибави/опише тъй като не е било приоритет. Ползваш ли софт или пишеш директно?
    Директно си го пиша кода. Аз и не знам какъв софт може да се ползва. Не ми е известен подходящ такъв, като изключим разните генератори из нета, ама те са силно ограничени като възможности.

5. #284 Collapse Post
    100 is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100's Avatar
    Accrued Payments
    5,265.37 USD
    Thanks
    819
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    Директно си го пиша кода. Аз и не знам какъв софт може да се ползва. Не ми е известен подходящ такъв, като изключим разните генератори из нета, ама те са силно ограничени като възможности.
    Със ЕА Wizard започнах аз миналата година, сега от някакви месеци има нова версия. На теория може да се направи всичко, но на практика пак се иска да можеш да програмираш някои неща въпреки интерфейса с много възможности.

6. The Following User Says Thank You to 100 For This Useful Post:

minkov (Today)

7. #285 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    28,268
    Quote Originally Posted by 100 View Post
    Със ЕА Wizard започнах аз миналата година, сега от някакви месеци има нова версия. На теория може да се направи всичко, но на практика пак се иска да можеш да програмираш някои неща въпреки интерфейса с много възможности.
    Не си спомням това кое, от всички които съм разглеждал е, но всички такива са на ниво начинаещ трейдър и никаква по-сериозна идея не може да се реализира.
    Ако ще правиш нещо с две пресичащи се средни, тези генератори са точно затова

8. The Following 2 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

Unregistered (2)

9. #286 Collapse Post
    100 is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    5,265.37 USD
    Thanks
    819
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    Ако ще правиш нещо с две пресичащи се средни, тези генератори са точно затова
    Това трябва да може да прави много повече от базивите неща, реално всичко може да се каже, но проблема, че се искат и знания кое как да се прави въпреки привидно супер интуитивния интерфейс. Лошото му е че почти няма как да се разминеш без да разпитваш съпорта за някакви неща, няма достатъчно обучителни материали. Т.е. всичко е възможно, но не можеш да го направиш без помощ.

10. The Following User Says Thank You to 100 For This Useful Post:

minkov (Today)

+ Reply to Thread
Page 29 of 29 FirstFirst ... 19 27 28 29

Subscribed to this thead: 1

Open