+ Reply to Thread
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6
Results 51 to 54 of 54

Thread: Instant vs Market изпълнение на сделки

1. #51 Collapse Post
    petko.forex is offline
    Баннат
    Terinspirasi

petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex's Avatar
    Натрупан бонус
    2.39 USD
    Thanks
    751
    Quote Originally Posted by Zagorka View Post
    ECN сметките са на базата на пазарно изпълнение. Т.е. ако си задал цена да купиш на 1.05, а такава няма, поръчката ще бъде изпълнена на първата възможна най-добра цена. Ако има цена 1.05001, брокерът по нея ще изпълни. Ако обаче няма, и следващата е на 1.0505, слип има 5 пипса и се пише алтернативна загуба.
    Вече и маркет мейкърите започнаха масово да използват пазарно изпълнение. За инстант само за Инстафорекс знам, че предлага. Другите, с които имам договор, всички са с пазарно изпълнение.
    А при твоите брокери имаш ли често слипидж по време на новините или избягваш търговията тогава.

2. The Following 6 Users Say Thank You to petko.forex For This Useful Post:

emsetaq (03-31-2020), maraike6 (03-31-2020), Unregistered (4)

3. ForexCopy
  4. #52 Collapse Post
    Zagorka is offline
    Старши дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka's Avatar
    Натрупан бонус
    2,159.67 USD
    Thanks
    403
    Quote Originally Posted by petko.forex View Post
    А при твоите брокери имаш ли често слипидж по време на новините или избягваш търговията тогава.
    Петко аватара ти като моя и си мисля, че аз съм писал

При мен понякога има много осезаем слипидж, търгувам и с маркет мейкър и при него същото. Даже и оплакване пуснах, защото на една сделка имах около 5 пипса, на графиката чак не повярвах къде ми изпълниха ордера и нямаше толкова много новини струпани нито пък важни данни. При такива може и да има слипидж от по 50-60 пипса, веднъж експериментирах с нонфарм пейролите с отложена поръчка и минимален обем. Отвориха сделката на 20 пипса след зададената цена и тя цената след данните естествено веднага корекция нагоре, беше СЕЛ поръчката. Като тръгнах да затварям също си почаках, пак слипидж и при затваряне. Около 30 пипса загуба накрая, но с минималния обем 0.01 идват $3, не е болка за умиране, все пак експеримент си правих и не излезе кой знае колко скъпо. Но така се научава човек.
    Представям си ако някой отвори 1 лот по време на пейроли какво би станало.

5. The Following User Says Thank You to Zagorka For This Useful Post:

petko.forex (03-25-2020)

6. #53 Collapse Post
    petko.forex is offline
    Баннат
    Terinspirasi

petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex има с какво да се гордее petko.forex's Avatar
    Натрупан бонус
    2.39 USD
    Thanks
    751
    Смених го аватара колега

При мен е имало слипидж при чакаща поръчка около 10 пипса, но това беше при доста голямо движение на новина. Аз лично не си позволявам да пускам сделки с голям обем, но все пак загуба си е.

7. The Following 5 Users Say Thank You to petko.forex For This Useful Post:

emoyambol (03-25-2020), Unregistered (4)

8. #54 Collapse Post
    emoyambol is online now
    Баннат
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Натрупан бонус
    10,204.40 USD
    Thanks
    3,936
    Quote Originally Posted by petko.forex View Post
    Смених го аватара колега

При мен е имало слипидж при чакаща поръчка около 10 пипса, но това беше при доста голямо движение на новина. Аз лично не си позволявам да пускам сделки с голям обем, но все пак загуба си е.
    В крайна сметка важното е сделката да е на плюс. Брокера може да се смени, ако ти прави прекалено много такива слипиджи.

9. The Following 6 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

emsetaq (03-30-2020), maraike6 (03-29-2020), petko.forex (03-29-2020), Unregistered (3)

+ Reply to Thread
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6

Tags for this Thread