Изразявам чисто лично мнение и накратко: Маджарова (частен съдебен изпълнител в България) не ме е уведомила за изпълнителното производство, а е трябвало.
2- несъразмерност, за дълг от 1т евро, продадох апартамента за 16т евро (това е продажната цена на търга) самата оценка е занижена, тъй като кухнята (кухненския бокс) беше включена в оценките
3- Продадох апартамент, не малък, а голям... тоест имах по-лош и по-малък апартамент,,,, а тя взе по-голям и по-добър
4- описала е мебелите, които са били в апартамента и уредите и леглото и телевизора и съдовете и т.н., и т.н.(това е в изп. дело), но не е направила оценка, а след това „от нея. постановление” я признала за безстопанствена - въпреки че цената на мебелите била достатъчна, за да покрие дълга. имаше велосипед на стойност 5 хиляди евро. И мебелите и цялото имущество и велосипеда ги нямаше, изчезнаха, изпариха се и не се знае къде е (моето имущество) и кой го е изпарил.
5- не провери наличието на банкови сметки - но имаше сметки и сумата беше достатъчна
6- съпругата ми имаше брачен дял в апартамента, тя продаде своя дял незаконно.
7 - Оцених апартамента, без да взема предвид кухнята, което значително намали оценката на апартамента.
8- И всичко това по време на Covid, когато границите бяха затворени.
9 – А) - Маджарова може да оцени и продаде движими вещи с анн. 14 ап 61 ап 102 (три апартамента в Афродита 1 където председател е Удачин). и ап.115 и ап.119 в Афродита 2. тогава имах пет апартамента. Б) - кой и кога е решил да ме уведоми, постави бележки на вратата на ап.14??? защо на приложение 14, а не на 61? 102? 119? 115? Угадин каза на процеса, че винаги спирам на 102 ап. Самият Удачин заведе дело и заяви, че имам постоянен адрес 14 ап. Bon Marche (мениджмънт фирма Афродита 2 заведе дело срещу мен и заяви, че имам адрес 115 ап., EVN - електрическата компания смята, че имам адрес 119 ап. В булстата всички адреси са изписани в по същия начин - адрес за кореспонденция трябва да има един постоянен адрес или един временен. Има ли документи по този въпрос и откъде Маджарова ги има?
10- моите мебели и моята собственост 61 ап Маджарова не е оценила. Не съм го прехвърлял на новия собственик (който взе апартамента на търг) (няма документи). и когато новият собственик закупи апартамент 61, Маджарова призна мебелите и всички вещи в апартамент 61 за безстопанствени (това е незаконно/беззаконие!!). това по същество е кражба. Маджарова ми открадна мебелите и цялото имущество от стаята ми.
11- И всичко това е в нейното изпълнително дело (има копие), тоест тя дори не си направи труда да прикрие всичко по някакъв начин. всичко е нагло и открито. и има доказателства за всичко. Не знам как съдът ще заобиколи всички тези 11 точки. Исковата молба е приложена. Първата среща вече се проведе.