Тема: Световно първенство по футбол в Катар 2022

+ Отговор в тема
Страница 1 от 2 1 2
Резултати от 1 до 10 от общо 11
  1. #1 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Aquila не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Аватара на Aquila
    Начислени плащания
    1,699.21 USD
    Благодарности
    3 584
    Благодарили са му 13 170 Пъти в
    3 821 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1

Световно първенство по футбол в Катар 2022

Модела на Уелс Фарго дава за победител Бразилия.
    На мен лично ми се ще това да е Франция, или пък Аржентина, тъй като това ще е последното първенство на Меси.

Някой да не вземе да залага на база на тази прогноза. Уелс Фарго ги няма никакви във валутните прогнози. Сигурно са толкова добри и в мачовете.

Your observation of the fundamentals only makes you money when that observation or those fundamentals become part of the narrative.

2. Следният потребител изказва благодарност на Aquila за полезния пост:

minkov (18-11-2022)

3. #2 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Aquila не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Аватара на Aquila
    Начислени плащания
    1,699.21 USD
    Благодарности
    3 584
    3 821 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Катарското кралско семейство забранило днес да се продава алкохол по време на световното.
    Много хитра врътка. Ако бяха обявили тази забрана в началото на годината, никой нямаше да дойде да гледа мачове. Сега в последния момент билетите са вече продадени.
    Your observation of the fundamentals only makes you money when that observation or those fundamentals become part of the narrative.

4. Следните 2 потребители изказват благодарности на Aquila за полезния пост:

minkov (18-11-2022), Нерегистриран (1)

5. #3 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Aquila не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Начислени плащания
    1,699.21 USD
    Благодарности
    3 584
    3 821 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Симулацията на Саксо Банк дава за победител на световното Холандия с доста голяма преднина пред Аржентина.
    Бразилия е едва на 7-мо място.

6. Следният потребител изказва благодарност на Aquila за полезния пост:

minkov (20-11-2022)

7. #4 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Aquila не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Начислени плащания
    1,699.21 USD
    Благодарности
    3 584
    3 821 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Модела на Данске за това кой е фаворит във всяка група никакъв го няма.
    Дания, Германия, САЩ ме издъниха. Спирам да залагам по този модел. Даже май да се залага срещу фаворита във всеки мач ще е по-добрата стратегия.

8. Следните 2 потребители изказват благодарности на Aquila за полезния пост:

minkov (24-11-2022), Нерегистриран (1)

9. #5 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka не е на линия
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 368
    Благодарили са му 6 725 Пъти в
    2 255 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Еми да, най-добре да се заложи на всички аутсайдери, че както е тръгнало, те дърпат локомотива. Аз бих заложих на Тимбукту Т.е. не залагам на мачовете, голяма глупост е това. Пробвах веднъж и 30 секунди преди края на допълнителното време имаше трети гол и залога отиде на кино, тогава разбрах какъв карък съм.
    Моят фаворит Аржентина е аут.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

10. Следният потребител изказва благодарност на Zagorka за полезния пост:

minkov (24-11-2022)

11. #6 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ontar не е на линия
    Главен дилър
    Kagum

ontar има с какво да се гордее ontar има с какво да се гордее ontar има с какво да се гордее ontar има с какво да се гордее ontar има с какво да се гордее ontar има с какво да се гордее ontar има с какво да се гордее ontar има с какво да се гордее ontar има с какво да се гордее ontar има с какво да се гордее Аватара на ontar
    Град
    интернет
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    1 848
    Благодарили са му 1 543 Пъти в
    488 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Аз до сега не съм изгледал един цял мач при положение, че преди години бях голям фен на футбола. За съжаление се появиха много неща, които убиха тази велика игра. Първото беше, че собственици на големи футболни отбори станаха разни шейхове и арабски фондове, които се чудят какво да си правят парите. С една дума футболът стана бизнес. Второто беше появата на ВАР, която също жестоко прецака играта. Третият пирон в ковчега на футбола е политиката, която също не пропусна възможността да го използва за своите мръсни цели. Все пак хвърлям едно око на резултатите и не се учудвам, че има много изненади. Все ми е тая кой ще стане световен шампион, защото това едва ли има някакво значение. Дори е дразнещо, че всички телевизии се побъркаха от реклами на компании за спортни залози. Странно ми е, че има хора, които залагат пари на футболни срещи.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

12. Следният потребител изказва благодарност на ontar за полезния пост:

Aquila (30-11-2022)

13. #7 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Aquila не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Начислени плащания
    1,699.21 USD
    Благодарности
    3 584
    3 821 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Саксо Банк си ъпдейтнаха модела.
    За тях Холандия все още е фаворит да вземе Световната купа по Футбол и то с цели 24% шанс, а Португалия е вече на 2-ро място.

14. Следният потребител изказва благодарност на Aquila за полезния пост:

ontar (01-12-2022)

15. #8 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ontar не е на линия
    Главен дилър
    Kagum

ontar има с какво да се гордее ontar има с какво да се гордее ontar има с какво да се гордее ontar има с какво да се гордее ontar има с какво да се гордее ontar има с какво да се гордее ontar има с какво да се гордее ontar има с какво да се гордее ontar има с какво да се гордее ontar има с какво да се гордее Аватара на ontar
    Град
    интернет
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    1 848
    488 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Само какви обрати и какви резултати има на това първенство! Световното по футбол ще се окаже много "тотаджийско" ако мога така да се изразя. Отделно технологиите убиха всякаква тръпка. Вкарват гол и не смеят да се зарадват, защото не е сигурно, че няма да го отменят.

16. #9 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka не е на линия
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 368
    Благодарили са му 6 725 Пъти в
    2 255 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Цитирай Първоначално написано от ontar Виж мнението
    Само какви обрати и какви резултати има на това първенство! Световното по футбол ще се окаже много "тотаджийско" ако мога така да се изразя. Отделно технологиите убиха всякаква тръпка. Вкарват гол и не смеят да се зарадват, защото не е сигурно, че няма да го отменят.
    За това най-много ме е яд, като отменят гол, а съм заложил на точен резултат или поне отбор Х да вкара У гола. Това това е тръпката, да гледам някои как бягат след топката не е точно моето хоби. Безинтересно е.
    За днес съм заложил на Мароко!

17. Следният потребител изказва благодарност на Zagorka за полезния пост:

ontar (06-12-2022)

18. #10 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ontar не е на линия
    Главен дилър
    Kagum

Град
    интернет
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    1 848
    488 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Zagorka Виж мнението
    За това най-много ме е яд, като отменят гол, а съм заложил на точен резултат или поне отбор Х да вкара У гола. Това това е тръпката, да гледам някои как бягат след топката не е точно моето хоби. Безинтересно е.
    За днес съм заложил на Мароко!
    Ами честито тогава, защото Мароко хвърлиха бомбата и отстраниха високомерните испанци. Аз честно казано имах малка надежда, че мароканците ще се опълчат сериозно на Испания, но чак да я елиминират не ми се вярваше. Обаче много се радвам, защото испанците прецакаха Германия по много гаден начин като легнаха нарочно на Япония. Говореше се, че така Испания си избирала по-удобни съперници и избягвала Бразилия до евентуален финал. Само че им излезнаха сметките много криви и без кръчмаря. Един коментатор много добре се изрази, че отборите тръгнали да си правят тънки сметки често им се връща тъпкано. Хак да им е на испанците. Много ме кефят бразилците и се надявам те да спечелят без да ми е критично важно. За протокола аз не залагам на футболни срещи.

+ Отговор в тема
Страница 1 от 2 1 2

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си