+ Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4

Тема: Къде да отидем и какво да посетим това лято.

1. #1 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ndimitrov73 е на линия
    Централна банка
    Yg menggerutu

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите Аватара на ndimitrov73
    Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    2 391
    Благодарили са му 5 900 Пъти в
    2 276 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0

Къде да отидем и какво да посетим това лято.

Domaine Berthiame Първата бирария в Квебек. Отваря след 12 часа. Храна не предлагат носите си от вкъщи или поръчвате от съседни ресторанчета. Поръчваш 6 малки бири води се дегустация пробвате и се почва. Бирата не е много евтина, но от всички месни пройзводства тази май най ми допадна.

Coaticook Една фабрика за сладолед и други млечни продукти. Но е по извесна с марката им сладолед. отрита 1940. Срещу нея има бирария с произвоство на бира ама бирата не ми допадна много.
    "Бедността е най справедливото наказание за глупостта на един народ!"

Роналд Рейгън

2. Следният потребител изказва благодарност на ndimitrov73 за полезния пост:

minkov (06-06-2022)

3. #2 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    42 339
    Благодарили са му 40 039 Пъти в
    11 441 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Аз пък мисля да ходя на бостан.
    Не, че е чак върха, ама и там трябва да се ходи

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

4. #3 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ndimitrov73 е на линия
    Централна банка
    Yg menggerutu

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите Аватара на ndimitrov73
    Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    2 391
    Благодарили са му 5 900 Пъти в
    2 276 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Аз пък мисля да ходя на бостан.
    Не, че е чак върха, ама и там трябва да се ходи
    Не те разбрах точно. City of Boston в щата Масачузец ли имаш предвид или на бостана с дините. Ако е в щатите мога да предложа къде и какво да се посети и види.

Например Харвард е интересно близко е и да лъснеш чепиците на Дж. Харвард. Има интересни забавления за деца. Задължително пица в италианския квартал. И разбира се заведението "Бар Наздраве" има и още много. Ама ме мързи да пиша. Вземи си карта от сайта на града и ти дават намаление за атракции. Един от любимите ми градове в Америка. Пак ми се ходи.
    "Бедността е най справедливото наказание за глупостта на един народ!"

Роналд Рейгън

5. Следният потребител изказва благодарност на ndimitrov73 за полезния пост:

minkov (06-06-2022)

6. #4 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    42 339
    Благодарили са му 40 039 Пъти в
    11 441 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Цитирай Първоначално написано от ndimitrov73 Виж мнението
    Не те разбрах точно. City of Boston в щата Масачузец ли имаш предвид или на бостана с дините. Ако е в щатите мога да предложа къде и какво да се посети и види.

Например Харвард е интересно близко е и да лъснеш чепиците на Дж. Харвард. Има интересни забавления за деца. Задължително пица в италианския квартал. И разбира се заведението "Бар Наздраве" има и още много. Ама ме мързи да пиша. Вземи си карта от сайта на града и ти дават намаление за атракции. Един от любимите ми градове в Америка. Пак ми се ходи.
    Опит за шега бе Димитров. В никакъв Бостън нямам намерение да ходя.
    За да разбереш шегата да ти разкажа цялата история.
    Някъде в началото на 70-те години на миналия век една моя братовчедка тръгнала в първи клас, а преди това мама и тате я хвърлили на баба на село за 5-6 години
    И се паднала на един чин с някаква градска фръцла.
    И в края на деня майките им ги чакат пред училище. И естествено следва някакво сбогуване и фръцлата казала: А пък ние с мама ще ходим в ГУМ (градски универсален магазин - имаше ги в по-големите градове, нещо като сегашния МОЛ, ама естествено в микро размери) и моята братовчедка за да не е по-назад казала: А пък ние ще ходим на бостан.
    И оная другата фръцла като ревнала: не ща в ГУМ, искам и ние на бостан...
    Та така де.

Малко странни ми се сториха развлеченията ти, та затова се опитах да се пошегувам - то това не са ли места, дето се отбиваш след работа за една бира или да заведеш децата на сладолед, а не нещо, което от сега да планираш за лятото.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

7. Следният потребител изказва благодарност на minkov за полезния пост:

skrasi (06-06-2022)

+ Отговор в тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си