+ Отговор в тема
Страница 1 от 7 1 2 3 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 61

Тема: Крипто зима (мечи пазар)

1. #1 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Aquila не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Аватара на Aquila
    Начислени плащания
    1,699.21 USD
    Благодарности
    3 238
    Благодарили са му 10 917 Пъти в
    3 037 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1

Крипто зима (мечи пазар)

Никой не иска да го каже на глас, за това аз ще го кажа - намираме се в крипто мечи пазар!
    По-ниско дъно за годината. 6-ти пореден ден с по-ниски дъна за Биткойн.
    Информацията която аз имам.
    Имаше слухова, че някой крпто миньори имат маржин кол на 34 000$ за Биткойн.
    Точно на тази цифра Тера Луна избуши и фикса на TerraUSD се срина.
    Друг слух на който се натъкнах е, че на Майкростатеджи маржин кола е на 21 000$.
    5-ти по големина на Биткойн стака.
    Т.е., на първо място следя дали Биткойн ще достигне тази котировка.
    На второ място следя дали 2-ра и 3-та по пазарна капитализация стейбълкойн - Circle USDC и Tether Tether USDT ще им се счупи фикса също. Всъщност на Тетер леко се пропуква в момента.
    Your observation of the fundamentals only makes you money when that observation or those fundamentals become part of the narrative.

2. Следните 17 потребители изказват благодарности на Aquila за полезния пост:

minkov (12-05-2022), heavencloser (12-05-2022), КинО (12-05-2022), Нерегистриран (10), K_W (12-05-2022), REDA (12-05-2022), Novak (12-05-2022), ontar (14-05-2022)

3. #2 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Aquila не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Aquila е отвъд представите Аватара на Aquila
    Начислени плащания
    1,699.21 USD
    Благодарности
    3 238
    3 037 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Спадове от върховете на основните крипто.

Ethereum ETH: -59%
    Bitcoin BTC: -60%
    Binance BNB: -63%
    Polygon MATIC: -80%
    Avalanche AVAX: -82%
    XRP XRP: -82%
    Solana SOL: -84%
    Litecoin LTC: -85%
    Cardano ADA: -85%
    Polkadot DOT: -85%
    Shiba Inu SHIB: -85%
    Doge DOGE: -90%
    Terra LUNA: -99%
    Your observation of the fundamentals only makes you money when that observation or those fundamentals become part of the narrative.

4. Следните 6 потребители изказват благодарности на Aquila за полезния пост:

REDA (12-05-2022), Novak (12-05-2022), Нерегистриран (3), ontar (14-05-2022)

5. #3 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    K_W не е на линия
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите Аватара на K_W
    Град
    София
    Начислени плащания
    6,616.08 USD
    Благодарности
    5 421
    Благодарили са му 18 933 Пъти в
    3 055 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 3
    Цитирай Първоначално написано от Aquila Виж мнението
    Никой не иска да го каже на глас, за това аз ще го кажа - намираме се в крипто мечи пазар!
    По-ниско дъно за годината. 6-ти пореден ден с по-ниски дъна за Биткойн.
    Информацията която аз имам.
    Имаше слухова, че някой крпто миньори имат маржин кол на 34 000$ за Биткойн.
    Точно на тази цифра Тера Луна избуши и фикса на TerraUSD се срина.
    Друг слух на който се натъкнах е, че на Майкростатеджи маржин кола е на 21 000$.
    5-ти по големина на Биткойн стака.
    Т.е., на първо място следя дали Биткойн ще достигне тази котировка.
    На второ място следя дали 2-ра и 3-та по пазарна капитализация стейбълкойн - Circle USDC и Tether Tether USDT ще им се счупи фикса също. Всъщност на Тетер леко се пропуква в момента.
    Това което аз разбрах за Микрострстрджи е че маржин кола им е на 3700$ за BTC. Така или иначе трудно ще разберем истината.
    Въпросът е кога е добър момент да се купува за дългосрочно. Аз лично се оглеждам затова.
    Въпросът е ще има ли още сериозни спадове. При BTC ми се вижда доста реалистично да паднем до към 20 и няколко k.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

6. Следните 9 потребители изказват благодарности на K_W за полезния пост:

REDA (12-05-2022), Aquila (12-05-2022), Нерегистриран (5), Novak (12-05-2022), ontar (14-05-2022)

7. #4 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Aquila не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Начислени плащания
    1,699.21 USD
    Благодарности
    3 238
    3 037 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Изразходих голямата за мен сума от 3 евро и се сдобих с 400 монети Луна.
    Тази сделка или ще се окаже най-добрата в живота ми, или ще загубя 3 евро.

8. Следните 6 потребители изказват благодарности на Aquila за полезния пост:

Lucky13 (12-05-2022), REDA (12-05-2022), Novak (12-05-2022), K_W (12-05-2022), КинО (12-05-2022), ontar (14-05-2022)

9. #5 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Lucky13 не е на линия
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Lucky13 е отвъд представите Lucky13 е отвъд представите Lucky13 е отвъд представите Lucky13 е отвъд представите Lucky13 е отвъд представите Lucky13 е отвъд представите Lucky13 е отвъд представите Lucky13 е отвъд представите Lucky13 е отвъд представите Lucky13 е отвъд представите Lucky13 е отвъд представите Аватара на Lucky13
    Начислени плащания
    212.89 USD
    Благодарности
    3 279
    Благодарили са му 2 606 Пъти в
    711 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Ако луната не развее белият флаг, сделката си е доста переспективна.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

10. Следните 4 потребители изказват благодарности на Lucky13 за полезния пост:

REDA (12-05-2022), Aquila (12-05-2022), Novak (12-05-2022), ontar (14-05-2022)

11. #6 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Aquila не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Начислени плащания
    1,699.21 USD
    Благодарности
    3 238
    3 037 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Реших да го ударя на хазарт. Макар, че то 3 евро да загубиш не е чак точно хазарт.
    А пък и правя сравнение на Tera Luna с Doge. Не може първата шиткойн да струва 0,02$ пък втората 0,08$. Трябва да се изравнят

12. Следните 2 потребители изказват благодарности на Aquila за полезния пост:

REDA (12-05-2022), ontar (14-05-2022)

13. #7 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Novak не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Аватара на Novak
    Начислени плащания
    18,495.98 USD
    Благодарности
    12 266
    Благодарили са му 32 577 Пъти в
    13 682 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Не се ли счупи тук, би трябвало да се отблъсне, също съм от тези, които само наблюдават при някакви знаци за обръщане обмислям някакви покупки, но не очаквам бързо да обърне, на първо време да се спре в някаква консолидация и тогава по-сериозно ще мисля.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Small, small but a shark

14. Следните 4 потребители изказват благодарности на Novak за полезния пост:

Aquila (12-05-2022), REDA (12-05-2022), minkov (12-05-2022), ontar (14-05-2022)

15. #8 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    K_W не е на линия
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите Аватара на K_W
    Град
    София
    Начислени плащания
    6,616.08 USD
    Благодарности
    5 421
    Благодарили са му 18 933 Пъти в
    3 055 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 3
    Цитирай Първоначално написано от Aquila Виж мнението
    Изразходих голямата за мен сума от 3 евро и се сдобих с 400 монети Луна.
    Тази сделка или ще се окаже най-добрата в живота ми, или ще загубя 3 евро.
    На мен ми се вижда много оптимистично да се раЗчита на такива сделки, но знае ли човек, петрола удари отрицателни цени, а вижте го къде е сега, рублата е с нов връх..

Все пак аз мисля да се насоча към акумулиране на по надеждни алт коини срещу по големи суми, с надеждата един ден да изкарат я за някое ново возило, я за някой имот. Ще видим каква ще е цената докато прехвърля парата до криптоексчейнджа.
    Луната къде я купи?

16. Следните 5 потребители изказват благодарности на K_W за полезния пост:

Aquila (12-05-2022), REDA (12-05-2022), minkov (12-05-2022), ontar (14-05-2022), Нерегистриран (1)

17. #9 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Aquila не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Начислени плащания
    1,699.21 USD
    Благодарности
    3 238
    3 037 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Има я и в Кракен, и в Байнанс, но в Байнанс искат минимална сделка от 10 евро. Сториха ми се прекалено много. За това си купих за 3 евро в Кракен. В Кракен можеш да си купиш и за 1 евро.
    Лично аз не препоръчвам да се "инвестира" повече от 2-3 евро точно в тази кипто сделка.

18. Следните 4 потребители изказват благодарности на Aquila за полезния пост:

REDA (12-05-2022), minkov (12-05-2022), K_W (13-05-2022), ontar (14-05-2022)

19. #10 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ndimitrov73 не е на линия
    Централна банка
    Yg menggerutu

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите Аватара на ndimitrov73
    Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    2 324
    Благодарили са му 5 756 Пъти в
    2 213 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    При Биткойна ще пробвам една къса от тези нива. Ще сложа стопа на 30 к и таргета на 20к. Да видим какво ще се получи тук.
    "Бедността е най справедливото наказание за глупостта на един народ!"

Роналд Рейгън

20. Следните 3 потребители изказват благодарности на ndimitrov73 за полезния пост:

REDA (12-05-2022), minkov (12-05-2022), ontar (14-05-2022)

+ Отговор в тема
Страница 1 от 7 1 2 3 ... ПоследнаПоследна

Абонирайте се за тази тема : 1

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си