+ Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Тема: Амбър Хърд vs Джони Деп

1. #1 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    КинО е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите Аватара на КинО
    Град
    София
    Начислени плащания
    9,436.97 USD
    Благодарности
    23 058
    Благодарили са му 26 314 Пъти в
    11 427 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1

Амбър Хърд vs Джони Деп

Здравейте, както сте забелязали, напоследък рядко се вяствам по форума - ама работата преди всичко. Пък след това почивката.
    Опитвам се всякак да се опазя от облъчване с новини и словоблудства по актуалните теми - най-вече война/ военна операция и рейд на цените по магазините, като затова зяпам основно смешни филмчета и клипове по интернет. Тук поглеждам отвреме навреме.
    НО. Едно нещо ме преследва в последните седмици и ми изскача отвсякъде и ми навлиза в пространството доста агресивно
    И това както сте се досетили е случая Амбър Хърд vs Джони Деп или обратното, не знам как е по правилно да се каже. Та в стремежа си да спечеля месечния приз за тема на месеца ви моля за повече активност по темата - драмата има достатъчно аспекти и дава поле за психологически разрези в много равнини. Малко като едно време в училище какво е искал да каже поета
    Особено интересно е поведението на контент алгоритъма на ютюб, който ми предлага клипчета по темата независимо от това, че доста последователно ги игнорирам. Но явно факта, че случайно съм погледнал един- два клипа не ми дава право да мрънкам ). Другото интересно е как клип качен вчера вече ее натрупал примерно 5-6М гледания, което само показва че хората умират да зяпат кирливите ризи и мръсотии на други хора, особено на известните такива, а още повече на хубавите и приятно изглеждащи на големия и малкия екран.
    Без да съм лично ангажиран като страна, на база на мналкото информация, с която разполагам (самоограничавам се все пак) аз лично съм за нашето момче Джони, въпреки, че женицата ми харесва - най-вече физически

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 4 потребители изказват благодарности на КинО за полезния пост:

minkov (05-05-2022), REDA (05-05-2022), kypa (05-05-2022), Novak (05-05-2022)

3. #2 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Novak не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Аватара на Novak
    Начислени плащания
    18,495.98 USD
    Благодарности
    12 291
    Благодарили са му 32 676 Пъти в
    13 700 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 2
    Амбър Хърд е холивудска златотърсачка, освен със скандалите около нея, нищо друго незнам, с което да е известна. Имаше инякаква история с Илон Мъск, но не знам той ли я натири, тя ли се уплаши от армията адвокати. Явно от Деп е очаквала тласък на кариера и да се вреди в някой филм и като не е станало е почнала да го шантажира.
    Деп е изпуснал момента, вместо да се позабвлява и да бяга, реши че с такъв типаж може да има брак и сега са във фаза . богатите също плачат.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Small, small but a shark

4. Следните 4 потребители изказват благодарности на Novak за полезния пост:

kypa (05-05-2022), minkov (05-05-2022), heavencloser (05-05-2022), КинО (09-05-2022)

5. #3 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    kypa е на линия
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Начислени плащания
    31,523.51 USD
    Благодарности
    228 158
    Благодарили са му 69 272 Пъти в
    22 098 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Амбър Хърд станала известна още като Амбър Търд (англ. turd) във връзка със специфична изненада, която приготвила за Джони Деп в семейното ложе.
    Най-тъмно е преди да изгрее слънцето.

6. Следните 5 потребители изказват благодарности на kypa за полезния пост:

Novak (05-05-2022), minkov (05-05-2022), gambletrade (05-05-2022), Нерегистриран (1), КинО (09-05-2022)

+ Отговор в тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си