Ок, само че след като има 25% преболедували и 75% ваксинирани, ясно е че част от тези 25% са преболедували и ваксинирани. Само че стоят 2 въпроса - в англия се доквадват 65% преболедували сред новите случаи, това се сещаш какво значи за всяка локация и за тези 25%?
Втори въпрос - излиза, че естествения имунитет не пази изобщо, защо? След като броя преболедували болни е дори по-голям или ако ще равен от ваксинираните, а ваксинираните са 75%?
Реално нещата стоят така - абсолютно всички могат да получат симптомите без значение преболедувал, ваксина или нищо. Тези с ваксина или преболедували според всяка една статистика са много напред, което не знам защо е толкова сложно да се види при положение, че разликата е толкова сериозна.