Във връзка с разредената посещаемост на форумът в последно време, не съм убеден дали някой вече не е коментирал това, но понеже тук е правилното място да покоментираме пак . А и все пак това си е сериозна - все пак е официално обръщение.
https://www.youtube.com/watch?v=3LIDggN6Gq8&t=4s
1. Най-важно. Ъфишъл стейтмънт. По интернет - анонимно и нелегално . Тва малко като политическа фракция на произволно избрана терористична групировка ми изглежда. Смятате ли, че тази женица е жива. Ако да - този свят наистина е поел в някаква супер странна посока. Всъщност, то като се има предвид колко парични средства е пребарала, може и да е нормално да си се крие някъде пазена от месната власт.
2. Пак доста важно. Абе тая жена има ли някаква форма на акъл, че приказва такива неща по телевизура ). Не говоря за срам, неудобство или други такива свързани с причиняването на лоши неща на много големи групи хора. (Въпреки, че по моите разбирания, тези, които са се включили в нейната схема са направили това на техен собствен риск мислейки с тяхното образувание между раменете си)
3. Ти-да-видиш. Тяхния блокчейн бил Намбър Уан (квото и да означава това. )Та значи тази "докторица" най-великодушно кани всички да се хващат на нейното хоро.... Божкееееее - Жива-да-не-бях.
И всички дивелъпъри се напиняли да и сътрудничат. Това е като да идеш на петролна борса и да кажеш "Абе дайте вместо в долари да въртиме цялата световна търговия в левове щото сме най великите"
4. А даблинг ... Горе-долу на два месеца щяло да го има .... Каквото и да означава това. Ама да не го изпуснете еееей. Божкеееее.
За всичко е виновен интернета - той даде на всякакви такива, дето тук си ги държим на 4-ти километър, достъш до микрофон, камера и модем, та това нещо да се появи в тубата )