+ Отговор в тема
Резултати от 1 до 1 от общо 1

Тема: Ревю на магазни за гуми Диана ООД

1. #1 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    kypa е на линия
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Начислени плащания
    31,523.51 USD
    Благодарности
    229 549
    Благодарили са му 69 792 Пъти в
    22 257 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1

Ревю на магазни за гуми Диана ООД

Предимства:
    1. Много голям магазин, съответно и асортимент;
    2. Директен вносител на повечето големи марки;
    3. Изгодни цени;
    4. Онлайн магазин;
    5. Истински магазини в по-големите градове;

Недостатъци:
    1. Не всички гуми присъстват във всички магазини, което е нормално, обаче ако държим да купим гумите на място, а магазинът не ни е особено близко трябва да попитаме няколко дена предварително;

Диана ООД - поанглийскому Diana LTD - търговец с доста години история без особено лоша репутация, справящ се успешно със станалото модерно напоследък пазаруване онлайн. Значително предимство пред т. нар. "сайтове за гуми" също станали популярни напоследък - онлайн магазини с неоткриваеми фирми и несъществуващи складове - е наличието на няколко истински магазина из цяла България, предоставящи възможността в случай на възникнал проблем да подадем рекламация лично. В магазините има и добре оборудвани гумаджийски сервизи, за леки автомобили може би малко по-скъпи отколкото бихме искали да плащаме.

Пазарувал съм гуми няколко пъти през годините от тях, сервиз не съм ползвал, но съм чувал позитивни отзиви.

Сайт: https://diana-ltd.com/
    Най-тъмно е преди да изгрее слънцето.

2. Следният потребител изказва благодарност на kypa за полезния пост:

K_W (09-09-2020)

+ Отговор в тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си