Тема: Хеджиране

+ Отговор в тема
Страница 1 от 11 1 2 3 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 104
  1. #1 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Nasko не е на линия
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Аватара на Nasko
    Град
    Пловдив
    Начислени плащания
    1,119.15 USD
    Благодарности
    2 137
    Благодарили са му 2 099 Пъти в
    1 125 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0

Lightbulb Хеджиране

Пускам темата поради липсата на такава...във форумите рядко се говори за хеджиране и рядко се прилага (по правилен начин).
    Който и каквото инфо има за хеджиране и/или мартингейл може да споделя в тамата...при желание разбира се.

Пускам няколко хеджиращи стратегии от които само първата съм пробвал...

1 Hedge Strategy Surefire
    Експерт направен по стратегията - Hedge Strategy Surefire

2 Trading System, Wave Edge

Template към стратегията - Wave Edge

3 Disparity System (Correlation Strategy)

4 Trading System, 10 pips
    Последна редакция от Nasko : 20-10-2012 на 15:36

2. #2 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    GGBG не е на линия
    Баннат
    Mabuk

GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите Аватара на GGBG
    Начислени плащания
    9,437.23 USD
    Благодарности
    9 083
    Благодарили са му 7 273 Пъти в
    5 248 Поста
    Nasko Ralenkov, хубаво е и някой да внесе яснота какво точно представлява хеджа, аз доколкото съм запознат, хедж се прави с различни инструменти.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

3. #3 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Nasko не е на линия
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Nasko е отвъд представите Аватара на Nasko
    Град
    Пловдив
    Начислени плащания
    1,119.15 USD
    Благодарности
    2 137
    Благодарили са му 2 099 Пъти в
    1 125 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от GGBG Виж мнението
    Nasko Ralenkov, хубаво е и някой да внесе яснота какво точно представлява хеджа, аз доколкото съм запознат, хедж се прави с различни инструменти.
    Да, добре ще е и аз не съм толкова запознат...информацията в интернет е доста оскъдна.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

4. #4 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Oleg не е на линия
    Централна банка
    Tiba-tiba

Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Аватара на Oleg
    Начислени плащания
    6,539.74 USD
    Благодарности
    5 665
    Благодарили са му 8 183 Пъти в
    5 580 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Наско, тя таз тема не е за тука бре. Ти да не управляваш фонд ?

5. #5 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    GGBG не е на линия
    Баннат
    Mabuk

GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите GGBG е отвъд представите Аватара на GGBG
    Начислени плащания
    9,437.23 USD
    Благодарности
    9 083
    5 248 Поста
    Цитирай Първоначално написано от Oleg Виж мнението
    Наско, тя таз тема не е за тука бре. Ти да не управляваш фонд ?
    Олег, няма знание което да не е полезно.

.................................................. ...........................................

6. #6 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Oleg не е на линия
    Централна банка
    Tiba-tiba

Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Oleg е отвъд представите Аватара на Oleg
    Начислени плащания
    6,539.74 USD
    Благодарности
    5 665
    5 580 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Олег, няма знание което да не е полезно.

.................................................. ...........................................
    Ако няма нужда да се приложи, то е безполезно. Просто излишна информация.
    А хеджирането, как точно ще ти помогне в търговията ?
    Освен ако имаш 340декара с царевица и искаш да се хеджираш с някоя опция върху фючерса на царевицата. Само, че тогава не е спекулиране, а просто застраховка.

7. Следният потребител изказва благодарност на Oleg за полезния пост:

RyMu (20-10-2012)

8. #7 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    GGBG не е на линия
    Баннат
    Mabuk

Начислени плащания
    9,437.23 USD
    Благодарности
    9 083
    5 248 Поста
    Ако няма нужда да се приложи, то е безполезно. Просто излишна информация.
    А хеджирането, как точно ще ти помогне в търговията ?
    Освен ако имаш 340декара с царевица и искаш да се хеджираш с някоя опция върху фючерса на царевицата. Само, че тогава не е спекулиране, а просто застраховка.
    Ти откъде знаеш, че нямам 340 декара царевица и от къде можеш да знаеш кое ще ти е полезно в бъдеще на мен ми е интересно, а това е напълно достатъчно, за да сметна, че не е безполезно.

9. #8 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Oleg не е на линия
    Централна банка
    Tiba-tiba

Начислени плащания
    6,539.74 USD
    Благодарности
    5 665
    5 580 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Ти откъде знаеш, че нямам 340 декара царевица и от къде можеш да знаеш кое ще ти е полезно в бъдеще на мен ми е интересно, а това е напълно достатъчно, за да сметна, че не е безполезно.
    Taка става, ама аз съм съсредоточен в едно и каквото не ми е нужно, отпада моментално

Понеже GGBG, няма как да знам колко един юрист, нито колкото един счетоводител, но пък мога да съм абсолютно про в това което правя както и тези предните и да си бъдем взаимно полезни, като всеки е отличен в това което прави, а не всеки да разбира от всичко и накрая няма нищо

10. Следният потребител изказва благодарност на Oleg за полезния пост:

cyrano (20-10-2012)

11. #9 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    GGBG не е на линия
    Баннат
    Mabuk

Начислени плащания
    9,437.23 USD
    Благодарности
    9 083
    5 248 Поста
    Taка става, ама аз съм съсредоточен в едно и каквото не ми е нужно, отпада моментално

Понеже GGBG, няма как да знам колко един юрист, нито колкото един счетоводител, но пък мога да съм абсолютно про в това което правя както и тези предните и да си бъдем взаимно полезни, като всеки е отличен в това което прави, а не всеки да разбира от всичко и накрая няма нищо
    И аз съм за тесните специалисти, не става всички от всичко да разбират, ти друго инфо освен за търговия не те ли интересува

12. #10 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Oleg не е на линия
    Централна банка
    Tiba-tiba

Начислени плащания
    6,539.74 USD
    Благодарности
    5 665
    5 580 Поста
    ПодписвамПодписвам
    И аз съм за тесните специалисти, не става всички от всичко да разбират, ти друго инфо освен за търговия не те ли интересува
    How it's made по дискавърито ми е любимо. Mega constructions също.
    Нещата свързани с прогрес и индустриализация.
    Автомобилите са ми страст от малък така, че и тях....Макар, че ако не са немски, много много не ме интересуват
    И не понасям шоу програми като биг брадър, екс фактор и сродни.

А за кой отбор си във формула 1 ?

+ Отговор в тема
Страница 1 от 11 1 2 3 ... ПоследнаПоследна

Абонирайте се за тази тема : 1

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си