+ Отговор в тема
Страница 1 от 4 1 2 3 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 35

Тема: Гледате ли така наречените реалита?

1. #1 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Marin не е на линия
    Баннат
    Не е зададено настроение

Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Аватара на Marin
    Начислени плащания
    3,035.06 USD
    Благодарности
    6 478
    Благодарили са му 19 718 Пъти в
    3 340 Поста

Гледате ли така наречените реалита?

Напоследък се нароиха много подобни формати по телевизиите.
    Дори не мога да съм сигурен, че съм чувал за всичките подобни реалита.
    Аз лично хвърлям едно око единствено на Биг ( Вип ) Брадър и често много
    се забавлявам на разните изцепки и скандали там. Знам че обикновено са
    режисирани и изкуствено създадени, но актьорската игра е на ниво.
    Смях до сълзи!

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следният потребител изказва благодарност на Marin за полезния пост:

kypa (14-11-2018)

3. #2 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    kircho не е на линия
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите Аватара на kircho
    Град
    Добрич
    Начислени плащания
    1,880.88 USD
    Благодарности
    2 251
    Благодарили са му 20 981 Пъти в
    2 424 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Явно психолозите в Брадара са много добри щом успяват
    да намерят точните участници за да правят шоуто

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

4. Следните 14 потребители изказват благодарности на kircho за полезния пост:

Marin (16-09-2018), Happy68 (16-09-2018), hanuman (16-09-2018), Unregistered (8), kypa (14-11-2018), baba_qga (18-11-2018), fox (19-11-2018)

5. #3 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Marin не е на линия
    Баннат
    Не е зададено настроение

Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Marin е отвъд представите Аватара на Marin
    Начислени плащания
    3,035.06 USD
    Благодарности
    6 478
    3 340 Поста
    Цитирай Първоначално написано от kircho Виж мнението
    Често има предварителен сценарий и повечето скандали са отлично нагласени.

В предишния брадър имаше едни дето уж не можеха да се гледат и все се караха,
    а след време се ожениха, купиха си къща и сега чакат дете. Явно от шоуто
    са им платили много добре да си изиграят ролите.

Сега също ни навират един конфликт, който ми изглежда доста изкуствено скалъпен,
    но дали съм прав ще проличи след като си приберат тлъстите хонорари.

6. Следните 2 потребители изказват благодарности на Marin за полезния пост:

Happy68 (16-09-2018), kypa (14-11-2018)

7. #4 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    КинО не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите Аватара на КинО
    Град
    София
    Начислени плащания
    9,436.97 USD
    Благодарности
    22 841
    Благодарили са му 26 060 Пъти в
    11 360 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Бе то хубУ ги гледаш .... ма някъде мярнах, че във Великобритания казвали Чао на Биг БрадЪр ....
    Явно от тамЪ ше почне прозрението за Голямата Глупост на този екс(кремент)перимент )

8. Следните 5 потребители изказват благодарности на КинО за полезния пост:

Happy68 (16-09-2018), hanuman (16-09-2018), minkov (16-09-2018), Marin (16-09-2018), kypa (14-11-2018)

9. #5 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Happy68 не е на линия
    Централна банка
    Bahagia

Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Happy68 е отвъд представите Аватара на Happy68
    Град
    София
    Начислени плащания
    4,104.05 USD
    Благодарности
    7 871
    Благодарили са му 7 161 Пъти в
    3 134 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Marin Виж мнението
    Смях до сълзи!
    много отдавна спрях да гледам .... не са ми интересни, нито пък имам желание да си губя времето, защото някой решил да пИчели пари - едните на работа, другите в шоуто ....
    Безплатен обяд няма!

10. Следните 6 потребители изказват благодарности на Happy68 за полезния пост:

kircho (16-09-2018), hanuman (16-09-2018), minkov (16-09-2018), Marin (16-09-2018), КинО (16-09-2018), kypa (14-11-2018)

11. #6 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    kircho не е на линия
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите kircho е отвъд представите Аватара на kircho
    Град
    Добрич
    Начислени плащания
    1,880.88 USD
    Благодарности
    2 251
    Благодарили са му 20 981 Пъти в
    2 424 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Лично на мен ми харесват последните епизоди
    на всяко шоу като кажат
    Моля гласувайте с едно малко есемесче и като
    се втурнат стотици хиляди така се прави пачка

12. Следните 14 потребители изказват благодарности на kircho за полезния пост:

Happy68 (16-09-2018), minkov (16-09-2018), Marin (16-09-2018), Unregistered (8), kypa (14-11-2018), baba_qga (18-11-2018), fox (19-11-2018)

13. #7 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    hanuman не е на линия
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите Аватара на hanuman
    Град
    Варна
    Начислени плащания
    14,274.68 USD
    Благодарности
    31 470
    Благодарили са му 28 634 Пъти в
    9 269 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от kircho Виж мнението
    Вярно е че са добри,и за избора на участниците и за манипулациите после.В петък бях на гости та се наложи 20-на минути да слушам вип брадър,-много неприятно предаване,добре че домакина реши, че иска да гледа филм,та ме спаси.

14. Следните 6 потребители изказват благодарности на hanuman за полезния пост:

minkov (16-09-2018), Marin (16-09-2018), kircho (17-09-2018), Happy68 (17-09-2018), lyubo (14-11-2018), kypa (14-11-2018)

15. #8 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    gambletrade е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите Аватара на gambletrade
    Начислени плащания
    3,797.82 USD
    Благодарности
    6 256
    Благодарили са му 12 706 Пъти в
    3 213 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Цитирай Първоначално написано от hanuman Виж мнението
    Вярно е че са добри,и за избора на участниците и за манипулациите после.В петък бях на гости та се наложи 20-на минути да слушам вип брадър,-много неприятно предаване,добре че домакина реши, че иска да гледа филм,та ме спаси.
    Гостите нямат ли думата ?

16. Следните 7 потребители изказват благодарности на gambletrade за полезния пост:

hanuman (16-09-2018), minkov (16-09-2018), Marin (16-09-2018), КинО (16-09-2018), Happy68 (17-09-2018), lyubo (14-11-2018), kypa (14-11-2018)

17. #9 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Marin не е на линия
    Баннат
    Не е зададено настроение

Начислени плащания
    3,035.06 USD
    Благодарности
    6 478
    3 340 Поста
    Цитирай Първоначално написано от КинО Виж мнението
    Бе то хубУ ги гледаш .... ма някъде мярнах, че във Великобритания казвали Чао на Биг БрадЪр ....
    Явно от тамЪ ше почне прозрението за Голямата Глупост на този екс(кремент)перимент )
    Експеримент бяха първите няколко Брадара, когато участваха напълно
    непознати хора избрани чрез кастинг. Тогава май само победителите взеха
    пари. После обаче побългариха формата и взеха да канят разни родни "звезди"
    и да им обещават тлъсти хонорари, за да правят пълни простотии.
    То не бяха пияници, то не бяха курви, то не бяха побойници, ексхибиционисти и
    дори откровено луди. Важното е шоу да става.

18. Следните 3 потребители изказват благодарности на Marin за полезния пост:

kircho (17-09-2018), Happy68 (17-09-2018), kypa (14-11-2018)

19. #10 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Quiven не е на линия
    Старши дилър
    Не е зададено настроение

Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Quiven има блестящо бъдеще Аватара на Quiven
    Начислени плащания
    487.17 USD
    Благодарности
    308
    Благодарили са му 1 986 Пъти в
    718 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Marin Виж мнението
    Смях до сълзи!
    "Гледате ли така наречените реалита?" Не ги гледам. В редките моменти, когато съм ги засичал, са предизвиквали у мен най-вече раздразнение. Тогава защо да си причинявам това Има достатъчно други неща, с които човек може да се забавлява.

20. Следните 4 потребители изказват благодарности на Quiven за полезния пост:

Marin (16-09-2018), Happy68 (17-09-2018), lyubo (14-11-2018), kypa (14-11-2018)

+ Отговор в тема
Страница 1 от 4 1 2 3 ... ПоследнаПоследна

Абонирайте се за тази тема : 1

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си