+ Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 1 2 3
Резултати от 21 до 27 от общо 27

Тема: Сериозно!! Търся хора за нов уникален уникорн старт ъп (форекс)

1. #21 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    borislav_angelov009932 не е на линия
    Прохождащ
    Bahagia

borislav_angelov009932 е по пътя на славата Аватара на borislav_angelov009932
    Начислени плащания
    44.09 USD
    Благодарности
    0
    Благодарили са му 26 Пъти в
    13 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    примери ако може колега?
    ще видя в гугъл де ама ако не ги видя ранкнати се тая..
    Поздрав! изкам да работиме сериозно търся колеги за старт ъп ! ако ме баннете още един път ще си взема брюкселската благословия за лек живот обратно( бях в евро парламента ) за сега я давам на форума! потърсете ме ако сте заинтересувани за стартъп в сферата на форекс търговията поздрав!! вб009913 ййккллйй!!

2. #22 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    hanuman не е на линия
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите Аватара на hanuman
    Град
    Варна
    Начислени плащания
    14,274.68 USD
    Благодарности
    31 592
    Благодарили са му 28 810 Пъти в
    9 302 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от borislav_angelov009932 Виж мнението
    примери ако може колега?
    ще видя в гугъл де ама ако не ги видя ранкнати се тая..
    Ако си сериозен което не си личи потърси в гугъл ''Бизнес ангели'',но не се надявай на лапнишарани точно там.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

3. Следните 3 потребители изказват благодарности на hanuman за полезния пост:

borkooo_pz (08-09-2018), kypa (08-09-2018), minkov (08-09-2018)

4. #23 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Прохождащ
    Bahagia

Начислени плащания
    44.09 USD
    Благодарности
    0
    13 Поста
    ПодписвамПодписвам
    епа писах си с реалния вин дизел в инстаграм поздравих го за 2 снимки той ме пита кой съм как съм откъде съм, писах си с тай лопез за кофаундинг на старт ъп не съм лапнишаран нито аз нито те и ви гарантирам целия ви "отнесен империалиализъм" към мен ми миише масово на макс мезонет в лозенец!

са се ми е тая и за почерка и за израза ама айййде да не съм най безизвестния м?
    след 2 години ше ви спомена като колеги от уважение но не и като бираджии )
    ае
    Поздрав! изкам да работиме сериозно търся колеги за старт ъп ! ако ме баннете още един път ще си взема брюкселската благословия за лек живот обратно( бях в евро парламента ) за сега я давам на форума! потърсете ме ако сте заинтересувани за стартъп в сферата на форекс търговията поздрав!! вб009913 ййккллйй!!

5. #24 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Прохождащ
    Bahagia

Начислени плащания
    44.09 USD
    Благодарности
    0
    13 Поста
    ПодписвамПодписвам
    тва за бизнес ангелите го почувствах буквално 2016 9 месеца след като оставих маркетинга шот ми миришете на откровен цинизъм - там идеята е да имаш шевролет и да постваш снимки с евтин продъкт като продажба! ае с поздрав и лека и мека!

6. #25 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    КинО е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите Аватара на КинО
    Град
    София
    Начислени плащания
    9,436.97 USD
    Благодарности
    23 354
    Благодарили са му 26 619 Пъти в
    11 499 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Цитирай Първоначално написано от privelege Виж мнението
    Стига бе!
    Bloomberg Pro-то хич не е евтино! Около $5,000 на месец е, ако не се лъжа.
    Пък на мен информацията, дето ми трябва, е точно там!
    Иначе сам да си играеш да изчисляваш, да мислиш...ама по-добре да ги спестиш $5,000. В бизнеса се гледа оптимизацията на разходите
    Тъй че кажи сега какъв е този евтин софтуер и какви ги върши?
    Привелеге ....
    Трябва да се завършват репликите с Ай .....
    Тва е част от бизнесМодела ....
    Ай

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

7. #26 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    saxsten не е на линия
    Централна банка
    Halus

saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите saxsten е отвъд представите Аватара на saxsten
    Начислени плащания
    4,765.91 USD
    Благодарности
    582
    Благодарили са му 5 528 Пъти в
    2 976 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Ко е това "уникорн" !? Някой нови начин за крадене на пари
    Форекса е финансово оръжие за масово поразяване

8. #27 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Прохождащ
    Bahagia

Начислени плащания
    44.09 USD
    Благодарности
    0
    13 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Вин Диезел режисьор и сценарист и съсобственик на бързи и яростни ми уреди нещо като поздрав в бутиковия му филм за фенове на него и блокбъстърите!
    не че се хваля обаче премиеру има снимка с слай и арнолд а аз говорих с вин диезел като предприемач с касов актьор!

по въпроса с темата ми - израза е "агнето" го завъртях но си взех няколко милиона!
    имам и уредени пари пари от един милионер!

ползвайте тва дето съм и снесъл и дори ще направя консултанстка компания!
    са най големиу вапрос е - << тоя обикновена путка ли е или просто ви травмира вечерното кафе да видите дали сте взели дневната дажба форекс?
    ай

+ Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 1 2 3

Абонирайте се за тази тема : 2

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си