+ Отговор в тема
Страница 1 от 18 1 2 3 11 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 175

Тема: Кой брокер да избера?

1. #1 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    mi7aaka не е на линия
    Прохождащ
    Не е зададено настроение

mi7aaka е недостатъчно известен Аватара на mi7aaka
    Начислени плащания
    4.37 USD
    Благодарности
    0
    Благодарили са му 3 Път в 1 Пост
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0

Кой брокер да избера?

Здравейте.Нов съм в тази сфера и искам да разбера кой е най-добрия брокер за момента за да се насоча към него ?

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 3 потребители изказват благодарности на mi7aaka за полезния пост:

minkov (24-11-2017), borkooo_pz (24-11-2017), kypa (24-11-2017)

3. #2 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    lyubo не е на линия
    Централна банка
    Halus

lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите Аватара на lyubo
    Град
    София
    Начислени плащания
    3,641.13 USD
    Благодарности
    21 297
    Благодарили са му 9 134 Пъти в
    2 756 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Здравей
    Искаш да кажеш кой Брокер е по-малко зъл от другите ли ?
    ми за мен ИнстаФорекс е най-добрия вариант, защото има фиксиран спред и множество бонуси, каквито няма никъде другаде.

Успех с избора колега

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

4. Следните 4 потребители изказват благодарности на lyubo за полезния пост:

minkov (24-11-2017), borkooo_pz (24-11-2017), kypa (24-11-2017), Далия Стефанова (19-02-2021)

5. #3 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    42 944
    Благодарили са му 40 402 Пъти в
    11 528 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Цитирай Първоначално написано от mi7aaka Виж мнението
    Здравейте.Нов съм в тази сфера и искам да разбера кой е най-добрия брокер за момента за да се насоча към него ?
    То даже добри няма, ти си тръгнал да търсиш най-добрия.
    Има лоши, по-лоши и най-лоши.
    Между тези три варианта се свежда избора ти.

6. Следните 6 потребители изказват благодарности на minkov за полезния пост:

КинО (24-11-2017), borkooo_pz (24-11-2017), kypa (24-11-2017), lyubo (24-11-2017), daniwin (24-11-2017), Далия Стефанова (19-02-2021)

7. #4 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    КинО е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите Аватара на КинО
    Град
    София
    Начислени плащания
    9,436.97 USD
    Благодарности
    23 254
    Благодарили са му 26 578 Пъти в
    11 487 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от mi7aaka Виж мнението
    Ами щом си нов ....
    Попрочети, дефинирай за себе си оне, какво означава Добър брокер ...... Съответно ПРевъзходната му степен ....
    И тогава питай .....

8. Следните 6 потребители изказват благодарности на КинО за полезния пост:

borkooo_pz (24-11-2017), kypa (24-11-2017), lyubo (24-11-2017), daniwin (24-11-2017), minkov (24-11-2017), batDancho (26-11-2017)

9. #5 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    kypa е на линия
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Начислени плащания
    31,523.51 USD
    Благодарности
    229 611
    Благодарили са му 69 819 Пъти в
    22 267 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Язе брокерите на два вида ги деля - тез дето само прибират депозити и тез дето от време на време дават по някой Бонбонукс. Тез вторите ако може да минат за добри като сравним сумите дето дават Хазяина може да се приеме за най-добрия.
    Иначе има състезания тук-таме - като за новобранци е един от най-удачните варианти. В ЕвроФинанс към момента има състезание с почти гарантирани награди.
    Най-тъмно е преди да изгрее слънцето.

10. Следните 4 потребители изказват благодарности на kypa за полезния пост:

lyubo (24-11-2017), minkov (24-11-2017), borkooo_pz (24-11-2017), Далия Стефанова (19-02-2021)

11. #6 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Alex1977 не е на линия
    Централна банка
    Berani

Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Аватара на Alex1977
    Начислени плащания
    4,907.32 USD
    Благодарности
    12 342
    Благодарили са му 21 593 Пъти в
    3 095 Поста
    ПодписвамПодписвам
    верно е !!!аз преди десетина години спечелих едно състезание в булброкерс мисля че беше вече но странното е че пазя една химикалка която е на стс финанси а тя е от този първи спечелен от мен конкурс .та ако не бях спечелил сигурно още 1-2 години щях да се туткам да сложа ли 6 лева или да не сложа в сметка .друга истина която мога да споделя с брокерите е че хората не разбират наистина какво е търговията с валута било то с ливеридж или не .а от началото на развитието на дейността са минали много години!не ми харесва също и форумите които правят та за бога те са само за хептен новобранци и то на форум по 3-5 човека я си отворят сметка я не.

офисът им беше в Лозенец така че г-н Матеев да сподели след продажбата или преди нея е случката
    Последна редакция от Alex1977 : 24-11-2017 на 19:54

12. Следният потребител изказва благодарност на Alex1977 за полезния пост:

borkooo_pz (24-11-2017)

13. #7 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    borkooo_pz не е на линия
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите Аватара на borkooo_pz
    Град
    Пазарджик
    Начислени плащания
    5,441.08 USD
    Благодарности
    35 701
    Благодарили са му 19 035 Пъти в
    5 863 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Аз пък гледам : плащат ли без проблем с Булброкъсъм от самото и начало .
    Не съм сменявала брокер ,отворих втора при Бенча ,и те са коректни при плащането - никога не съм имала проблем и с двата за изплащане .Е ,Бенча много разчекват спреда ,докато при Булброкърс това го няма ,всичко е фиксирано

14. Следният потребител изказва благодарност на borkooo_pz за полезния пост:

Alex1977 (24-11-2017)

15. #8 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Alex1977 не е на линия
    Централна банка
    Berani

Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Аватара на Alex1977
    Начислени плащания
    4,907.32 USD
    Благодарности
    12 342
    Благодарили са му 21 593 Пъти в
    3 095 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от borkooo_pz Виж мнението
    Аз пък гледам : плащат ли без проблем с Булброкъсъм от самото и начало .
    Не съм сменявала брокер ,отворих втора при Бенча ,и те са коректни при плащането - никога не съм имала проблем и с двата за изплащане .Е ,Бенча много разчекват спреда ,докато при Булброкърс това го няма ,всичко е фиксирано
    ох аз ако ти кажа къде имам сметки ще питаш къде нямам стс,варчев,инста,елана,бенч марк,делтасток,карол е на бфб ,популярна каса беше на бфб докато не закриха търговията ,еврофинанс ,дукаскопи пффф сигурно са само това и да намекна че в някой от тях нямам по 1 сметка

16. Следните 2 потребители изказват благодарности на Alex1977 за полезния пост:

borkooo_pz (24-11-2017), minkov (24-11-2017)

17. #9 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    borkooo_pz не е на линия
    Централна банка
    Terkejut

borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите borkooo_pz е отвъд представите Аватара на borkooo_pz
    Град
    Пазарджик
    Начислени плащания
    5,441.08 USD
    Благодарности
    35 701
    Благодарили са му 19 035 Пъти в
    5 863 Поста
    ПодписвамПодписвам
    ,на мен ми идват много !!!!!!!
    А имам и бонусарката в Инстата

А и на Бенча рядко се занимавам ,оставила съм я на сина .

18. Следните 2 потребители изказват благодарности на borkooo_pz за полезния пост:

Alex1977 (24-11-2017), minkov (24-11-2017)

19. #10 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    mi7aaka не е на линия
    Прохождащ
    Не е зададено настроение

mi7aaka е недостатъчно известен Аватара на mi7aaka
    Начислени плащания
    4.37 USD
    Благодарности
    0
    Благодарили са му 3 Път в 1 Пост
    ПодписвамПодписвам
    Добре,така да задавам въпроса. Кой брокер е най-малко зъл ?
    п.с. Нека да не се отдалечаваме от темата.

+ Отговор в тема
Страница 1 от 18 1 2 3 11 ... ПоследнаПоследна

Абонирайте се за тази тема : 1

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си