Ама това на Състезаниетооооолл ......
На Реал те затварят на старата цена
Ето от реала .....
На 20-ти март (понеделник) 2016 г., ще се извърши ролване на всички позиции в договори за разлика (CFD) върху петрол сорт WTI – USOIL – в платформата MetaTrader.
Напомняме ви, че позициите не се пренасят автоматично за следващ месец.
Позиции в изтичащия контракт ще могат да се закриват до 23:59 българско време (20-ти март) и по този начин да се реализира текущата печалба/загуба по тези позиции.
Всички оставени отворени позиции към 00:00 часа ще бъдат затворени по цена купува/продава в 00:00 часа българско време, а всички чакащи поръчки ще бъдат отменени.
В 01:00 часа на 21-ви март ще е търгуем следващият контракт и ще можете да отворите отново съответните позиции.
В случай, че желаете БенчМарк Финанс да отвори позициите ви при активирането на следващия контракт, моля свържете се с нас.
Всички дати на падеж и процедурата при падеж, можете да откриете на нашия сайт.
При въпроси, моля свържете се с нас.
БенчМарк Финанс