+ Отговор в тема
Страница 3 от 5 ПървиПърви 1 2 3 4 5 ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 48

Тема: Търгувате ли с MACD индикатор ? Част 4

1. #21 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    jssj е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите Аватара на jssj
    Начислени плащания
    3,116.39 USD
    Благодарности
    14 063
    Благодарили са му 14 357 Пъти в
    2 867 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 2
    Цитирай Първоначално написано от kypa Виж мнението
    Да де, хистограмата трябва да показва разликата между други две средни.
    Или поне аз така си мисля, може и да не трябва да показва такива работи.
    Че аз откъде да помня. Последно май съм го качвал преди 12 години.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 2 потребители изказват благодарности на jssj за полезния пост:

kypa (05-09-2019), renito5 (06-09-2019)

3. #22 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    jssj е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите Аватара на jssj
    Начислени плащания
    3,116.39 USD
    Благодарности
    14 063
    2 867 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Според MACD-то и алигатора, утре еврото шИ ходи натам.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

4. Следните 5 потребители изказват благодарности на jssj за полезния пост:

kypa (05-09-2019), renito5 (06-09-2019), Нерегистриран (3)

5. #23 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    emoyambol е на линия
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите Аватара на emoyambol
    Град
    Forex city
    Начислени плащания
    10,824.46 USD
    Благодарности
    4 950
    Благодарили са му 34 537 Пъти в
    6 118 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Aligator плюс MACD е класика в жанра направо. Аз още в първите години съм ги ползвал.

6. Следните 5 потребители изказват благодарности на emoyambol за полезния пост:

renito5 (06-09-2019), jssj (06-09-2019), kypa (06-09-2019), Нерегистриран (2)

7. #24 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    kypa е на линия
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Начислени плащания
    31,523.51 USD
    Благодарности
    229 596
    Благодарили са му 69 808 Пъти в
    22 263 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    В комплект с Алигатора е хубаво Фракталчетата да се турят. Не че нещо индикират реално, но с тях по-лесно и по-навреме се забелязва какво се случва.
    Аз МАКД съм го ползвал като част от стратегии дето тествах съвсем в началото, но като цяло не ми пасва кой знае колко на философията и не съм се занимавал кой знае колко с него.
    Най-тъмно е преди да изгрее слънцето.

8. Следните 3 потребители изказват благодарности на kypa за полезния пост:

emoyambol (06-09-2019), Нерегистриран (1), jssj (21-03-2020)

9. #25 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    emoyambol е на линия
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите Аватара на emoyambol
    Град
    Forex city
    Начислени плащания
    10,824.46 USD
    Благодарности
    4 950
    6 118 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от kypa Виж мнението
    В комплект с Алигатора е хубаво Фракталчетата да се турят. Не че нещо индикират реално, но с тях по-лесно и по-навреме се забелязва какво се случва.
    Аз МАКД съм го ползвал като част от стратегии дето тествах съвсем в началото, но като цяло не ми пасва кой знае колко на философията и не съм се занимавал кой знае колко с него.
    Едно време и тях ползвах, а реално не съм чел от някой за тази стратегия, просто наистина е удобна комбинация от индикатори.

10. Следните 5 потребители изказват благодарности на emoyambol за полезния пост:

Нерегистриран (3), jssj (21-03-2020), kypa (21-03-2020)

11. #26 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Fafa не е на линия
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Аватара на Fafa
    Град
    У нас
    Начислени плащания
    14,260.74 USD
    Благодарности
    11 558
    Благодарили са му 60 362 Пъти в
    17 944 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Макд в началото се опитах да го ползвам но нещо не ми отговори на темперамента... явно не е моя индикатор, но не се знае за в бъдеще може в даден момент да ми послужи.
    Фракталите са ги държа тъй като ще имам една стратегия, която все още работи, рядко излиза сигнал но пък е добър .

12. Следните 5 потребители изказват благодарности на Fafa за полезния пост:

emoyambol (06-09-2019), Нерегистриран (2), jssj (21-03-2020), kypa (21-03-2020)

13. #27 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    emoyambol е на линия
    Централна банка
    Yeehaw

Град
    Forex city
    Начислени плащания
    10,824.46 USD
    Благодарности
    4 950
    6 118 Поста
    ПодписвамПодписвам
    А дали има разработени индикатори по стратегията на MACD да дават и сигнали в прозорец?

14. Следните 6 потребители изказват благодарности на emoyambol за полезния пост:

jssj (21-03-2020), maraike6 (21-03-2020), kypa (21-03-2020), petko.forex (21-03-2020), Нерегистриран (2)

15. #28 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    jssj е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Начислени плащания
    3,116.39 USD
    Благодарности
    14 063
    2 867 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от emoyambol Виж мнението
    А дали има разработени индикатори по стратегията на MACD да дават и сигнали в прозорец?
    Този МАСД дава сигнал в прозорец и слага стрелка под/над бара. Имам го от години, но не съм го ползвал и не знам как се представя. Ако желаеш мога да го кача тук.

16. Следните 8 потребители изказват благодарности на jssj за полезния пост:

hanuman (21-03-2020), emoyambol (21-03-2020), kypa (21-03-2020), Нерегистриран (5)

17. #29 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    emoyambol е на линия
    Централна банка
    Yeehaw

Град
    Forex city
    Начислени плащания
    10,824.46 USD
    Благодарности
    4 950
    6 118 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от jssj Виж мнението
    Този МАСД дава сигнал в прозорец и слага стрелка под/над бара. Имам го от години, но не съм го ползвал и не знам как се представя. Ако желаеш мога да го кача тук.

Изглежда много добре, гледам рисува и различни цветове. По принцип MACD го ползвам за дивергенции най-вече, този дали на този принцип работи?

18. Следните 9 потребители изказват благодарности на emoyambol за полезния пост:

jssj (21-03-2020), Нерегистриран (4), maraike6 (21-03-2020), hanuman (21-03-2020), kypa (21-03-2020), petko.forex (21-03-2020)

19. #30 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    jssj е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Начислени плащания
    3,116.39 USD
    Благодарности
    14 063
    2 867 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от emoyambol Виж мнението
    Изглежда много добре, гледам рисува и различни цветове. По принцип MACD го ползвам за дивергенции най-вече, този дали на този принцип работи?
    И този, и стотици други показват дивергенции. Преди време имах индикатор който само това правеше-търси дивергенции на всички фреймове и ти ги рисува на графиката. Държах го известно време, но не видях особенна полза. Всъщност дивергенциите трябва да се разпознават на чиста графика само по баровете. И тогава нямаш нужда от индикатори. За целта обаче трябва да знаеш какво точно се случва на графиката, за да оформи индикатора по-ниски стойности при по-висок връх.

20. Следните 7 потребители изказват благодарности на jssj за полезния пост:

emoyambol (21-03-2020), Нерегистриран (4), hanuman (21-03-2020), kypa (21-03-2020)

+ Отговор в тема
Страница 3 от 5 ПървиПърви 1 2 3 4 5 ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си