+ Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Заслужава ли си парите Playstation 5?

1. #1 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka не е на линия
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 263
    Благодарили са му 5 577 Пъти в
    1 792 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0

Заслужава ли си парите Playstation 5?

Събирам мнения за новата конзола на Playstation. Мисля да взема на децата, но има много малко игри в момента. Знам, че поне тези игри, които вървят на четворката, могат да се играят и на PS5. Някой ако е по-запознат да сподели дали си заслужава "инвестицията" или не. Досега не съм плащал за такова чудо, знам, че някакви абонаменти годишни имало. Това пък за какво е? Дано се намери някой по-запознат

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 2 потребители изказват благодарности на Zagorka за полезния пост:

minkov (27-07-2021), kypa (27-07-2021)

3. #2 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    39 602
    Благодарили са му 37 583 Пъти в
    10 911 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Цитирай Първоначално написано от Zagorka Виж мнението
    Събирам мнения за новата конзола на Playstation. Мисля да взема на децата, но има много малко игри в момента. Знам, че поне тези игри, които вървят на четворката, могат да се играят и на PS5. Някой ако е по-запознат да сподели дали си заслужава "инвестицията" или не. Досега не съм плащал за такова чудо, знам, че някакви абонаменти годишни имало. Това пък за какво е? Дано се намери някой по-запознат
    Аз съм запознат, не щото се занимавам с такива глупости, ама сина ми е маниак и купува всичко такова и си играе заедно с децата. Според него малко скъпо излизало, ама каза, че кефа цена нямал, т.е. било добро.
    Мен ако ме питаш купи им по едно колело на децата и ги изгони на пътя да играят.
    Как стоят нещата при мен - у сина ми има всичките електроники, които можеш да си представиш - таблети, нотбуци, нинтендо голямо, портативно и де да знам още какво, няколко плейстейшъна (различните генерации), телевизори, мултимеди всякакви и всичко навързано с телефони, часовници и т.н. - аз като отида у тях и не мога и кафе да си направя. Във всеки случай и хладилника им е вързан с Wi-Fi мрежата.
    И аз взех, че купих на големия внук едно колело и на двете близначки по една тротинетка и те сега не щат да играят с баща си на нинтендото и плейстейшъна, а искат да стоят вкъщи и да карат колеолто и тротинетките и да се гонят с кучето.
    И сина ми е сърдит, щото той тези работи за децата ги бил направил, а аз съм ги отказал с тези тротинетки

Та загубена работа са тези игри, ама всеки сам си решава.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

4. Следните 2 потребители изказват благодарности на minkov за полезния пост:

kypa (27-07-2021), skrasi (28-07-2021)

5. #3 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    kypa е на линия
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Начислени плащания
    31,523.51 USD
    Благодарности
    221 567
    Благодарили са му 66 618 Пъти в
    21 385 Поста
    ПодписвамПодписвам
    +1 за КОЛЬОЛЬО.
    Може и един-два броя такова също:

Име:  RGD 320.jpg
Разглеждания: 37
Размер:  92,6 КБ

Ако жювееш в къща може и барабани, но само ако живееш в къща и в радиус от половин километър няма други къщи.
    ☀️ ☀️ ☀️

6. Следният потребител изказва благодарност на kypa за полезния пост:

skrasi (28-07-2021)

7. #4 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Novak не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Аватара на Novak
    Начислени плащания
    18,495.98 USD
    Благодарности
    11 429
    Благодарили са му 30 520 Пъти в
    13 227 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Проучвах го за подарък на един кръщелник, поддържа малко игри все още, отделно всякаквито джунджирии към него - джойстикове и подобни са много скъпи и са над цената и няма съвместими джунджурии, щото бил с много сменена технологии и другите не работят добре с него. За игра в група пак нещо допълнително се купува. Много игри се достъпни само с плейстейшон плюс.
    Сондирах мнение с тинейджъра и предпочете годишен абонамент в steam вместо плейстейшон 5, Но той си има хубав геймърски компютър.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Small, small but a shark

8. Следните 4 потребители изказват благодарности на Novak за полезния пост:

minkov (28-07-2021), skrasi (28-07-2021), Zagorka (28-07-2021), kypa (28-07-2021)

9. #5 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka не е на линия
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 263
    Благодарили са му 5 577 Пъти в
    1 792 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от minkov Виж мнението
    Аз съм запознат, не щото се занимавам с такива глупости, ама сина ми е маниак и купува всичко такова и си играе заедно с децата. Според него малко скъпо излизало, ама каза, че кефа цена нямал, т.е. било добро.
    Мен ако ме питаш купи им по едно колело на децата и ги изгони на пътя да играят.
    Как стоят нещата при мен - у сина ми има всичките електроники, които можеш да си представиш - таблети, нотбуци, нинтендо голямо, портативно и де да знам още какво, няколко плейстейшъна (различните генерации), телевизори, мултимеди всякакви и всичко навързано с телефони, часовници и т.н. - аз като отида у тях и не мога и кафе да си направя. Във всеки случай и хладилника им е вързан с Wi-Fi мрежата.
    И аз взех, че купих на големия внук едно колело и на двете близначки по една тротинетка и те сега не щат да играят с баща си на нинтендото и плейстейшъна, а искат да стоят вкъщи и да карат колеолто и тротинетките и да се гонят с кучето.
    И сина ми е сърдит, щото той тези работи за децата ги бил направил, а аз съм ги отказал с тези тротинетки

Та загубена работа са тези игри, ама всеки сам си решава.
    За колелата съм съгласен, то PS-а предимно за есента/зимата. Те и нашите цял ден са с колелата и на басейн, сега ме врънкат за някакви много по-скъпи. За нас ни трябват мрежови игри и бая скъпичко ще излезе, че както казва Новака и допълнителни джойстици трябвало, в комплекта само един имало, пък те златни излизат.

10. Следните 3 потребители изказват благодарности на Zagorka за полезния пост:

minkov (28-07-2021), kypa (28-07-2021), Novak (29-07-2021)

+ Отговор в тема

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си