+ Отговор в тема
Страница 15 от 16 ПървиПърви ... 5 13 14 15 16 ПоследнаПоследна
Резултати от 141 до 150 от общо 155

Тема: InstaForex - бонус сметки и тегления (36)

1. #141 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    privelege не е на линия
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите Аватара на privelege
    Град
    Варна
    Благодарности
    1 848
    Благодарили са му 10 355 Пъти в
    3 626 Поста
    Цитирай Първоначално написано от Novak Виж мнението
    Вече не може ли да се тегли едновременно в биткойн и лайткойн. Миналата седмица пуснах теглене в биткойн и ми го върна, пак повторих пак ми го върна. В кабинета ми изписва, че не ме пуска защото начина за теглене ми е лайткоин.
    Потвърждавам информацията на Minkov, теглене с друга криптовалута, различна от досегашната, се счита за промяна на метода на теглене, което е в противоречие с правилата на бонус кампанията. За да се тегли с друга криптовалута, трябва да се отвори нова бонус сметка.

2. Следните 5 потребители изказват благодарности на privelege за полезния пост:

Novak (20-07-2021), kypa (21-07-2021), Unregistered (2), ontar (Днес)

3. #142 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    kypa не е на линия
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Начислени плащания
    31,523.51 USD
    Благодарности
    219 614
    Благодарили са му 65 601 Пъти в
    21 151 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    ☀️ ☀️ ☀️

4. Следните 2 потребители изказват благодарности на kypa за полезния пост:

minkov (21-07-2021), ontar (Днес)

5. #143 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    GeorgiRR не е на линия
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите Аватара на GeorgiRR
    Град
    Пазарджик
    Начислени плащания
    20,215.95 USD
    Благодарности
    11 635
    Благодарили са му 28 820 Пъти в
    10 165 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Тази публикация е написана в рамките на кампанията, като предоставя награди за съдържание. Всеки може да участва в тази кампания и да използва авторския си талант, за да печели пари.
    Цитирай Първоначално написано от kypa Виж мнението
    Бонуксът май започнал да пристига.

Довечера по тъмна доба ке има:

Е, па оти! Кой ти каза. Имам бая да възстановявам, така че с него и без него, се тая!

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

6. Следните 2 потребители изказват благодарности на GeorgiRR за полезния пост:

minkov (21-07-2021), ontar (Днес)

7. #144 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    K_W не е на линия
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите Аватара на K_W
    Град
    София
    Начислени плащания
    6,616.08 USD
    Благодарности
    5 272
    Благодарили са му 18 585 Пъти в
    2 968 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 3
    Тази публикация е написана в рамките на кампанията, като предоставя награди за съдържание. Всеки може да участва в тази кампания и да използва авторския си талант, за да печели пари.
    При мен бонус има за 28, 29 и 30 седмица съответно 9$, 0.20$ и 60$. 28 и 30 седмица имам по два дълги поста. Изобщо не мога да хвана логиката на плащанията, ама квот такова.
    С бонусите малко като със системите, няма няма, казваш си тук пара няма, нещо не работи както трябва и в следващия момент бам, ето ти едно пари от нищото важното е че играта продължава.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

8. Следните 2 потребители изказват благодарности на K_W за полезния пост:

ontar (Днес), minkov (Днес)

9. #145 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ontar не е на линия
    Професия:Трейдър
    Не е зададено настроение

ontar има невероятно излъчване ontar има невероятно излъчване Аватара на ontar
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    188
    Благодарили са му 184 Пъти в
    61 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от K_W Виж мнението
    При мен бонус има за 28, 29 и 30 седмица съответно 9$, 0.20$ и 60$. 28 и 30 седмица имам по два дълги поста. Изобщо не мога да хвана логиката на плащанията, ама квот такова.
    С бонусите малко като със системите, няма няма, казваш си тук пара няма, нещо не работи както трябва и в следващия момент бам, ето ти едно пари от нищото важното е че играта продължава.
    Аз също мога да потвърдя, че съм получил бонус и вече няма забавени суми за минали седмици, което си е супер и изказвам своята благодарност към форума и Инстафорекс. Друго интересно е, че направих малка печалба, която заявих за теглене с лайткойн на цена някъде около 118 долара късно в четвъртък. Поскъпването на лайткойна ще ми донесе ли допълнителна печалба или да не си правя подобни сметки?

10. Следните 2 потребители изказват благодарности на ontar за полезния пост:

minkov (Днес), K_W (Днес)

11. #146 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    38 798
    Благодарили са му 36 791 Пъти в
    10 698 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Да, няма вече забавени бонуси, до този петък всичко е платено.
    Логиката за кое колко се плаща и аз не я хващам, ама важното е, че се плаща.

12. Следните 2 потребители изказват благодарности на minkov за полезния пост:

K_W (Днес), ontar (Днес)

13. #147 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ontar не е на линия
    Не е зададено настроение

Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    188
    61 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от minkov Виж мнението
    Логиката за кое колко се плаща и аз не я хващам, ама важното е, че се плаща.
    На мене не ми стана ясно как се става доверен потребител и дали има изобщо полза от това да си с такъв статут и ще обясня защо мисля така? Бях питал миналата седмица и модератор ми отговори, че след 10-11 одобрени коментара ще стана одобрен потребител. Повярвах му и за три седмици изписах 20 коментара над 250 думи и всичките бяха одобрени. Само че одобрен потребител така и не станах. Защо е така един Господ знае? През цялото това време нямах нито един коментар под 250 думи, за да не нарушавам правилата. Само че като правя сравнение на сумите по седмици ми се набива в очи, че когато имах микс от къси коментари и такива над 250 думи бонуса ми беше значително по-голяма сума, отколкото когато минах само на дълги одобрени коментари. Тази седмица ще сменя тактиката, за да видя дали съм прав в първоначалните си изводи.

14. Следният потребител изказва благодарност на ontar за полезния пост:

Unregistered (1)

15. #148 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Orion не е на линия
    Forum Administration
    Mengintai

Orion има с какво да се гордее Orion има с какво да се гордее Orion има с какво да се гордее Orion има с какво да се гордее Orion има с какво да се гордее Orion има с какво да се гордее Orion има с какво да се гордее Orion има с какво да се гордее Orion има с какво да се гордее Аватара на Orion
    Благодарности
    650
    Благодарили са му 1 263 Пъти в
    463 Поста
    Цитирай Първоначално написано от K_W Виж мнението
    За 29-та седмица имаш един пост, но той се пада в петък и е възможно да е бил засечен за 28-ма седмица. Т.е, за 29-та седмица нямаш нито една публикация.
    Това прави 28-ма седмица с 2 поста, и съответно остават за 30-та седмица 1 пост.
    Общо 3 публикации за 3-те периода.
    Уточнявам ги тези неща, тъй като читателя остава с грешното впечатление, че Инстафорекс плаща по 0,10 цента на одобрен пост.
    А как може да се увеличи възнаграждението на една публикация, може да прочетете тук.

16. #149 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    jivko78 е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите jivko78 е отвъд представите Аватара на jivko78
    Начислени плащания
    19,802.79 USD
    Благодарности
    16 929
    Благодарили са му 35 958 Пъти в
    14 683 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Някой търгувал ли е фючърси евро/долар през последните дни ?
    След като тази седмица се получиха няколко бонуса , реших да изтъргувам необходимия брой лотове за да се освободи печалбата за теглене .
    Изтъргувах даже повече от което трябва ,но като влезна в бонус статистиката , продължават да си стоят същите обеми фючърси за търгуване и няма освободен бонус за теглене .
    При някой има ли го този проблем ?

17. Следният потребител изказва благодарност на jivko78 за полезния пост:

ontar (Днес)

18. #150 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ontar не е на линия
    Не е зададено настроение

Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    188
    61 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Orion Виж мнението
    А как може да се увеличи възнаграждението на една публикация, може да прочетете тук.
    Ако искате да се увеличат публикациите във форума намалете това изискване за над 250 думи. 100 думи е идеално , 150 максимум в краен случай. 250 е прекалено за форекс, а и за всякакъв друг форум. Аз си признавам, че видя ли такива коментари изобщо нямам време и нерви да ги чета. Така се губи връзката между потребителите във форума. Всеки от малкото хора тук, които пишат над 250 думи си тресва разтегнатия локум и се съмнявам, че някой освен редактор го чете. Това трупа съдържание във форума, но каква полза като липсва дискусия, липсват спорове, няма живот?

Цитирай Първоначално написано от jivko78 Виж мнението
    Някой търгувал ли е фючърси евро/долар през последните дни ?
    След като тази седмица се получиха няколко бонуса , реших да изтъргувам необходимия брой лотове за да се освободи печалбата за теглене .
    Изтъргувах даже повече от което трябва ,но като влезна в бонус статистиката , продължават да си стоят същите обеми фючърси за търгуване и няма освободен бонус за теглене .
    При някой има ли го този проблем ?
    Аз в четвъртък малко след изказването на Лагард превъртях едни фючърси и нямах проблеми. Освободи ми бонсуа за теглене и вече имам чакаща заявка.

19. Следният потребител изказва благодарност на ontar за полезния пост:

jivko78 (Днес)

+ Отговор в тема
Страница 15 от 16 ПървиПърви ... 5 13 14 15 16 ПоследнаПоследна

Абонирайте се за тази тема : 3

Отворен

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си