+ Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 1 2
Резултати от 11 до 15 от общо 15

Тема: Койн стейкинг (Coin staking)

1. #11 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka е на линия
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 161
    Благодарили са му 5 056 Пъти в
    1 599 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Цитирай Първоначално написано от balcon Виж мнението
    Теоретично е възможно да спечелим от евентуален ръст на цената на койните много повече отколкото от стейкването. Най-добрия момент за подобни експеритенти е именно сега - през периода на bull market на крипто пазарите, но лично аз ще се въздържа да участвам конкретно в тази промоция.
    По принцип такива хватки са логични, ако купим по-ниско и имаме доверие в криптоактива и очакваме да поскъпва по-нататък, но това стейкване на Незнайни войни ми идва в повече. Над 1000 актива има вече и не може всичко да просъществува. Да дам биткойн или етери като залоз за стейкване на такива дериватни криптовалутки на мен ми се струва рисково, все си мисля, че рано или късно ще остана без залога. Затова лихвите по-височки трябва да са

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 2 потребители изказват благодарности на Zagorka за полезния пост:

minkov (11-06-2021), Unregistered (1)

3. #12 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    gambletrade е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите Аватара на gambletrade
    Начислени плащания
    3,797.82 USD
    Благодарности
    5 701
    Благодарили са му 12 107 Пъти в
    3 048 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Цитирай Първоначално написано от Zagorka Виж мнението
    По принцип такива хватки са логични, ако купим по-ниско и имаме доверие в криптоактива и очакваме да поскъпва по-нататък, но това стейкване на Незнайни войни ми идва в повече. Над 1000 актива има вече и не може всичко да просъществува. Да дам биткойн или етери като залоз за стейкване на такива дериватни криптовалутки на мен ми се струва рисково, все си мисля, че рано или късно ще остана без залога. Затова лихвите по-височки трябва да са
    Ако разсъждаваме спекулантски и като краткосрочни търговци, да, прав си. Обаче аз примерно, ако съм купил разни шитни с цел инвестиция и нямам намерение да ги пипам следващите 5 до 10 години, защо да не се възползвам от възможността?

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

4. Следният потребител изказва благодарност на gambletrade за полезния пост:

minkov (11-06-2021)

5. #13 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka е на линия
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 161
    Благодарили са му 5 056 Пъти в
    1 599 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Цитирай Първоначално написано от gambletrade Виж мнението
    Ако разсъждаваме спекулантски и като краткосрочни търговци, да, прав си. Обаче аз примерно, ако съм купил разни шитни с цел инвестиция и нямам намерение да ги пипам следващите 5 до 10 години, защо да не се възползвам от възможността?
    Това казвам и аз. Ако са шикойнчета, където никой не ги знае, с по-малка от 30% лихва няма да се разминат. А и предполагам,че тя лихвата в койните ще ми се изплаща, дет се казва поне откъм количество печелиш нещо.

6. Следните 2 потребители изказват благодарности на Zagorka за полезния пост:

gambletrade (11-06-2021), minkov (11-06-2021)

7. #14 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    K_W не е на линия
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите Аватара на K_W
    Град
    София
    Начислени плащания
    6,616.08 USD
    Благодарности
    5 254
    Благодарили са му 18 509 Пъти в
    2 948 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 3
    Интересна тема, не съм се интересувал много от детайлите около стейкването. Това което ми хрумва на мен е дали няма място за арбитраж, по точно да заключим койните и да им прибираме лихвата, но да се хеджираме при някой брокер с къса позиция в същия койн. Въпросът е ще го има ли при брокерите този койн и какви ще са разходите по сделката, най вече суапа?

8. Следният потребител изказва благодарност на K_W за полезния пост:

minkov (12-06-2021)

9. #15 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    38 133
    Благодарили са му 36 173 Пъти в
    10 513 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Цитирай Първоначално написано от K_W Виж мнението
    Интересна тема, не съм се интересувал много от детайлите около стейкването. Това което ми хрумва на мен е дали няма място за арбитраж, по точно да заключим койните и да им прибираме лихвата, но да се хеджираме при някой брокер с къса позиция в същия койн. Въпросът е ще го има ли при брокерите този койн и какви ще са разходите по сделката, най вече суапа?
    При инстата има някои от тях - полкадот, кардано, етереум - можеш да хеджираш с безсуапова сметка, ама ще трябва известно време да избиваш спреда, че и той не е хич малък.

+ Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 1 2

Абонирайте се за тази тема : 1

Отворен

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си