+ Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 1 2
Резултати от 11 до 16 от общо 16

Тема: "Порталът" - пътуване във времето, новият български сериал

1. #11 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ndimitrov73 е на линия
    Маркет мейкър
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите Аватара на ndimitrov73
    Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    2 039
    Благодарили са му 4 863 Пъти в
    1 790 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Цитирай Първоначално написано от Novak Виж мнението
    Малко ме разочарова финалният епизод, очаквах отворен финал с опция за втори сезон, а сега освен Джингиби да забърка някоя каша няма други сламки.
    Няма втори сезон. В Уйкипедия пише 6 сериен филм. Последния филм на Татяна Лолова да почива в мир. Не беше лош филма може да се каже с хепиенд. Малко сюжета е копиран ама ми хареса как пресасъздадоха комунистическото време. Очаквах накрая главния артист да се жертва в името на всички, ама така е по-добре доволен съм.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 2 потребители изказват благодарности на ndimitrov73 за полезния пост:

kypa (10-06-2021), lyubo (10-06-2021)

3. #12 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Fafa не е на линия
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Аватара на Fafa
    Град
    У нас
    Начислени плащания
    14,260.74 USD
    Благодарности
    11 380
    Благодарили са му 58 552 Пъти в
    17 583 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Тъкмо днес се чудих какво да правя, че навън ту вали, ту спира и е идеалното време да изгледам някой филм.
    И попаднах на тази тема. Явно не е случайно.
    Ще го го пусна, да видим дали ще ме " грабне".

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

4. Следните 4 потребители изказват благодарности на Fafa за полезния пост:

ndimitrov73 (07-06-2021), kypa (10-06-2021), lyubo (10-06-2021), minkov (10-06-2021)

5. #13 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    kypa не е на линия
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Начислени плащания
    31,523.51 USD
    Благодарности
    217 800
    Благодарили са му 65 111 Пъти в
    21 029 Поста
    ПодписвамПодписвам
    В Уйкипедията споменават те това "само"убийство:
    https://www.24chasa.bg/novini/article/5800522

Цитирай Първоначално написано от Fafa Виж мнението
    Тъкмо днес се чудих какво да правя, че навън ту вали, ту спира и е идеалното време да изгледам някой филм.
    И попаднах на тази тема. Явно не е случайно.
    Ще го го пусна, да видим дали ще ме " грабне".
    Първият епизод е по-скучен от втория, Фафе, да знаеш. По-точно вторият е много по-интересен.
    ☀️ ☀️ ☀️

6. Следните 2 потребители изказват благодарности на kypa за полезния пост:

lyubo (10-06-2021), minkov (10-06-2021)

7. #14 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    lyubo е на линия
    Централна банка
    Halus

lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите lyubo е отвъд представите Аватара на lyubo
    Град
    София
    Начислени плащания
    3,641.13 USD
    Благодарности
    20 462
    Благодарили са му 8 737 Пъти в
    2 645 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от kypa Виж мнението
    В Уйкипедията споменават те това "само"убийство:
    https://www.24chasa.bg/novini/article/5800522
    Тази статия е по - ,,интересна" от Филма, или поне от неговата първа серия.

Като стана на въпрос за ком. мистерии се сетих, че и за смъртта на другарката Людмила Живкова се шушукаха някаква слухове, но въобще не ги помня.

8. #15 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Novak не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Аватара на Novak
    Начислени плащания
    18,495.98 USD
    Благодарности
    10 898
    Благодарили са му 29 372 Пъти в
    12 972 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Според мен убийството беше препратка към предполагаемото самоубийство на известната говорителка Татяна Титянова, много слухове имаше по онова време, основно че е замесен Владимир Живков. Действието е малко преди 10 ноември, та винаги съм си мислела, че и косвена следа да имаше към Живков веднага щяха да го приберат след 10, но пък го отнесе малък Тошко с обвинение в изнасилване.
    Людмила Живкова умира във ваната си. Слухове има всякакви, официалната епикриза е удавяне.

А нейните сподвижници - Александър Фол и Николай Генчев, професори в университета не излизаха от Яйцето - ресторанта във филма. А впоследствие двамата бяха преподаватели на дъщеря й, която завърши история.

Малко ни е градчето и по онова време тррудн осе скриваше нещо, хората не седяха пред мониторите да прочетат, а бяхме все навън и говорехме.

Наскоро излезе книга за Людмила Живкова
    https://m.helikon.bg/216393-%D0%96%D...%B2%D0%B0.html

Разликата с останалите книги писани от сподвижници и хора охранявали я е, че този автор се е опитал по документи и разкази да предаде нейната история , Казват че била добре написана, но нито съм фен на биографиите, нито пък ми се чете точно за нея.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Small, small but a shark

9. Следните 3 потребители изказват благодарности на Novak за полезния пост:

minkov (10-06-2021), gambletrade (10-06-2021), lyubo (10-06-2021)

10. #16 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    nelitobg е на линия
    Стажант
    Не е зададено настроение

nelitobg скоро ще бъде известен Аватара на nelitobg
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    96
    Благодарили са му 84 Пъти в
    42 Поста
    ПодписвамПодписвам
    С тази тема ме върнахте в годините на детството.
    Не съм гледала филма. Загледах начална част от някой от епизодите в който беше и великата Татяна Лолова,и някак си не ме грабна филмчето.

+ Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 1 2

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си