+ Отговор в тема
Страница 1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 16

Тема: "Порталът" - пътуване във времето, новият български сериал

1. #1 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Novak не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Аватара на Novak
    Начислени плащания
    18,495.98 USD
    Благодарности
    10 898
    Благодарили са му 29 372 Пъти в
    12 972 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1

"Порталът" - пътуване във времето, новият български сериал

Име:  55e59ef23482b648d854292b76c7c53d.jpeg
Разглеждания: 88
Размер:  49,8 КБ

Кримка, драма, комедия, пътуване във времето, музикален.

Случайно попаднах и ме докосна. Поглеждам ресторант "Яйцето" вътре Мария Илиева пее песен на Йорданка Христова и така полека- лека ме увлече.
    За мен е носталгично, за младите смятам че ще видят пресъздадено онова време без розови очила и черни краски. Бавно и протяжно се точи действието, но има и по някоя култова реплика във всеки епизод, от оня стил на комедиите от соца, в които една реплика казва всичко.
    2 второстепенни образа са попадения - чичо и партизанката.

Последната роля на великолепната Татяна Лолова.
    Име:  TL.jpeg
Разглеждания: 74
Размер:  30,1 КБ

Трейлърът

Сериалът може да гледате в
    youtube
    [SIGPIC][/SIGPIC]Small, small but a shark

2. Следните 5 потребители изказват благодарности на Novak за полезния пост:

lyubo (01-06-2021), Zagorka (01-06-2021), kypa (01-06-2021), Happy68 (04-06-2021), semion (15-06-2021)

3. #2 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    38 133
    Благодарили са му 36 173 Пъти в
    10 513 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Novak Виж мнението
    Прикачен файл 10279

Кримка, драма, комедия, пътуване във времето, музикален.

Случайно попаднах и ме докосна. Поглеждам ресторант "Яйцето" вътре Мария Илиева пее песен на Йорданка Христова и така полека- лека ме увлече.
    За мен е носталгично, за младите смятам че ще видят пресъздадено онова време без розови очила и черни краски. Бавно и протяжно се точи действието, но има и по някоя култова реплика във всеки епизод, от оня стил на комедиите от соца, в които една реплика казва всичко.
    2 второстепенни образа са попадения - чичо и партизанката.

Последната роля на великолепната Татяна Лолова.
    Прикачен файл 10280
    Къде се глада това нещо, че аз не съм много по телевизията, ама не пречи да му хвърля едно око

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

4. Следните 2 потребители изказват благодарности на minkov за полезния пост:

Novak (01-06-2021), kypa (01-06-2021)

5. #3 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Novak не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Аватара на Novak
    Начислени плащания
    18,495.98 USD
    Благодарности
    10 898
    12 972 Поста
    ПодписвамПодписвам

Чукни - порталът в тубата.

По старите ще се сетят какви събития се пресъздават, за по-младите незнам, но няма да разказвам повече.

6. Следните 2 потребители изказват благодарности на Novak за полезния пост:

minkov (01-06-2021), kypa (01-06-2021)

7. #4 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    GeorgiRR не е на линия
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите Аватара на GeorgiRR
    Град
    Пазарджик
    Начислени плащания
    20,215.95 USD
    Благодарности
    11 616
    Благодарили са му 28 544 Пъти в
    10 062 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Цитирай Първоначално написано от Novak Виж мнението
    По старите ще се сетят какви събития се пресъздават, за по-младите незнам, но няма да разказвам повече.
    Началото си е доста автентично. Същите години баш дивеехме из заведенията на СФ. Жива музика нормално, цени народни. Имаше дори постоянни посетители дето ходеха просто на вечеря по ресторантите. И за нас като бедни студенти я в Хемус ресторанта или горе на терасата, я в дома на покойника, я в тенекийте, ЛПто, Лясковска среща и къде ли още не. Малко носталгия ме прихваща за туй отивам да си правя салатката и "сбогом чиста съвест!!".

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

8. Следните 6 потребители изказват благодарности на GeorgiRR за полезния пост:

minkov (01-06-2021), Novak (01-06-2021), Zagorka (01-06-2021), kypa (01-06-2021), Happy68 (04-06-2021), semion (15-06-2021)

9. #5 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka е на линия
    Форекс гуру
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 161
    Благодарили са му 5 056 Пъти в
    1 599 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от GeorgiRR Виж мнението
    Началото си е доста автентично. Същите години баш дивеехме из заведенията на СФ. Жива музика нормално, цени народни. Имаше дори постоянни посетители дето ходеха просто на вечеря по ресторантите. И за нас като бедни студенти я в Хемус ресторанта или горе на терасата, я в дома на покойника, я в тенекийте, ЛПто, Лясковска среща и къде ли още не. Малко носталгия ме прихваща за туй отивам да си правя салатката и "сбогом чиста съвест!!".
    Интересно ми е да разбера кадрите сега ли са ги снимали, или са ги взели от някой архив и са ги преработили. Не е лош сериала, напоследък се възражда българското кино, по едно време такова дори нямаше. Заради торентите ли, незнам защо.
    БНТ поведе парада, продаде сериал от няколко сезона в няколко държави, видя се, че интерес има и някак тръгна киноиндустрията.
    Този "Портал" обаче не ми е особено интересен, но повечето ме питат дали съм го гледал, харесал им е.

10. Следните 3 потребители изказват благодарности на Zagorka за полезния пост:

minkov (01-06-2021), Hерегистриран (1), kypa (01-06-2021)

11. #6 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Novak не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Начислени плащания
    18,495.98 USD
    Благодарности
    10 898
    12 972 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Архивните кадри си личат в началото другото сега е снимано. Например трамваите - това са голямата част от новите трамваи на София - 50 годишните реновирани швейцарски мотриси. Чисто нови има няколко и те вървят само по една трамвайна линия, просто не са снимали там.
    Яйцето е ресторанта в университета, сега доколкото знам не работи, но са постигнали изгледа му, който помня. Тогава беше клуб на университетския преподавател или някакво такова име от сорта. Не се влизаше точно с клубна карта, но си имаше портиер, който по някакъв негов си принцип определяше кой да влиза, за студенти беше петолевка входа, което си бяха доста пари по онова време.
    Входът към апартамента на Жана - такива входове съм виждала в блоковете на бившето БОДК, сега АДИС в Изток, предполагам там все са намерили някой ретро апартамент. Предполагам, че в някой техен имот са правени снимките. Мястото от изложбата на сестрата на Крум също е в такъв блок и си е действаща галерия и в момента - в съседния еднотипен блок има заведение, което харесвам - Ракия, ракета бар
    Такива сковани масички с мушички се намират между блоковете - някои навици не отмират.
    Будката за вестници има такава от едно време на ул. Оборище, кадрите от филма не са оттам, и други неща има - познавам улиците, на тях няма тези неща в момента, но ги има съществуващи, та може и там да е пипано нещо, но е направено както трябва. А университета си е такъв от моите спомени и сега. Единственото, което там е пипано е вътрешния двор, но той не се вижда филма - едната част направиха паркинг, другата озелениха, сложиха едно кафе и пейки.
    Актьорите има доста какво да се желае, но декора е нещото, което ме впечатли в този филм, много точно пресъздаване.
    Няма да им придирям - приятно съм изненадана и се надявам да има повече добри български филми и сериали.
    Последна редакция от Novak : 02-06-2021 на 13:38

12. Следните 3 потребители изказват благодарности на Novak за полезния пост:

Emil Enchev (02-06-2021), minkov (02-06-2021), kypa (03-06-2021)

13. #7 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ndimitrov73 е на линия
    Маркет мейкър
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите Аватара на ndimitrov73
    Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    2 039
    Благодарили са му 4 863 Пъти в
    1 790 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Точно и аз за него щях да пиша, ти ме изпревари. Като един виден кино критик ще кажа само две думи. Като идея е добре замислен. Игра на актьорите малко дървена. Може би не са се отчупили малко. Озвучение ужас, едно и също филма е сниман найстина 1979. Трябва да надуя волума на телевизора до 50-60 за да чуя мрънкането на артистите. За хората които не са живели по време на соца надали ще го разберат. За сценичните грешки няма да говоря 1979 да наблюдаваш с камери които се свързват с интернет иначе не виждам как ще ги свърже с лаптопа. Втора серия просто премина и преспа в 1979, но той е диабетик къде му беше инсулина за вечерта? И да не изпадаме в повече подробности става за убиване на времето като няма какво свястно да се гледа.

14. Следният потребител изказва благодарност на ndimitrov73 за полезния пост:

kypa (03-06-2021)

15. #8 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Novak не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Начислени плащания
    18,495.98 USD
    Благодарности
    10 898
    12 972 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Нямам проблеми със звука,
    Мария Илиева, която не харесвам ме изненада приятно в ролята на Йорданка Христова, Ани ми седи инфалтилно до Крум, обаче от друга страна си е класика, младо момиче с чичак. В личния живот и на творци и на много други е често срещано явление, обаче някак не ми се връзва в концепцията като търсен ефект,

Кой мислите, че е прототипа на Савич и на кое реално убийство от онова време стъпва сценария.

16. Следните 3 потребители изказват благодарности на Novak за полезния пост:

minkov (02-06-2021), gambletrade (02-06-2021), kypa (03-06-2021)

17. #9 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    kypa не е на линия
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Начислени плащания
    31,523.51 USD
    Благодарности
    217 800
    Благодарили са му 65 111 Пъти в
    21 029 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Щом има наченки на КОНСПЕРАЦИЯ ще го гледам със сигурност.
    Има го в Замунда, звукът вероятно може би да бъде по-добре от YouTube.
    ☀️ ☀️ ☀️

18. Следните 3 потребители изказват благодарности на kypa за полезния пост:

Novak (03-06-2021), minkov (03-06-2021), ndimitrov73 (03-06-2021)

19. #10 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Novak не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Начислени плащания
    18,495.98 USD
    Благодарности
    10 898
    12 972 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Малко ме разочарова финалният епизод, очаквах отворен финал с опция за втори сезон, а сега освен Джингиби да забърка някоя каша няма други сламки.

20. Следните 2 потребители изказват благодарности на Novak за полезния пост:

minkov (06-06-2021), kypa (10-06-2021)

+ Отговор в тема
Страница 1 от 2 1 2 ПоследнаПоследна

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си