+ Отговор в тема
Страница 1 от 24 1 2 3 11 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 233

Тема: Ваксините и политиката

1. #1 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    K_W не е на линия
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите Аватара на K_W
    Град
    София
    Начислени плащания
    6,616.08 USD
    Благодарности
    5 215
    Благодарили са му 18 402 Пъти в
    2 910 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 3

Ваксините и политиката

Масовата ваксинация набира сила, но ясно се открояват предпочитанията към един или друг вид ваксини, според страната производител. Руските и китайските ваксини не са приети в ЕС, въпреки, че имаше недостиг на такива. Чух, че Китай обмисля задължителна паспортизация и ще има облекчен режим за влизане в странта само за използвалите тяхната ваксина. САЩ не използват Великобританската разработка на Оксфорд. Китай от своя страна Смятате ли, че е редно и тук решенията да са политически, вместо да се базират на интерса на народите.
    Вие ваксинирахте ли се вече, смятате ли да го направите и имате ли предпочитания с коя ваксина?

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 5 потребители изказват благодарности на K_W за полезния пост:

dianadenvi (04-08-2021), Fafa (04-08-2021), minkov (04-08-2021), Elsup (04-08-2021), kypa (04-09-2021)

3. #2 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    dianadenvi не е на линия
    Дилър
    Bodoh

dianadenvi е радост за учите dianadenvi е радост за учите dianadenvi е радост за учите dianadenvi е радост за учите dianadenvi е радост за учите dianadenvi е радост за учите dianadenvi е радост за учите Аватара на dianadenvi
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    207
    Благодарили са му 834 Пъти в
    359 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Цитирай Първоначално написано от K_W Виж мнението
    Масовата ваксинация набира сила, но ясно се открояват предпочитанията към един или друг вид ваксини, според страната производител. Руските и китайските ваксини не са приети в ЕС, въпреки, че имаше недостиг на такива. Чух, че Китай обмисля задължителна паспортизация и ще има облекчен режим за влизане в странта само за използвалите тяхната ваксина. САЩ не използват Великобританската разработка на Оксфорд. Китай от своя страна Смятате ли, че е редно и тук решенията да са политически, вместо да се базират на интерса на народите.
    Вие ваксинирахте ли се вече, смятате ли да го направите и имате ли предпочитания с коя ваксина?
    Аз се ваксинирах на 01.04. в РЗИ по избор между две ваксини . Избрах Пфайзер . Няколко дни след имунизацията имах болки в мускулите . Други странични явления не съм имала . На 22.04. ще отида за втора игла.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

4. Следните 6 потребители изказват благодарности на dianadenvi за полезния пост:

Fafa (04-08-2021), minkov (04-08-2021), ndimitrov73 (04-08-2021), K_W (04-08-2021), Elsup (04-08-2021), kypa (04-09-2021)

5. #3 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Fafa не е на линия
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Аватара на Fafa
    Град
    У нас
    Начислени плащания
    14,260.74 USD
    Благодарности
    11 329
    Благодарили са му 57 890 Пъти в
    17 443 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Всъщност предпочитания няма как да имаме, тъй като се оповаваме на база на това , което ни казват по медиите. Опит с тях нямаме , за да правим избор като: "тази ми понася" , "а другата не ми се отрази добре".
    Още повече че и избор няма. Така че много е относително.

6. Следните 5 потребители изказват благодарности на Fafa за полезния пост:

minkov (04-08-2021), K_W (04-08-2021), Elsup (04-08-2021), dianadenvi (04-08-2021), kypa (04-09-2021)

7. #4 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    37 297
    Благодарили са му 35 697 Пъти в
    10 378 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Поне в България е полуполутическо и полуикономическо решението кои ваксини да се закупят.
    Забелязва се някаква мисъл за здравната система, за здравната каса, за бюджета на държавата, ама чак за народонаселението по територията не мисля, че някой се е загрижил, освен с общи успокоителни приказки на разни управляващи по телевизора.
    За сега аз не планирам ваксинация за себе си, но в семейството някои трябва да се ваксинират - като цяло взехме решение от наличните ваксини, че искаме на пфайзер ваксината, но към момента реално няма достъп до нея, така, че ще изчакаме малко, уж обещават, че скоро ще има милиони бройки...

8. Следните 7 потребители изказват благодарности на minkov за полезния пост:

K_W (04-08-2021), batDancho (04-08-2021), Elsup (04-08-2021), Unregistered (3), kypa (04-09-2021)

9. #5 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Elsup не е на линия
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Аватара на Elsup
    Начислени плащания
    246.23 USD
    Благодарности
    3 185
    Благодарили са му 4 878 Пъти в
    1 497 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Fafa Виж мнението
    Всъщност предпочитания няма как да имаме, тъй като се оповаваме на база на това , което ни казват по медиите. Опит с тях нямаме , за да правим избор като: "тази ми понася" , "а другата не ми се отрази добре".
    Още повече че и избор няма. Така че много е относително.
    Аз затова съм на процес изчакване и все още няма са се ваксинирам. Тепърва ще започнем реално да виждаме последиците от ваксините. Всъщност в момента гледам едно предаване за доктор който е убит в САЩ след като се опитва да докаже че от задължителна детска ваксина през 90 детето му става аутист. Така че все още моето мнение е че сме опитни зайчета и нищо повече.

10. Следните 7 потребители изказват благодарности на Elsup за полезния пост:

dianadenvi (04-08-2021), Unregistered (4), pablo (04-09-2021), kypa (04-09-2021)

11. #6 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    K_W не е на линия
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите Аватара на K_W
    Град
    София
    Начислени плащания
    6,616.08 USD
    Благодарности
    5 215
    Благодарили са му 18 402 Пъти в
    2 910 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 3
    Цитирай Първоначално написано от Elsup Виж мнението
    Аз затова съм на процес изчакване и все още няма са се ваксинирам. Тепърва ще започнем реално да виждаме последиците от ваксините. Всъщност в момента гледам едно предаване за доктор който е убит в САЩ след като се опитва да докаже че от задължителна детска ваксина през 90 детето му става аутист. Така че все още моето мнение е че сме опитни зайчета и нищо повече.
    Не мисля, че такива конспирации са смислени. Специално за ваксините съм чел и няма никакви научни данни че причиняват аутизъм и подобни. За съжаление хората са склонни да вярват във всякакви конспиративни недоказани тоерии, като например Q-тата които вярват, че Тръмп е избраният а Опра и Том Ханкс ядат деца. Трябва да се вярва в научката. Малко е странно, че толкова много хора ги е страх от ваксините, които в най-лошият случай могат да навредят на няколко човека от милион, но същевременно са готови да се подложат на опасността да се заразят с вирус който убива с хиляди на милион и който носи сериозни трайни увреждания в много повече случаи.
    Аз лично вече се ваксинирах, чакам втора доза. Чувствам се много по-спокоен, голяма част от близките ми също се ваксинираха преди седмици и един вече беше почти сигурно спасен от ваксината, тъй като в работата му имаше болен колега с който контактува непрекъснато и с който работи в една стая. Аз смятам, че трябва да се ваксинират колкото може повече хора, за да се приключи с тази панедмия. Смятам, че трябва да се загърбят политическите и пропагандните интереси и всички страни да работят заедно в интерес на хората, като направят достъпа до ваксини още по-лесен а изборът още по-голям. Колкото до антиваксарите, смятам че това е много сериозен проблем и поради глупостта на една група хора може цялото общество да понесе сериозни последици, като се завърнат изчезнали вече опасни болести. Това, че държавата е въвела ограничения за неваксинираните деца е много правилно. Скоро ще станем свидетели на подобни мерки спрямо неваксинираните срещу Ковид, които няма да могат да пътуват свободно.

Одобрена

12. Следните 6 потребители изказват благодарности на K_W за полезния пост:

minkov (04-08-2021), jivko78 (04-09-2021), Unregistered (2), kypa (04-09-2021), 100 (04-13-2021)

13. #7 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ndimitrov73 е на линия
    Форекс гуру
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите Аватара на ndimitrov73
    Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    1 903
    Благодарили са му 4 691 Пъти в
    1 700 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от K_W Виж мнението
    Не мисля, че такива конспирации са смислени. Специално за ваксините съм чел и няма никакви научни данни че причиняват аутизъм и подобни. За съжаление хората са склонни да вярват във всякакви конспиративни недоказани тоерии, като например Q-тата които вярват, че Тръмп е избраният а Опра и Том Ханкс ядат деца. Трябва да се вярва в научката. Малко е странно, че толкова много хора ги е страх от ваксините, които в най-лошият случай могат да навредят на няколко човека от милион, но същевременно са готови да се подложат на опасността да се заразят с вирус който убива с хиляди на милион и който носи сериозни трайни увреждания в много повече случаи.
    Аз лично вече се ваксинирах, чакам втора доза. Чувствам се много по-спокоен, голяма част от близките ми също се ваксинираха преди седмици и един вече беше почти сигурно спасен от ваксината, тъй като в работата му имаше болен колега с който контактува непрекъснато и с който работи в една стая. Аз смятам, че трябва да се ваксинират колкото може повече хора, за да се приключи с тази панедмия. Смятам, че трябва да се загърбят политическите и пропагандните интереси и всички страни да работят заедно в интерес на хората, като направят достъпа до ваксини още по-лесен а изборът още по-голям. Колкото до антиваксарите, смятам че това е много сериозен проблем и поради глупостта на една група хора може цялото общество да понесе сериозни последици, като се завърнат изчезнали вече опасни болести. Това, че държавата е въвела ограничения за неваксинираните деца е много правилно. Скоро ще станем свидетели на подобни мерки спрямо неваксинираните срещу Ковид, които няма да могат да пътуват свободно.
    Не каза с коя ваксина си се ваксинирал. И аз съм към групата на изчакващите. Хвърлил съм мерак на Пфайзер. Ама като дойде ред. Сега само засташените възрасти.
    ""Човек който управлява всички е силен. Човек който управлява себе си е велик"

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

14. Следните 3 потребители изказват благодарности на ndimitrov73 за полезния пост:

minkov (04-09-2021), kypa (04-09-2021), K_W (04-09-2021)

15. #8 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Elsup не е на линия
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Аватара на Elsup
    Начислени плащания
    246.23 USD
    Благодарности
    3 185
    Благодарили са му 4 878 Пъти в
    1 497 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от ndimitrov73 Виж мнението
    Не каза с коя ваксина си се ваксинирал. И аз съм към групата на изчакващите. Хвърлил съм мерак на Пфайзер. Ама като дойде ред. Сега само засташените възрасти.
    А повече вярвам на прптивохюгрипната ваксина. Все пак тя е направена много отдавна и всяка година в до усъвършенстват. А и щом вече потвърдиха че всички които са си я поставили не са препулефували Ковид есента пак ще се боцна с нея.

16. Следните 4 потребители изказват благодарности на Elsup за полезния пост:

minkov (04-09-2021), dianadenvi (04-09-2021), pablo (04-09-2021), kypa (04-09-2021)

17. #9 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    dianadenvi не е на линия
    Дилър
    Bodoh

dianadenvi е радост за учите dianadenvi е радост за учите dianadenvi е радост за учите dianadenvi е радост за учите dianadenvi е радост за учите dianadenvi е радост за учите dianadenvi е радост за учите Аватара на dianadenvi
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    207
    Благодарили са му 834 Пъти в
    359 Поста
    ПодписвамПодписвам
    А повече вярвам на прптивохюгрипната ваксина. Все пак тя е направена много отдавна и всяка година в до усъвършенстват. А и щом вече потвърдиха че всички които са си я поставили не са препулефували Ковид есента пак ще се боцна с нея.
    Аз съм от тези , сложили си противогрипна ваксина . Не съм боледувала от Ковид , независимо от това , че контактувах с болна от коронавирус.

18. Следният потребител изказва благодарност на dianadenvi за полезния пост:

kypa (04-09-2021)

19. #10 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    pablo не е на линия
    Централна банка
    Licik

pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите pablo е отвъд представите Аватара на pablo
    Град
    Ловеч
    Начислени плащания
    12,033.30 USD
    Благодарности
    12 980
    Благодарили са му 21 905 Пъти в
    7 835 Поста
    ПодписвамПодписвам
    100% те подкрепям използват ни като опитни животни и преди ваксинация попълваме документи в който се съгласяваме и ако нещо ни се случи е за наша сметка.
    Аз също не подкрепям ваксинацията с такива продукти.

20. Следният потребител изказва благодарност на pablo за полезния пост:

kypa (04-09-2021)

+ Отговор в тема
Страница 1 от 24 1 2 3 11 ... ПоследнаПоследна

Абонирайте се за тази тема : 1

Отворен

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си