+ Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: Помощници за ръчен трейдинг

1. #1 Свиване на публикацията
    T'Ex не е на линия
    Дилър
    Не е зададено настроение

T'Ex има невероятно излъчване T'Ex има невероятно излъчване T'Ex има невероятно излъчване Аватара на T'Ex
    Град
    worldwide
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    588
    Благодарили са му 219 Пъти в
    50 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0

Помощници за ръчен трейдинг

Да споделим кой какво използва при ръчна търговия, всякакви ЕА които биха били полезни. Например аз използвам един, който е фрии в маркета
    LSM Portfolio Risk Menagment
    Той има доста опции, и има варианти за автоматични Профит/Стоп, плаващи стопове, затваряне при % профит или % загуба, и е дост полезен.
    П.П опитах да го кача но не се получи, но всеки може да го намери лесно с търсачката в MT4.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 3 потребители изказват благодарности на T'Ex за полезния пост:

kypa (02-17-2021), K_W (02-18-2021), minkov (02-17-2021)

3. <a href="https://www.instaforex.com/bg/company_news">Форекс портал</a>
  4. #2 Свиване на публикацията
    Emil Enchev не е на линия
    Централна банка
    Semilir

Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Аватара на Emil Enchev
    Град
    София
    Начислени плащания
    3,587.63 USD
    Благодарности
    8 445
    Благодарили са му 8 109 Пъти в
    3 334 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от T'Ex Виж мнението
    ...опитах да го кача но не се получи, ...
    Направи го на ZIP - че и го прикачи.
    Ако си с RAR - смени му разширението, въпреки протестите.
    " ... Повярвайте ми: по-дивна, по-прекрасна, по-нежна страна от България няма! Дори бедни да сте, работете за нея. Тук умрете. Тя е земята, която ви храни и закриля. Заклевам ви, никога не я изоставяйте! ... " Атанас Буров

5. Следните 6 потребители изказват благодарности на Emil Enchev за полезния пост:

Kikos (02-18-2021), kypa (02-17-2021), K_W (02-18-2021), minkov (02-17-2021), nafets8008 (02-18-2021), T'Ex (02-17-2021)

6. #3 Свиване на публикацията
    T'Ex не е на линия
    Дилър
    Не е зададено настроение

T'Ex има невероятно излъчване T'Ex има невероятно излъчване T'Ex има невероятно излъчване Аватара на T'Ex
    Град
    worldwide
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    588
    50 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Emil Enchev Виж мнението
    Направи го на ZIP - че и го прикачи.
    Ако си с RAR - смени му разширението, въпреки протестите.
    Нещо не ми се получава, а и още нямам право да качвам линкове, защото съм нов. Ще го мъча и ще го кача при първа възможност.
    Също използвам и няколко полезни скрипта, за затваряне на всички позиции с един бутон, като може да се избира, кои позиции: buy, sell, pending buy/sell и тн. Та ще ги пусна и тях.
    А това със смяната на разширението, не знам как става, а съм с RAR и може би заради това не мога да ги кача.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

7. Следните 5 потребители изказват благодарности на T'Ex за полезния пост:

Kikos (02-18-2021), kypa (02-17-2021), K_W (02-18-2021), minkov (02-17-2021), nafets8008 (02-18-2021)

8. #4 Свиване на публикацията
    Централна банка
    Semilir

Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Аватара на Emil Enchev
    Град
    София
    Начислени плащания
    3,587.63 USD
    Благодарности
    8 445
    3 334 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Нещо не ми се получава, а и още нямам право да качвам линкове, защото съм нов. Ще го мъча и ще го кача при първа възможност.
    Също използвам и няколко полезни скрипта, за затваряне на всички позиции с един бутон, като може да се избира, кои позиции: buy, sell, pending buy/sell и тн. Та ще ги пусна и тях.
    А това със смяната на разширението, не знам как става, а съм с RAR и може би заради това не мога да ги кача.
    RAR няма да мине, пише си го, че иска ZIP.
    Просто му преименувай разширението, демек му смени името на частта след точката - от rar на zip.
    После го прикачаш от опциите на редактора, бутончето долу "Добавяне на файлове".
    " ... Повярвайте ми: по-дивна, по-прекрасна, по-нежна страна от България няма! Дори бедни да сте, работете за нея. Тук умрете. Тя е земята, която ви храни и закриля. Заклевам ви, никога не я изоставяйте! ... " Атанас Буров

9. Следните 6 потребители изказват благодарности на Emil Enchev за полезния пост:

Kikos (02-18-2021), kypa (02-17-2021), K_W (02-18-2021), minkov (02-17-2021), nafets8008 (02-18-2021), T'Ex (02-17-2021)

10. #5 Свиване на публикацията
    kypa е на линия
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Начислени плащания
    31,523.51 USD
    Благодарности
    212 672
    Благодарили са му 63 616 Пъти в
    20 699 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Язе предимно скриптове за подреждане на прозорци и разчертаване на разни работи.
    Имам и кодец дето смята печалба на отворени позиции със или без отложени за дадена цена, като цената се определя с влачене на хоризонтална линия.
    За архиви най-удобната програма е 7zip. Рарът трябва да се разархивира и после каквото има вътре да се архивира наново като зип, само със смяна на разширение не би трябвало да стане.
    ☀️ ☀️ ☀️

11. Следните 4 потребители изказват благодарности на kypa за полезния пост:

Kikos (02-18-2021), K_W (02-18-2021), minkov (02-18-2021), nafets8008 (02-18-2021)

12. #6 Свиване на публикацията
    Централна банка
    Semilir

Град
    София
    Начислени плащания
    3,587.63 USD
    Благодарности
    8 445
    3 334 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от kypa Виж мнението
    ... Рарът трябва да се разархивира и после каквото има вътре да се архивира наново като зип, само със смяна на разширение не би трябвало да стане.
    И аз мислех първия път, че няма да стане, ама минава номерът. Качват се.

13. Следните 3 потребители изказват благодарности на Emil Enchev за полезния пост:

Kikos (02-18-2021), minkov (02-18-2021), nafets8008 (02-18-2021)

14. #7 Свиване на публикацията
    T'Ex не е на линия
    Дилър
    Не е зададено настроение

Град
    worldwide
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    588
    50 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от kypa Виж мнението
    Язе предимно скриптове за подреждане на прозорци и разчертаване на разни работи.
    Имам и кодец дето смята печалба на отворени позиции със или без отложени за дадена цена, като цената се определя с влачене на хоризонтална линия.
    За архиви най-удобната програма е 7zip. Рарът трябва да се разархивира и после каквото има вътре да се архивира наново като зип, само със смяна на разширение не би трябвало да стане.
    Ами дори и нямам такава опция при мен, зипа не присъства в името, и не мога да го изтрия. Но и не мога да споделя асистентите и скриптовете.
    Но наистина могат да се намерят доста полезни неща, само че трябва много търсене и тестване. Аз като търсих особено този, който споделих в горният пост, сигурно пробвах над 20 помощника, докато попадна на този. Но наистина има много полезни опции. Малко е играчка докато го настроиш, но после работи много добре. Направил съм си файлчета с различни настройки, за различни ситуации като има зор :-)

15. Следните 2 потребители изказват благодарности на T'Ex за полезния пост:

Kikos (02-18-2021), minkov (02-18-2021)

16. ForexCopy
  17. #8 Свиване на публикацията
    Централна банка
    Semilir

Град
    София
    Начислени плащания
    3,587.63 USD
    Благодарности
    8 445
    3 334 Поста
    ПодписвамПодписвам
    ... при мен, зипа не присъства в името, ...
    През настройките за папките можеш да си разрешиш или забраниш показването на разширенията на файловете. Възможно е да са ти чекнати да не се виждат.
    По-добре ги пусни да се показват, че иначе има теория да стартираш някое маскирано exe, дето не е за стартиране.

18. Следните 3 потребители изказват благодарности на Emil Enchev за полезния пост:

batDancho (03-03-2021), Kikos (02-18-2021), T'Ex (02-24-2021)

+ Отговор в тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си