+ Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 1 2 3
Резултати от 21 до 28 от общо 28

Тема: Помагат ли маските?

1. #21 Свиване на публикацията
    Elsup не е на линия
    Маркет мейкър
    Не е зададено настроение

Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Elsup е отвъд представите Аватара на Elsup
    Начислени плащания
    246.23 USD
    Благодарности
    2 688
    Благодарили са му 4 265 Пъти в
    1 285 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Да но нали казаха че патрулките са навсякъде точно заради това. Аз винаги имам маска в мен, но онзи ден просто бързах да отведат детото до училищния автобус и съм я забравила. Нямах намерение да влизам в магазини или където и да е. За разлика от това обаче много простаци плюват кихат и кашлят буквално на всякъде по града . Защо никой не ги глобява?

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следният потребител изказва благодарност на Elsup за полезния пост:

L&T (02-15-2021)

3. ECN
  4. #22 Свиване на публикацията
    КинО е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите Аватара на КинО
    Град
    София
    Начислени плащания
    9,436.97 USD
    Благодарности
    22 251
    Благодарили са му 25 485 Пъти в
    11 209 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Тази публикация е написана в рамките на кампанията, като предоставя награди за съдържание. Всеки може да участва в тази кампания и да използва авторския си талант, за да печели пари.
    Цитирай Първоначално написано от Elsup Виж мнението
    Да но нали казаха че патрулките са навсякъде точно заради това. Аз винаги имам маска в мен, но онзи ден просто бързах да отведат детото до училищния автобус и съм я забравила. Нямах намерение да влизам в магазини или където и да е. За разлика от това обаче много простаци плюват кихат и кашлят буквално на всякъде по града . Защо никой не ги глобява?
    )))
    Типичното българско изказване ))
    Значи ти си забравила СЛУЧАЙНО, а другите са простаци
    Не е много честно така.... ХИЧ

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

5. Следният потребител изказва благодарност на КинО за полезния пост:

minkov (02-13-2021)

6. #23 Свиване на публикацията
    L&T е на линия
    Старши дилър
    Bahagia

L&T има с какво да се гордее L&T има с какво да се гордее L&T има с какво да се гордее L&T има с какво да се гордее L&T има с какво да се гордее L&T има с какво да се гордее L&T има с какво да се гордее L&T има с какво да се гордее L&T има с какво да се гордее L&T има с какво да се гордее Аватара на L&T
    Начислени плащания
    34.19 USD
    Благодарности
    886
    Благодарили са му 1 384 Пъти в
    429 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Тази публикация е написана в рамките на кампанията, като предоставя награди за съдържание. Всеки може да участва в тази кампания и да използва авторския си талант, за да печели пари.
    Случва се да се забрави маската, на мен лично често ми се случва. Затова вече имам поне по 2 - 3 еднократни в чантата. Но с тези маски особено хората с очила и дихателни проблеми за тях е ад.

7. Следният потребител изказва благодарност на L&T за полезния пост:

skrasi (02-15-2021)

8. #24 Свиване на публикацията
    Fafa не е на линия
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Аватара на Fafa
    Град
    У нас
    Начислени плащания
    14,260.74 USD
    Благодарности
    11 203
    Благодарили са му 57 136 Пъти в
    17 246 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1

9. Следните 2 потребители изказват благодарности на Fafa за полезния пост:

Hерегистриран (2)

10. #25 Свиване на публикацията
    100 е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите 100 е отвъд представите Аватара на 100
    Начислени плащания
    5,265.37 USD
    Благодарности
    1 167
    Благодарили са му 7 825 Пъти в
    3 304 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Fafa Виж мнението
    Те тия еднократните не са с чак толкова ситни влакна и се диша по-лесно през тях.
    По-скоро около тях Обикновено има по 1 пръст разстояние до лицето в определени точки, маската няма необходимата форма и изобщо не е предвидена да те пази в такива ситуации. Реално се носят за протокола този тип.

11. Следният потребител изказва благодарност на 100 за полезния пост:

skrasi (02-15-2021)

12. #26 Свиване на публикацията
    L&T е на линия
    Старши дилър
    Bahagia

L&T има с какво да се гордее L&T има с какво да се гордее L&T има с какво да се гордее L&T има с какво да се гордее L&T има с какво да се гордее L&T има с какво да се гордее L&T има с какво да се гордее L&T има с какво да се гордее L&T има с какво да се гордее L&T има с какво да се гордее Аватара на L&T
    Начислени плащания
    34.19 USD
    Благодарности
    886
    429 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Elsup Виж мнението
    Да добре че една приятелка ми каза че аз онзи ден бях без маска на вън и две патрулки минаха покрай мен, но слава богу не ме глобиха. Влязох в първата аптека и си купих еднократно . Но за съжаление много хора продължават да не носят маски на вън а глоби реално няма.
    Малко с тези маски навън ми идва в повече. То човек ако не е отговорен нищо няма да го спаси.

13. #27 Свиване на публикацията
    skrasi е на линия
    Централна банка
    Yeehaw

skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите skrasi е отвъд представите Аватара на skrasi
    Град
    Русе
    Начислени плащания
    936.97 USD
    Благодарности
    9 014
    Благодарили са му 2 359 Пъти в
    456 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Нали онзи ден МинистЕра каза, че досегашните маски не вършели работа. И трябвало да купуваме от друг модел. Сигурно доста по скъп. Но почти година ни маскират периодично за щяло и нещяло.

14. Следният потребител изказва благодарност на skrasi за полезния пост:

Alex1977 (02-16-2021)

15. <a href="https://www.instaforex.com/bg/company_news">Форекс портал</a>
  16. #28 Свиване на публикацията
    L&T е на линия
    Старши дилър
    Bahagia

Начислени плащания
    34.19 USD
    Благодарности
    886
    429 Поста
    ПодписвамПодписвам

+ Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 1 2 3

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си