+ Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 26

Thread: Tърговия на EUR/USD, Януари 2021

1. #11 Collapse Post
    Zagorka is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka's Avatar
    Accrued Payments
    2,416.67 USD
    Thanks
    848
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    Quote Originally Posted by gambletrade View Post
    Щансът да излезнат е минимален imho. Прекалено голям е рискът. Ма ти си знаеш де. Аз съм затворил платформата и само чуждите глупости гледам
    Излязоха, ама друг път Пазарът е успял да лимитира загубата само до спреда ( че дори и малко по-голяма ) заради плаващ стоп, но пак си е загуба, макар и малка. Очакванията ми не се осъществиха този път, върховете пробити в крайна сметка. Това е равносметката. За риска не съм съгласен, че беше прекалено висок, поне що се отнася до баланса по сметката и обемите. А и в крайна сметка затова има такива опции като стоп, плаващ стоп и т.н., за да го намалят този риск допълнително. Свършиха си работата. Най-важното е, че сме в играта.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

2. The Following User Says Thank You to Zagorka For This Useful Post:

gambletrade (01-06-2021)

3. ForexCopy
  4. #12 Collapse Post
    Zagorka is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka's Avatar
    Accrued Payments
    2,416.67 USD
    Thanks
    848
    SubscribeSubscribe
    Корекция до 1.20 очаквах, но за момента нещо се дърпа цената, ще тества като че ли 1.22

Моята идея беше за къса продажба до средната, до 1.2010.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

5. The Following 2 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

Kikos (01-13-2021), skrasi (01-13-2021)

6. #13 Collapse Post
    Kikos is online now
    Централна банка
    Riang

Kikos има с какво да се гордее Kikos има с какво да се гордее Kikos има с какво да се гордее Kikos има с какво да се гордее Kikos има с какво да се гордее Kikos има с какво да се гордее Kikos има с какво да се гордее Kikos има с какво да се гордее Kikos има с какво да се гордее Kikos има с какво да се гордее Kikos's Avatar
    Accrued Payments
    53.43 USD
    Thanks
    4,945
    SubscribeSubscribe
    След като на 6 януари цената на еврото срещу американския долар направи връх на 1.2350 се заформи хубав канал за надолу по графиката. Но след корекция сега излезе извън него. Да видим дали днешанта първа съпротива ще спре покачването.
    Name:  EUR USD 4 hour 13.JPG
Views: 35
Size:  181.7 KB

7. The Following 3 Users Say Thank You to Kikos For This Useful Post:

bteag (01-13-2021), minkov (01-13-2021), skrasi (01-13-2021)

8. #14 Collapse Post
    ndimitrov73 is online now
    Главен дилър
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73's Avatar
    Accrued Payments
    970.76 USD
    Thanks
    1,463
    SubscribeSubscribe
    Върнете се в началото на темата и вижте прогнозата която дадох за тази двойка. На 1.2130 пак е за купуване , ако стигне до там. Забравих гембала искаше и стоп. 1.2140 стоп 1.2110. таргет забравих 1.2270.
    Last edited by ndimitrov73; 01-13-2021 at 01:12 PM.
    ""Човек който управлява всички е силен. Човек който управлява себе си е велик"

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

9. The Following 3 Users Say Thank You to ndimitrov73 For This Useful Post:

Emil Enchev (01-13-2021), Kikos (01-13-2021), minkov (01-13-2021)

10. #15 Collapse Post
    Emil Enchev is offline
    Централна банка
    Semilir

Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev's Avatar
    Accrued Payments
    3,587.63 USD
    Thanks
    7,734
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by ndimitrov73 View Post
    Върнете се в началото на темата и вижте прогнозата която дадох за тази двойка. На 1.2130 пак е за купуване , ако стигне до там. Забравих гембала искаше и стоп. 1.2140 стоп 1.2110. таргет забравих 1.2270.
    Пауъра на големите за надолу изглежда сериозен. Изчатка ли я тази зона заминаваме директно на 1.19 -1.20. А вероятността за пробив е по-голяма според мен, от тази да върне, и то особено до където казваш. А пробие ли я, движението ще е със сериозен моментум и този стоп надали ще удържи. Направо ще си го отнесат, кат' куцо пиле домат. Виж, долу вече съвсем отговорно ще го наблюдаваме за пазарене. Гарантирано от кълбото. Успех и скъсилите и на удължилите ...

Иииии това са си мои размисли и страсти, да не вземе някой да се върже, та да му възстановявам акаунта после. Гледайте си телевизорите, там е заровено кучето. Другото са приказки под шипковия храст.
    Last edited by Emil Enchev; 01-13-2021 at 01:50 PM.

11. The Following 4 Users Say Thank You to Emil Enchev For This Useful Post:

gambletrade (01-13-2021), Kikos (01-13-2021), Lucky13 (01-14-2021), minkov (01-13-2021)

12. #16 Collapse Post
    Главен дилър
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73's Avatar
    Accrued Payments
    970.76 USD
    Thanks
    1,463
    SubscribeSubscribe
    Кабела не ми е интересен за момента. Озито и еврото са ми в полезрението. Озито се е задействала дългата чакам развитие. Еврото на 1.2140 съм сложил. Пък ще видим какво ще стане. Кабела съм го махнал много става срещу долара трябва да се примерва риска.

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

13. The Following 2 Users Say Thank You to ndimitrov73 For This Useful Post:

bteag (01-13-2021), minkov (01-13-2021)

14. #17 Collapse Post
    Zagorka is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    2,416.67 USD
    Thanks
    848
    SubscribeSubscribe
    Еврото пак нагоре тръгна но отново нямаше сила да пробие нагоре. Започнах да си мисля, че ще имаме възможност за SELL-ове. Но навярно няма, защото САЩ печатат като луди пари кризисно и поне засега не мисля, че посоката тази година е надолу. Все пак пазарът ще покаже.

15. The Following 3 Users Say Thank You to Zagorka For This Useful Post:

minkov (01-13-2021), Unregistered (2)

16. #18 Collapse Post
    КинО is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО's Avatar
    Accrued Payments
    9,436.97 USD
    Thanks
    21,767
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 1
    Quote Originally Posted by Zagorka View Post
    Еврото пак нагоре тръгна но отново нямаше сила да пробие нагоре. Започнах да си мисля, че ще имаме възможност за SELL-ове. Но навярно няма, защото САЩ печатат като луди пари кризисно и поне засега не мисля, че посоката тази година е надолу. Все пак пазарът ще покаже.
    Тръгна да, ама засега май водещо си остава сУркането.
    Мисля преди наччалото на европейската сесия да реализира ново дъно

17. The Following 5 Users Say Thank You to КинО For This Useful Post:

Emil Enchev (01-14-2021), Kikos (01-14-2021), minkov (01-14-2021), Unregistered (2)

18. #19 Collapse Post
    Zagorka is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    2,416.67 USD
    Thanks
    848
    SubscribeSubscribe
    Значи сега да си отбележа в тази тема, че още няма пробив на подкрепата. В зоната между двете сини е и съм я зачертал в червено. Пробие ли нея, според мен едни 100 пипса ще даде пазара от къса продажба. Нивото се очерава между 1.2130-1.2120.
    Все по-уверено вървя към SELL-а.

19. <a href="https://www.instaforex.com/bg/company_news">Форекс портал</a>
  20. #20 Collapse Post
    Главен дилър
    Bahagia

Accrued Payments
    970.76 USD
    Thanks
    1,463
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by Zagorka View Post
    Значи сега да си отбележа в тази тема, че още няма пробив на подкрепата. В зоната между двете сини е и съм я зачертал в червено. Пробие ли нея, според мен едни 100 пипса ще даде пазара от къса продажба. Нивото се очерава между 1.2130-1.2120.
    Все по-уверено вървя към SELL-а.

Много добре си я начартал тази зона която аз в началото на темата показах. Точно там ще купувам и стопа под нея. И само й аз да отбележа за протокола че не само няма пробив на подкрепата а има фалшив пробив което е много важно според мен. Отличник.
    Last edited by ndimitrov73; 01-14-2021 at 09:28 PM.

– Bruce Lee

21. The Following User Says Thank You to ndimitrov73 For This Useful Post:

Zagorka (01-14-2021)

+ Reply to Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast