+ Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 1 2 3
Резултати от 21 до 28 от общо 28

Тема: Tърговия на EUR/USD, Януари 2021

1. #21 Свиване на публикацията
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    856
    Благодарили са му 4 145 Пъти в
    1 273 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Цитирай Първоначално написано от ndimitrov73 Виж мнението
    Много добре си я начартал тази зона която аз в началото на темата показах. Точно там ще купувам и стопа под нея. И само й аз да отбележа за протокола че не само няма пробив на подкрепата а има фалшив пробив което е много важно според мен. Отличник.
    Да, тя и космоса се вижда без да я чертаем, но си поиграх, за да бъде по-представителна графиката. Ако ще купувам, аз съм с около 50 пипса таргет и 20-25 стоп, но утре евентуално ще се решава дали и ако да къде да вляза. На загуба съм още от тази двойка, неще и неще да пусне някой пипс отгоре. Пазарът е чопи, на страни по български.
    Ти на кой фрейм търгуваш?

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следният потребител изказва благодарност на Zagorka за полезния пост:

Unregistered (1)

3. ForexCopy
  4. #22 Свиване на публикацията
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    856
    1 273 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Малко над 20 пипа прибрах в торбата от къса след пробива, още трябва да избивам, малко по-малък обем отворих, че си казах "Може да е фалшив пробива". Днес Байдън нададе вой за нов спасителен план, който би трябвало да повиши инфлацията, да понижи долара и затова. Решението за късата главно технически взех. Затвори ми сделката с лимит, можеше и още да я държа, поне до 1.2060, но седмицата изтече вече, през почивните дни не ми се оставят сделки на марджин. Че и в понеделник незнам как ще е форекса, при акциите е Day OFF.
    Тази печалба е с бонусната сметка на Инстафорекс.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

5. Следният потребител изказва благодарност на Zagorka за полезния пост:

Emil Enchev (01-15-2021)

6. #23 Свиване на публикацията
    Emil Enchev не е на линия
    Централна банка
    Semilir

Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Аватара на Emil Enchev
    Град
    София
    Начислени плащания
    3,587.63 USD
    Благодарности
    7 831
    Благодарили са му 7 496 Пъти в
    3 204 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от ndimitrov73 Виж мнението
    Много добре си я начартал тази зона която аз в началото на темата показах. Точно там ще купувам и стопа под нея. И само й аз да отбележа за протокола че не само няма пробив на подкрепата а има фалшив пробив което е много важно според мен. Отличник.

И аз да отбележа за протокола - и този път те предупредих и отново съвсем навреме ... :
    Цитирай Първоначално написано от Emil Enchev Виж мнението
    Пауъра на големите за надолу изглежда сериозен. Изчатка ли я тази зона заминаваме директно на 1.19 -1.20. А вероятността за пробив е по-голяма според мен, от тази да върне, и то особено до където казваш. А пробие ли я, движението ще е със сериозен моментум и този стоп надали ще удържи. Направо ще си го отнесат, кат' куцо пиле домат ... .
    Щеше да икономисаш поредния стоп.

7. Следните 5 потребители изказват благодарности на Emil Enchev за полезния пост:

balcon (01-16-2021), Unregistered (3), William Gan (01-19-2021)

8. #24 Свиване на публикацията
    balcon не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите Аватара на balcon
    Начислени плащания
    1,652.35 USD
    Благодарности
    7 600
    Благодарили са му 11 199 Пъти в
    2 419 Поста
    ПодписвамПодписвам
    На м30 ясно се вижда, че цената напусна синия канал, но докога? Не виждам основателна причина за фундаментално засилване на долара предвид плановете за печатане на трильони долари тази година. Според мен днес се опитаха да съборят цената на биткойна, той повлече среброто и златото, а оттам и доларовите двойки. Беше си едно петъчно "StopLoss" парти в отбора на акулите. Мисля, че в понеделник нещата ще си дойдат на мястото или поне би следвало да тестваме пробива около 1.2130
    Име:  еу.png
Разглеждания: 171
Размер:  35,8 КБ
    ... написаното не е сигнал, нито препоръка, а само мнение.

9. Следните 2 потребители изказват благодарности на balcon за полезния пост:

Unregistered (2)

10. #25 Свиване на публикацията
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    856
    1 273 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от balcon Виж мнението
    Не виждам основателна причина за фундаментално засилване на долара предвид плановете за печатане на трильони долари тази година
    Фундаментални причини има колкото искаш.
    1.Напрежението в САЩ, на ръба на гражданска война са заради двама изкуфели старци, избрани за президент в различни периоди.
    2.Малко по-високата лихва при долара, в сравнение с еврото.
    3.Доларът е резервна световна валута, в наше време и убежище. Дойде Ковид и доларът започна да поскъпва първоначално.
    4. Байдън ще води много по-предвидима политика и рисковете ще могат по-лесно да се управляват.

11. #26 Свиване на публикацията
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    856
    1 273 Поста
    ПодписвамПодписвам
    След пробива на съпротивата при евро/долар първи таргет е за ръст до 1.2160

12. #27 Свиване на публикацията
    emoyambol е на линия
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите Аватара на emoyambol
    Град
    Forex city
    Начислени плащания
    10,824.46 USD
    Благодарности
    4 671
    Благодарили са му 33 604 Пъти в
    5 918 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Критична подкрепа си остава 1.2050, под нея мисля, че много лесно ще слезе под 1.200
    Правило №1: Никога не губете пари. Правило №2: Не забравяйте правило №1

13. <a href="https://www.instaforex.com/bg/company_news">Форекс портал</a>
  14. #28 Свиване на публикацията
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    856
    1 273 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Прогнозата ми супер точна излезе. Тестването на 1.2160 бързо се случи, но последва корекция. Сега има нов скок и ако има реализиран пробив с добър прайс екшън, следващата ключова зона трябва да бъде 1.22-1.2215.

+ Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 1 2 3

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си