+ Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 26 of 26

Thread: Tърговия на EUR/USD, Януари 2021

1. #21 Collapse Post
    Zagorka is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka's Avatar
    Accrued Payments
    2,416.67 USD
    Thanks
    848
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    Quote Originally Posted by ndimitrov73 View Post
    Много добре си я начартал тази зона която аз в началото на темата показах. Точно там ще купувам и стопа под нея. И само й аз да отбележа за протокола че не само няма пробив на подкрепата а има фалшив пробив което е много важно според мен. Отличник.
    Да, тя и космоса се вижда без да я чертаем, но си поиграх, за да бъде по-представителна графиката. Ако ще купувам, аз съм с около 50 пипса таргет и 20-25 стоп, но утре евентуално ще се решава дали и ако да къде да вляза. На загуба съм още от тази двойка, неще и неще да пусне някой пипс отгоре. Пазарът е чопи, на страни по български.
    Ти на кой фрейм търгуваш?

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

2. The Following User Says Thank You to Zagorka For This Useful Post:

Unregistered (1)

3. <a href="https://www.instaforex.com/bg/company_news">Форекс портал</a>
  4. #22 Collapse Post
    Zagorka is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka's Avatar
    Accrued Payments
    2,416.67 USD
    Thanks
    848
    SubscribeSubscribe
    Малко над 20 пипа прибрах в торбата от къса след пробива, още трябва да избивам, малко по-малък обем отворих, че си казах "Може да е фалшив пробива". Днес Байдън нададе вой за нов спасителен план, който би трябвало да повиши инфлацията, да понижи долара и затова. Решението за късата главно технически взех. Затвори ми сделката с лимит, можеше и още да я държа, поне до 1.2060, но седмицата изтече вече, през почивните дни не ми се оставят сделки на марджин. Че и в понеделник незнам как ще е форекса, при акциите е Day OFF.
    Тази печалба е с бонусната сметка на Инстафорекс.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

5. The Following User Says Thank You to Zagorka For This Useful Post:

Emil Enchev (01-15-2021)

6. #23 Collapse Post
    Emil Enchev is offline
    Централна банка
    Semilir

Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev's Avatar
    Accrued Payments
    3,587.63 USD
    Thanks
    7,734
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by ndimitrov73 View Post
    Много добре си я начартал тази зона която аз в началото на темата показах. Точно там ще купувам и стопа под нея. И само й аз да отбележа за протокола че не само няма пробив на подкрепата а има фалшив пробив което е много важно според мен. Отличник.

И аз да отбележа за протокола - и този път те предупредих и отново съвсем навреме ... :
    Quote Originally Posted by Emil Enchev View Post
    Пауъра на големите за надолу изглежда сериозен. Изчатка ли я тази зона заминаваме директно на 1.19 -1.20. А вероятността за пробив е по-голяма според мен, от тази да върне, и то особено до където казваш. А пробие ли я, движението ще е със сериозен моментум и този стоп надали ще удържи. Направо ще си го отнесат, кат' куцо пиле домат ... .
    Щеше да икономисаш поредния стоп.

7. The Following 4 Users Say Thank You to Emil Enchev For This Useful Post:

balcon (01-16-2021), Unregistered (2), William Gan (Yesterday)

8. #24 Collapse Post
    balcon is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon's Avatar
    Accrued Payments
    1,652.35 USD
    Thanks
    7,549
    SubscribeSubscribe
    На м30 ясно се вижда, че цената напусна синия канал, но докога? Не виждам основателна причина за фундаментално засилване на долара предвид плановете за печатане на трильони долари тази година. Според мен днес се опитаха да съборят цената на биткойна, той повлече среброто и златото, а оттам и доларовите двойки. Беше си едно петъчно "StopLoss" парти в отбора на акулите. Мисля, че в понеделник нещата ще си дойдат на мястото или поне би следвало да тестваме пробива около 1.2130
    Name:  еу.png
Views: 164
Size:  35.8 KB
    ... написаното не е сигнал, нито препоръка, а само мнение.

9. The Following 2 Users Say Thank You to balcon For This Useful Post:

Unregistered (2)

10. #25 Collapse Post
    Zagorka is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    2,416.67 USD
    Thanks
    848
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by balcon View Post
    Не виждам основателна причина за фундаментално засилване на долара предвид плановете за печатане на трильони долари тази година
    Фундаментални причини има колкото искаш.
    1.Напрежението в САЩ, на ръба на гражданска война са заради двама изкуфели старци, избрани за президент в различни периоди.
    2.Малко по-високата лихва при долара, в сравнение с еврото.
    3.Доларът е резервна световна валута, в наше време и убежище. Дойде Ковид и доларът започна да поскъпва първоначално.
    4. Байдън ще води много по-предвидима политика и рисковете ще могат по-лесно да се управляват.

11. ForexCopy
  12. #26 Collapse Post
    Zagorka is online now
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    2,416.67 USD
    Thanks
    848
    SubscribeSubscribe
    След пробива на съпротивата при евро/долар първи таргет е за ръст до 1.2160

+ Reply to Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3