+ Отговор в тема
Страница 58 от 59 ПървиПърви ... 8 48 56 57 58 59 ПоследнаПоследна
Резултати от 571 до 580 от общо 581

Тема: InstaForex - бонус сметки и тегления (35)

1. #571 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    batDancho не е на линия
    Централна банка
    Polos

batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите Аватара на batDancho
    Град
    Горна Оряховица
    Начислени плащания
    4,711.46 USD
    Благодарности
    3 044
    Благодарили са му 6 494 Пъти в
    3 451 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Цитирай Първоначално написано от Spekulanta Виж мнението
    Имам за две седмици 81,45 $ изтъргувах 0,16 лота от въпросния инстафючърс
    Сещам се че беше за 100 $ бонус трябва ше да се изтъргува 0,25 лота
    Чакай може трябва да изтъргувам още толкова 0,16 лота па може и да освободят парата
    Елементарната аритметика показва, че ако за 100 долара са необходими 0.25 лота, за 81.45
    са необходими 0.2 лота да се изтъргуват, за да се освободят. Правилно ти казва привилег,
    че трябва още 0.04 лота да изтъргуваш.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 5 потребители изказват благодарности на batDancho за полезния пост:

Spekulanta (04-07-2021), kypa (04-07-2021), Unregistered (1), skrasi (04-07-2021), big_shark2 (04-10-2021)

3. #572 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Spekulanta не е на линия
    Централна банка
    Bahagia

Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Аватара на Spekulanta
    Начислени плащания
    9,293.92 USD
    Благодарности
    27 006
    Благодарили са му 22 917 Пъти в
    7 000 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Тази публикация е написана в рамките на кампанията, като предоставя награди за съдържание. Всеки може да участва в тази кампания и да използва авторския си талант, за да печели пари.
    Цитирай Първоначално написано от batDancho Виж мнението
    Елементарната аритметика показва, че ако за 100 долара са необходими 0.25 лота, за 81.45
    са необходими 0.2 лота да се изтъргуват, за да се освободят. Правилно ти казва привилег,
    че трябва още 0.04 лота да изтъргуваш.
    Не че не съм изтъгувал повече , а самата система ме отхърля и не може да отворя с повече лотове
    Само 0,16 лота ми призна . сега ще пробва още 0,04 лота някак си да ги изтъргувам
    “Няма никакво значение дали си прав или не. Важното е колко печелиш, когато си прав и колко губиш, когато грешиш”

4. Следните 3 потребители изказват благодарности на Spekulanta за полезния пост:

skrasi (04-07-2021), big_shark2 (04-10-2021), kypa (Вчера)

5. #573 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    batDancho не е на линия
    Централна банка
    Polos

batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите Аватара на batDancho
    Град
    Горна Оряховица
    Начислени плащания
    4,711.46 USD
    Благодарности
    3 044
    Благодарили са му 6 494 Пъти в
    3 451 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Тази публикация е написана в рамките на кампанията, като предоставя награди за съдържание. Всеки може да участва в тази кампания и да използва авторския си талант, за да печели пари.
    Не че не съм изтъгувал повече , а самата система ме отхърля и не може да отворя с повече лотове
    Само 0,16 лота ми призна . сега ще пробва още 0,04 лота някак си да ги изтъргувам
    Може да пробваш и с повече - ако изтъргуваш повече от необходимито, остава като аванс за
    следващия бонус, който ще получиш. Лич1но проверено.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

6. Следните 4 потребители изказват благодарности на batDancho за полезния пост:

Spekulanta (04-07-2021), skrasi (04-07-2021), big_shark2 (04-10-2021), kypa (Вчера)

7. #574 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    GeorgiRR е на линия
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите Аватара на GeorgiRR
    Град
    Пазарджик
    Начислени плащания
    20,215.95 USD
    Благодарности
    11 580
    Благодарили са му 27 641 Пъти в
    9 840 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Не ги хаквай с един ордер. Яз 0.30 лота си ги хаквам 3 х 0,10 и работата спи.

8. Следните 3 потребители изказват благодарности на GeorgiRR за полезния пост:

9. #575 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Spekulanta не е на линия
    Централна банка
    Bahagia

Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Аватара на Spekulanta
    Начислени плащания
    9,293.92 USD
    Благодарности
    27 006
    Благодарили са му 22 917 Пъти в
    7 000 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от batDancho Виж мнението
    Може да пробваш и с повече - ако изтъргуваш повече от необходимито, остава като аванс за
    следващия бонус, който ще получиш. Лич1но проверено.
    Да стана , освободиха печалбата
    Аз не че ми е за теглене , но просто ми направи впечатление
    Сега да следя кабело че се намира на много важна подкрепа , па и довечера има ФЕД от 21:00 часа
    “Няма никакво значение дали си прав или не. Важното е колко печелиш, когато си прав и колко губиш, когато грешиш”

10. Следните 3 потребители изказват благодарности на Spekulanta за полезния пост:

11. #576 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    K_W не е на линия
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите Аватара на K_W
    Град
    София
    Начислени плащания
    6,616.08 USD
    Благодарности
    5 187
    Благодарили са му 18 311 Пъти в
    2 892 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 3
    При мен тази седмица бонусът отново е приличен 117 долара. Писал съм един-два поста дневно предимно дълги на 250 думи. Все още не ми е ясно как точно става оценяването, но ми се струва, че се дава приоритет предимно на дългите постове. Как е при вас?

12. Следните 4 потребители изказват благодарности на K_W за полезния пост:

minkov (04-10-2021), big_shark2 (04-10-2021), penkares (04-10-2021), kypa (Вчера)

13. #577 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    gambletrade е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите Аватара на gambletrade
    Начислени плащания
    3,797.82 USD
    Благодарности
    5 390
    Благодарили са му 11 814 Пъти в
    2 959 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Цитирай Първоначално написано от K_W Виж мнението
    При мен тази седмица бонусът отново е приличен 117 долара. Писал съм един-два поста дневно предимно дълги на 250 думи. Все още не ми е ясно как точно става оценяването, но ми се струва, че се дава приоритет предимно на дългите постове. Как е при вас?
    10-ина поста за седмицата. Нито един дълъг, нито един подаден за одобрение. 83$. И на мен не ми е ясно, ама берекет версин

14. Следните 4 потребители изказват благодарности на gambletrade за полезния пост:

minkov (04-10-2021), big_shark2 (04-10-2021), penkares (04-10-2021), kypa (Вчера)

15. #578 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    big_shark2 не е на линия
    Централна банка
     Geli

big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите Аватара на big_shark2
    Начислени плащания
    1,523.40 USD
    Благодарности
    3 481
    Благодарили са му 5 724 Пъти в
    1 407 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от gambletrade Виж мнението
    10-ина поста за седмицата. Нито един дълъг, нито един подаден за одобрение. 83$. И на мен не ми е ясно, ама берекет версин
    Ехеее това си е доста добре, явно новите правила са по-добри от старите в такъв случай. Мисля че няма разлика дали ще пищем дълги или къси постове, накрая важно е бонуса който се получава а той не е никак лош. Хвала на Инстафорекс.

16. Следните 5 потребители изказват благодарности на big_shark2 за полезния пост:

minkov (04-10-2021), Spekulanta (04-10-2021), penkares (04-10-2021), hanuman (04-10-2021), kypa (Вчера)

17. #579 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    penkares не е на линия
    Старши дилър
    Mengintai

penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще Аватара на penkares
    Град
    Home Office
    Начислени плащания
    2,019.55 USD
    Благодарности
    963
    Благодарили са му 2 815 Пъти в
    729 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от K_W Виж мнението
    Аз имам един пост и имам 1.70 но гледам че колегите някои от тях имат за по 10 тина поста между 60-100$ което е мн мн добре! Явно юе се позасили писането пак щом новата схема има такива резултати. Естествено без да спамя с глупости!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

18. Следният потребител изказва благодарност на penkares за полезния пост:

kypa (Вчера)

19. #580 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    hanuman е на линия
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите Аватара на hanuman
    Град
    Варна
    Начислени плащания
    14,274.68 USD
    Благодарности
    29 919
    Благодарили са му 27 454 Пъти в
    8 969 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от big_shark2 Виж мнението
    Ехеее това си е доста добре, явно новите правила са по-добри от старите в такъв случай. Мисля че няма разлика дали ще пищем дълги или къси постове, накрая важно е бонуса който се получава а той не е никак лош. Хвала на Инстафорекс.
    Би било добре да е така, но мисля ,че малко време ни остава за добри бонуси, едва ли е повече от месец, но пък колкото толкова. А за седмицата и аз съм доволен . Но независимо кой колко е получил, по - важно е кой колко ще изтегли.

20. Следните 4 потребители изказват благодарности на hanuman за полезния пост:

Unregistered (2), minkov (Вчера), kypa (Вчера)

+ Отговор в тема
Страница 58 от 59 ПървиПърви ... 8 48 56 57 58 59 ПоследнаПоследна

Абонирайте се за тази тема : 2

Отворен

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си