+ Reply to Thread
Page 31 of 33 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 LastLast
Results 301 to 310 of 327

Thread: InstaForex - бонус сметки и тегления (35)

1. #301 Collapse Post
    emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Accrued Payments
    10,824.46 USD
    Thanks
    4,599
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    Можем ли да хеджираме фючърса EURUSDweek?
    Правило №1: Никога не губете пари. Правило №2: Не забравяйте правило №1

2. The Following 6 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

balcon (01-14-2021), kypa (01-14-2021), minkov (01-12-2021), skrasi (01-12-2021), Unregistered (2)

3. ForexCopy
  4. #302 Collapse Post
    privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,778
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    Можем ли да хеджираме фючърса EURUSDweek?
    Може, но обемите няма да се зачитат към изискването преди теглене на печалбата 0.25/100

5. The Following 3 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

emoyambol (01-12-2021), kypa (01-14-2021), minkov (01-12-2021)

6. #303 Collapse Post
    krasilovech is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech е отвъд представите krasilovech's Avatar
    Accrued Payments
    5,040.55 USD
    Thanks
    2,357
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by Emil Enchev View Post
    Новият бонус е изчислен и готов за трансфер към сметките. Вероятно, по станало традиция вече, по нощите ще е щастливото събитие.
    И при мене е дошъл чаках го че нещо сметката ми беше зле, дано скоро преведат и парите които останаха неизплатени от състезанията.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

7. The Following 5 Users Say Thank You to krasilovech For This Useful Post:

Kikos (01-13-2021), kypa (01-14-2021), Unregistered (3)

8. #304 Collapse Post
    emoyambol is online now
    Централна банка
    Yeehaw

emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol е отвъд представите emoyambol's Avatar
    Accrued Payments
    10,824.46 USD
    Thanks
    4,599
    SubscribeSubscribe
    @кура Последната версия на скрипта сделките no margin не ги брои нали? Един тъп въпрос, но да питам ако отворя сделка под 0.1, обаче спреда е достатъчно голям, че сделката да се отвори над 0.1 брои ли се?
    Правило №1: Никога не губете пари. Правило №2: Не забравяйте правило №1

9. The Following 7 Users Say Thank You to emoyambol For This Useful Post:

Kikos (01-14-2021), kypa (01-14-2021), minkov (01-14-2021), Unregistered (4)

10. #305 Collapse Post
    privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,778
    Quote Originally Posted by emoyambol View Post
    @кура Последната версия на скрипта сделките no margin не ги брои нали? Един тъп въпрос, но да питам ако отворя сделка под 0.1, обаче спреда е достатъчно голям, че сделката да се отвори над 0.1 брои ли се?
    И Bid, и Ask цените трябва да са над 0.1, за да се отчете обема.

11. The Following 4 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

balcon (01-14-2021), emoyambol (01-14-2021), kypa (01-14-2021), minkov (01-14-2021)

12. #306 Collapse Post
    prodi is offline
    Централна банка
    Bosan

prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi е отвъд представите prodi's Avatar
    Accrued Payments
    3,858.83 USD
    Thanks
    3,869
    SubscribeSubscribe
    язе понеже съм си леко разсеяна съм забравила един ордер на евродолара бъдеще месечно и така ми го е нацепил,че имам едни цели 22 сделки ти да видиш и понеше съм сложила на забравения ордер лимит, а на нацепените лимит йок ти да видиш как се слага тейк профит
    Trust Me, I'm an "Engineer"

13. The Following 3 Users Say Thank You to prodi For This Useful Post:

kypa (01-14-2021), minkov (01-14-2021), skrasi (01-14-2021)

14. #307 Collapse Post
    Emil Enchev is offline
    Централна банка
    Semilir

Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev's Avatar
    Accrued Payments
    3,587.63 USD
    Thanks
    7,709
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by prodi View Post
    язе понеже съм си леко разсеяна съм забравила един ордер на евродолара бъдеще месечно и така ми го е нацепил,че имам едни цели 22 сделки ти да видиш и понеше съм сложила на забравения ордер лимит, а на нацепените лимит йок ти да видиш как се слага тейк профит
    Ползвай ей това друг път и няма да имаш подобни проблеми ...

https://forum.bg/showthread.php?8494...=1#post1906899

Нали затова са измислени тези глезотийки, да не влизаме в излишни филми.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

15. The Following 8 Users Say Thank You to Emil Enchev For This Useful Post:

balcon (01-14-2021), gambletrade (01-14-2021), jssj (01-14-2021), kypa (01-14-2021), minkov (01-14-2021), skrasi (01-14-2021), Unregistered (2)

16. #308 Collapse Post
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Accrued Payments
    31,523.51 USD
    Thanks
    207,091
    SubscribeSubscribe
    Става и с Мултитерминалът.
    Скриптът обаче има значително повече възможности.

17. The Following 3 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

Emil Enchev (01-14-2021), emoyambol (01-15-2021), minkov (01-15-2021)

18. #309 Collapse Post
    Emil Enchev is offline
    Централна банка
    Semilir

Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev е отвъд представите Emil Enchev's Avatar
    Accrued Payments
    3,587.63 USD
    Thanks
    7,709
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Става и с Мултитерминалът.
    Скриптът обаче има значително повече възможности.
    Аз само докат прочета Мултитерминал и ми става едно сложно ...
    Пък това, скриптът, кат' го метнеш на чарта и то си са оправя.
    Ник'ви излишни движения не се изискват от мен.

19. The Following 2 Users Say Thank You to Emil Enchev For This Useful Post:

kypa (01-15-2021), minkov (01-15-2021)

20. <a href="https://www.instaforex.com/bg/company_news">Форекс портал</a>
  21. #310 Collapse Post
    balcon is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon е отвъд представите balcon's Avatar
    Accrued Payments
    1,652.35 USD
    Thanks
    7,529
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by Emil Enchev View Post
    Ползвай ей това друг път и няма да имаш подобни проблеми ...

https://forum.bg/showthread.php?8494...=1#post1906899

Нали затова са измислени тези глезотийки, да не влизаме в излишни филми.
    Ще изпробвам скрипта другата седмица (с TP на 0 предполагам), ако се наложи. За тази съм си изтъргувал бъдещето. Но ако все пак решим да отворим и затворим след 6 минути, май ще е по-подходящ друг скрипт - CloseAllTrades или нещо подобно. Ползвал съм го навремето, но кой го знае в коя папка е сега.
    ... написаното не е сигнал, нито препоръка, а само мнение.

22. The Following 5 Users Say Thank You to balcon For This Useful Post:

hanuman (01-16-2021), kypa (01-15-2021), minkov (01-15-2021), Unregistered (2)

+ Reply to Thread
Page 31 of 33 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 LastLast

Subscribed to this thead: 2