+ Отговор в тема
Страница 56 от 59 ПървиПърви ... 6 46 54 55 56 57 58 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 551 до 560 от общо 581

Тема: InstaForex - бонус сметки и тегления (35)

1. #551 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    gambletrade е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите Аватара на gambletrade
    Начислени плащания
    3,797.82 USD
    Благодарности
    5 390
    Благодарили са му 11 814 Пъти в
    2 959 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Аз доволен 7 кратички поста - 96$. Сигур толкова съм им досадил, че ми плащат да не се напъвам да пиша повече и по-дълги постове

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

2. Следните 8 потребители изказват благодарности на gambletrade за полезния пост:

minkov (04-03-2021), Hерегистриран (2), kypa (04-03-2021), Emil Enchev (04-04-2021), penkares (04-04-2021), skrasi (04-05-2021), Kikos (04-07-2021)

3. #552 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    kypa е на линия
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите Аватара на kypa
    Начислени плащания
    31,523.51 USD
    Благодарности
    214 555
    Благодарили са му 64 207 Пъти в
    20 813 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Тази публикация е написана в рамките на кампанията, като предоставя награди за съдържание. Всеки може да участва в тази кампания и да използва авторския си талант, за да печели пари.
    За изтегляне на парични средства лайткойнът е най-добре, другите криптовалути воглаве с Догекойнът след него, понеже са малко по-волатилни, биткойнът трябва да се избягва - таксите са големи и понякога транзакциите може да заседнат.
    При върнато изтегляне на парични средства питайте защо е върнато на support@mail.instaforex.com Причините не винаги са такива, каквито предполагаме.
    ☀️ ☀️ ☀️

4. Следните 6 потребители изказват благодарности на kypa за полезния пост:

minkov (04-04-2021), Spekulanta (04-04-2021), Elsup (04-04-2021), penkares (04-04-2021), skrasi (04-04-2021), Kikos (04-07-2021)

5. #553 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    penkares не е на линия
    Старши дилър
    Mengintai

penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще penkares има блестящо бъдеще Аватара на penkares
    Град
    Home Office
    Начислени плащания
    2,019.55 USD
    Благодарности
    963
    Благодарили са му 2 815 Пъти в
    729 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Тази публикация е написана в рамките на кампанията, като предоставя награди за съдържание. Всеки може да участва в тази кампания и да използва авторския си талант, за да печели пари.
    Цитирай Първоначално написано от gambletrade Виж мнението
    Аз доволен 7 кратички поста - 96$. Сигур толкова съм им досадил, че ми плащат да не се напъвам да пиша повече и по-дълги постове
    Аз също имам бонус въпреки че съм неактивен но 2.15 $ пак е ок, благодарности на инстата че въпреки всичко просължава да стимулира!
    Its easy to do it but is also easy to not do it!

6. Следните 4 потребители изказват благодарности на penkares за полезния пост:

gambletrade (04-04-2021), Elsup (04-05-2021), kypa (04-07-2021), Kikos (04-07-2021)

7. #554 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Meganvpg не е на линия
    Стажант
    Не е зададено настроение

Meganvpg е чудесен лъч светлина Meganvpg е чудесен лъч светлина Meganvpg е чудесен лъч светлина Meganvpg е чудесен лъч светлина Meganvpg е чудесен лъч светлина Аватара на Meganvpg
    Начислени плащания
    0.00 USD
    Благодарности
    101
    Благодарили са му 494 Пъти в
    126 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Аз да попитам, че не ми се чете цялата тема напред, някой верифицирал ли си е дебитна карта в Инстата. Защо ми искат снимка на картата? Мога ли да тегля пари без да я верифицирам?

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

8. Следните 3 потребители изказват благодарности на Meganvpg за полезния пост:

minkov (04-07-2021), kypa (04-07-2021), Kikos (04-07-2021)

9. #555 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    36 786
    Благодарили са му 35 291 Пъти в
    10 271 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Meganvpg Виж мнението
    Аз да попитам, че не ми се чете цялата тема напред, някой верифицирал ли си е дебитна карта в Инстата. Защо ми искат снимка на картата? Мога ли да тегля пари без да я верифицирам?
    Теглили сме, ама сме се отказали - много е тегаво.
    Без верификация няма да можеш да теглиш по нея, а снимката й е част от верификацията - обърни внимание, че искат на снимката да заличиш част от номера на картата.
    По-добре се откажи и си тегли с лайткойните - наистина е много тегаво тегленето през карта

10. Следните 4 потребители изказват благодарности на minkov за полезния пост:

Spekulanta (04-07-2021), Meganvpg (04-07-2021), kypa (04-07-2021), Kikos (04-07-2021)

11. #556 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Spekulanta не е на линия
    Централна банка
    Bahagia

Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Аватара на Spekulanta
    Начислени плащания
    9,293.92 USD
    Благодарности
    27 006
    Благодарили са му 22 917 Пъти в
    7 000 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Ако твърдо си решил да теглиш с карта , стига да има за теглене де
    Ще ти трябва това https://img321.com/view/image/af0713...d-cc0792bd9ecd
    “Няма никакво значение дали си прав или не. Важното е колко печелиш, когато си прав и колко губиш, когато грешиш”

12. Следните 3 потребители изказват благодарности на Spekulanta за полезния пост:

Meganvpg (04-07-2021), kypa (04-07-2021), Kikos (04-07-2021)

13. #557 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    privelege е на линия
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите Аватара на privelege
    Град
    Варна
    Благодарности
    1 807
    Благодарили са му 10 155 Пъти в
    3 541 Поста
    Методът за теглене може да смени единствено с отваряне на нова бонус сметка. По старата тегленето се извършва по един и същи начин. Ако е избрано теглене с криптовалути, следващите тегления също трябва да са с криптовалути. Ако е избрана опция с биткойни, тегленията трябва да са в биткойни. Допускат се изключения само при временни проблеми с конкретната опция за депозити/тегления.
    Ако се отвори нова сметка и се тегли с карта, следващите тегления също трябва да се наредждат по този начин. Снимката на картата е за верификация на картата, погледнах и че други потребители вече са прикачили снимков материал кои цифри трябва да бъдат закрити с цел допълнително подсигуряване. Без такава верификация на картата няма да може да теглите, това е международно изискване и важи за всички финансови компании и игрални сайтове, които приемат депозити с карти и извършват изплащания по тях.

14. Следните 6 потребители изказват благодарности на privelege за полезния пост:

Unregistered (3), Meganvpg (04-07-2021), kypa (04-07-2021), Elsup (04-07-2021)

15. #558 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    batDancho не е на линия
    Централна банка
    Polos

batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите Аватара на batDancho
    Град
    Горна Оряховица
    Начислени плащания
    4,711.46 USD
    Благодарности
    3 044
    Благодарили са му 6 494 Пъти в
    3 451 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Имайте пред вид и следното - ако верифицирате кредитна карта, частта от номера на картата,
    които закривате от лицевата страна на картата, трябва да я закриете и от обратната страна на картата,
    понеже номера е релефен и от обратната страна на картата може без проблем да се прочете номера.
    Аз така верифицирах карта - със закриване на тази част от номера от двете страни и нямах проблем
    с верификацията.

16. Следните 3 потребители изказват благодарности на batDancho за полезния пост:

Meganvpg (04-07-2021), kypa (04-07-2021), Kikos (04-07-2021)

17. #559 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Spekulanta не е на линия
    Централна банка
    Bahagia

Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Spekulanta е отвъд представите Аватара на Spekulanta
    Начислени плащания
    9,293.92 USD
    Благодарности
    27 006
    Благодарили са му 22 917 Пъти в
    7 000 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Колеги системата , защо не ми освобождава спечелената печалба от бонукса ?
    Не че са кой знае колко 40$ са но сега проверих и бонукса е приравнен с все печалбата
    “Няма никакво значение дали си прав или не. Важното е колко печелиш, когато си прав и колко губиш, когато грешиш”

18. Следните 3 потребители изказват благодарности на Spekulanta за полезния пост:

kypa (04-07-2021), Elsup (04-07-2021), Kikos (04-07-2021)

19. #560 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Fafa не е на линия
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Аватара на Fafa
    Град
    У нас
    Начислени плащания
    14,260.74 USD
    Благодарности
    11 282
    Благодарили са му 57 592 Пъти в
    17 352 Поста
    ПодписвамПодписвам

20. Следният потребител изказва благодарност на Fafa за полезния пост:

kypa (04-07-2021)

+ Отговор в тема
Страница 56 от 59 ПървиПърви ... 6 46 54 55 56 57 58 ... ПоследнаПоследна

Абонирайте се за тази тема : 2

Отворен

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си