+ Отговор в тема
Резултати от 1 до 1 от общо 1

Тема: Ревю на водоспестяващи смесители и душове GROHE

1. #1 Свиване на публикацията
    Novak не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Аватара на Novak
    Начислени плащания
    18,495.98 USD
    Благодарности
    10 035
    Благодарили са му 27 821 Пъти в
    12 554 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Тази публикация е написана в рамките на кампанията, като предоставя награди за съдържание. Всеки може да участва в тази кампания и да използва авторския си талант, за да печели пари.

Ревю на водоспестяващи смесители и душове GROHE

Предимства:

- Водоспестяващи, с вграден ограничител на дебита, колко точно зависи от модела, който си изберете
    -Ограничител на температурата
    -Изчистен дизайн
    -Добро покритие, което не изисква специална поддръжка и не се наранява лесно
    -Лесен монтаж според водопроводчика
    -Добра струя и възможност за избор между различни видове
    -гаранция 5 г,, правят и промоционални гаранции от 10 г.

Недостатъци:

- Цената е основен и единствен недостатък, който съм открила

Към тази фирма ме насочи водопроводчик преди години и не съм съжалила нито за миг, че послушах съвета му.
    Преди много години започнах с един душ и душ слушалка Grohe. Много дълго време ги ползвах бяха си здрави и не са ми създавали проблеми, но реших да ги подменя и естествено взех пак от същата марка. Повечето параметри вероятно са си същите, но определено са претърпели развитие в спестяването на вода, което си пролича по сметките. След душовете смених и с техни смесители на всички мивки и сметките ми за вода се намалиха наполовина.
    Предвид качеството, спестяването на вода, постоянното нарастване на цената на водата и възможността, която дават да сме в екологичния тренд без усилия смятам, че е инвестиция, която си заслужава.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Small, small but a shark

2. Следните 6 потребители изказват благодарности на Novak за полезния пост:

batDancho (12-10-2020), gambletrade (12-08-2020), Kikos (12-09-2020), kypa (12-09-2020), Lucky13 (12-30-2020), КинО (12-08-2020)

3. ForexCopy
+ Отговор в тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си