+ Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Късметлия или много добър анализатор?

1. #1 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ndimitrov73 е на линия
    Форекс гуру
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите Аватара на ndimitrov73
    Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    1 782
    Благодарили са му 4 519 Пъти в
    1 625 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0

Късметлия или много добър анализатор?

Равносметката:
    EURJPY Обещано 125-126 - Изпълнени.
    EURUSD Обещано1.20 - Изпълнено
    GBPUSD Обещано 1.35- Изпълнено
    Злато Обещано 1914- Изчаква изпълнение.
    Петрол Обещано 50- изчакваме.
    Сега работя по нов проект EURCHF Обещано 1.20 тука малко в дълго срочен план.
    И така въпроса е късмет или добър анализ е в основата на успеха?
    ""Човек който управлява всички е силен. Човек който управлява себе си е велик"

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

2. Следните 6 потребители изказват благодарности на ndimitrov73 за полезния пост:

minkov (12-03-2020), jssj (12-03-2020), Lucky13 (12-04-2020), hanuman (12-04-2020), GeorgiRR (12-04-2020), Далия Стефанова (02-19-2021)

3. #2 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    36 786
    Благодарили са му 35 291 Пъти в
    10 271 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Цитирай Първоначално написано от ndimitrov73 Виж мнението
    Равносметката:
    Като направиш още 5-6 месеца подобни прогнози с подобна успеваемост може да се счита, че е прилично добър анализ.
    Сега е просто случил се анализ.
    Не става с три познати и две висящи да минеш чак за много добър анализатор - сега е горе долу като тройка от тотото - познал си някои числа, ама не са достатъчни за джакпота.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

4. Следните 9 потребители изказват благодарности на minkov за полезния пост:

ndimitrov73 (12-03-2020), jssj (12-03-2020), Novak (12-03-2020), Lucky13 (12-04-2020), hanuman (12-04-2020), gambletrade (12-04-2020), GeorgiRR (12-04-2020), Далия Стефанова (02-19-2021), Happy68 (03-15-2021)

5. #3 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    jssj е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите jssj е отвъд представите Аватара на jssj
    Начислени плащания
    3,116.39 USD
    Благодарности
    12 173
    Благодарили са му 11 596 Пъти в
    2 218 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Ей тая книжка я бях чел преди години, и ми хареса. Още помня някои неща от нея. Бих цитирал нещо но най-добре е всеки да си я прочете. Малко е на руски, но предполагам че по-вечето ще се справят.

www.forex2.info/Psikhologhiia_finansov / Психология финансов. Лари Твид /
    " Изненадата е тази, която движи цената, а не това, което всички знаят " Facebook -Forexjssj

6. Следните 7 потребители изказват благодарности на jssj за полезния пост:

ndimitrov73 (12-04-2020), Emil Enchev (12-04-2020), hanuman (12-04-2020), gambletrade (12-04-2020), GeorgiRR (12-04-2020), minkov (12-04-2020), Далия Стефанова (02-19-2021)

7. #4 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    GeorgiRR е на линия
    Централна банка
    Bermuka tebal

GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите GeorgiRR е отвъд представите Аватара на GeorgiRR
    Град
    Пазарджик
    Начислени плащания
    20,215.95 USD
    Благодарности
    11 580
    Благодарили са му 27 641 Пъти в
    9 840 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Късметлия или много добър анализатор?
    И колко финикийски знаци ти донесоа тея анализи. Важното е финикийските знаци в крайна сметка. Може от една позиция да си извадил хилядарки, може и от сто позиции жълти стотинки да докараш.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

8. Следните 3 потребители изказват благодарности на GeorgiRR за полезния пост:

Fafa (12-04-2020), minkov (12-04-2020), КинО (12-04-2020)

9. #5 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ndimitrov73 е на линия
    Форекс гуру
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите Аватара на ndimitrov73
    Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    1 782
    1 625 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от GeorgiRR Виж мнението
    И колко финикийски знаци ти донесоа тея анализи. Важното е финикийските знаци в крайна сметка. Може от една позиция да си извадил хилядарки, може и от сто позиции жълти стотинки да докараш.
    Доволно много. Само ще ти кажа, че позиция отварям с един лот. И всички сделки съм казвал стоп и таргети тук. Всеки може да смята. Идеята ми беше да докажа на някои философи тук с много опит, знание и самочувствие(няма лошо във всичко това), че сделки се правят с много повече от един R. И го правя на живо и нагледно. Те така търгуват големите макули. Както й да е както казвам пазара е голям и място има на всеки под слънцето. Всеки сам може да си направи изводите за какви движения говоря. И дали може да доведе печалба във финикийски знаци това. Късмет на всички. Смятам, че кагато фактите говорят и Боговете мълчат.

Минков само теб признавам и като човек и като трейдър. Имаш знания и опит и способност да виждаш и нови идеи и възможности. Всички други може да са трейдъри ама самочувствието им е малко в повече. Вдигнали са си носовете, че като вали да ги пълни с вода. Те са най и по и няма начин просто тяхното да не е най-правилно. Еми има начин ето че се печели с много повече R защото макулите си гонят целите а те не са няколко десетки пипа, а говорим за стотици пипове.
    Последна редакция от ndimitrov73 : 12-04-2020 на 11:40

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

10. Следните 2 потребители изказват благодарности на ndimitrov73 за полезния пост:

Fafa (12-04-2020), minkov (12-04-2020)

11. #6 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Fafa не е на линия
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Аватара на Fafa
    Град
    У нас
    Начислени плащания
    14,260.74 USD
    Благодарности
    11 282
    Благодарили са му 57 592 Пъти в
    17 352 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Добре де. Съгласна съм , че си доволен в момента от себе си. Изкарал си някакви пари, от тези сделки и явно си ги споделял тук /аз не съм ги проследила/
    То и аз съм казвала доста успешни сделки , но това прави ли ме успешна анализаторка?

12. Следните 4 потребители изказват благодарности на Fafa за полезния пост:

minkov (12-04-2020), Unregistered (3)

13. #7 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ndimitrov73 е на линия
    Форекс гуру
    Bahagia

Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    1 782
    1 625 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Fafa Виж мнението
    Добре де. Съгласна съм , че си доволен в момента от себе си. Изкарал си някакви пари, от тези сделки и явно си ги споделял тук /аз не съм ги проследила/
    То и аз съм казвала доста успешни сделки , но това прави ли ме успешна анализаторка?
    Ами аз не съм ти гледал твойте идеи, ама ако предвиждаш такива движения от основата на движението значи си според мен. Колко тука във форума освен разтягане на локуми могат да предвидят такива движения? Нито един ще ти кажа още сега. Живи и щастливи.

– Bruce Lee

14. Следният потребител изказва благодарност на ndimitrov73 за полезния пост:

minkov (12-04-2020)

15. #8 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ndimitrov73 е на линия
    Форекс гуру
    Bahagia

Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    1 782
    1 625 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Следите ли EURCHF? Има голям потенциал нагоре скоро ще пробива съпротивата 1.0870. близка цел 1.1180 по-далеч на 1.20
    Късмет на всички и нека силата да бъде с Вас.

– Bruce Lee

16. Следният потребител изказва благодарност на ndimitrov73 за полезния пост:

minkov (12-04-2020)

17. #9 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ndimitrov73 е на линия
    Форекс гуру
    Bahagia

Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    1 782
    1 625 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Равносметката:
    Сетих се за едно обещание тук. Става въпрос за Евро Швейка. Малко се забавиха нещата. Ама надявам се колегата да ме извини. Нещо пазара се забави с изпълнението ама потеглихме бавно бавно. Хайде наслука.

– Bruce Lee

+ Отговор в тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си