+ Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Тема: Колко време сте склонни да държите сделка?

1. #1 Свиване на публикацията
    ndimitrov73 е на линия
    Главен дилър
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите Аватара на ndimitrov73
    Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    1 491
    Благодарили са му 3 576 Пъти в
    1 260 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Тази публикация е написана в рамките на кампанията, като предоставя награди за съдържание. Всеки може да участва в тази кампания и да използва авторския си талант, за да печели пари.

Колко време сте склонни да държите сделка?

Правилото е колкото по малко сме на пазара е по-добре защото пазара е несигурно място. Обаче аз виждам възможност за по дългосрочно движение. Графиката на Евро-Швейка ми нашепват, че инвеститорите харесват еврото. Очакванията ми на големите графики е обръщане на тренда. Та най- очакваната цел за всички е 1.0870 която е и най- вероятния сценарии, но аз например виждам перспектива за цел 1.20. И така как бихте постъпили Вие? Да разделите движението на две до съпротивата 1.0870 и после нагоре или бихте държали поръчка от тези нива до 1.20 суапа в случая няма значение и двата брокера не ползват суап. Благодаря за мненията предварително.
    ""Човек който управлява всички е силен. Човек който управлява себе си е велик"

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

2. Следните 3 потребители изказват благодарности на ndimitrov73 за полезния пост:

jssj (12-03-2020), Lucky13 (12-03-2020), minkov (12-03-2020)

3. <a href="https://www.instaforex.com/bg/company_news">Форекс портал</a>
  4. #2 Свиване на публикацията
    minkov е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите Аватара на minkov
    Град
    Къде ли не
    Начислени плащания
    11,308.31 USD
    Благодарности
    34 212
    Благодарили са му 33 200 Пъти в
    9 789 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Тази публикация е написана в рамките на кампанията, като предоставя награди за съдържание. Всеки може да участва в тази кампания и да използва авторския си талант, за да печели пари.
    Аз съм склонен да я дърза докато си вземе стопа или лимита, но не повече от най-близкия петък 23:25 часа.
    Супер изключително прозрение трябва да имам за да оставя сделка за понеделник.
    Въобще не ми дреме къде ми се струва, че ще е след два месеца цената.
    Аз съм спекулант и правя краткосрочни сделки, сделки с далечен хоризонт са за инвеститорите, т.е. за богатите хора.
    Моите пари стигат за спекула и са недостатъчни за инвестиция.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

5. Следните 2 потребители изказват благодарности на minkov за полезния пост:

Lucky13 (12-03-2020), ndimitrov73 (12-03-2020)

6. ForexCopy
  7. #3 Свиване на публикацията
    Lucky13 не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Lucky13 има блестящо бъдеще Lucky13 има блестящо бъдеще Lucky13 има блестящо бъдеще Lucky13 има блестящо бъдеще Lucky13 има блестящо бъдеще Lucky13 има блестящо бъдеще Lucky13 има блестящо бъдеще Lucky13 има блестящо бъдеще Lucky13 има блестящо бъдеще Lucky13 има блестящо бъдеще Lucky13 има блестящо бъдеще Аватара на Lucky13
    Начислени плащания
    212.89 USD
    Благодарности
    1 989
    Благодарили са му 1 659 Пъти в
    429 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Правилото на Мечо Пух е, колкото повече, толкова повече. Друга негова максима е, че две бурканчета с мед, изглеждат много по-добре, от едно.

По принцип, продължителността на сделките, зависят от няколко неща. Причината поради която пускаме сделка, типа пазар на която я пускаме, и самият пазар. Последният, винаги е прав

По-конкретно, ние всички мислим, даже и звездите ни шептят, но когато ШНБ плаща музиката, е редно да слушаме

Според мен, когато някой е решил, да търгува евро/франк, сериозно. Трябва да вземе, всички възможни, финансови, правни, даже и буквални мерки, да си върже гащите.

За него първо се сетих, Marko Dimitrijevic, Everest Capital
    https://www.cnbc.com/2015/03/16/ever...iss-cliff.html, но и други като него плакаха. ШНБ ( Шъ Нъ Бъхтът ) e еднакво лоша, без значение, дали сме с нея, или против нея.

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

8. Следният потребител изказва благодарност на Lucky13 за полезния пост:

ndimitrov73 (12-03-2020)

+ Отговор в тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си