+ Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2

Тема: Ревю на ПА стратегията на Chris Capre

1. #1 Свиване на публикацията
    ndimitrov73 е на линия
    Главен дилър
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите Аватара на ndimitrov73
    Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    1 477
    Благодарили са му 3 569 Пъти в
    1 257 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Тази публикация е написана в рамките на кампанията, като предоставя награди за съдържание. Всеки може да участва в тази кампания и да използва авторския си талант, за да печели пари.

Ревю на ПА стратегията на Chris Capre

Една от водещите по рейтинг стратегии в Форекс армии и има за какво.

Предимства- много не смея да ги изброя да не пропусна някой.
    Ще спомена само, че ме научи да гледам на пазара по друг начин. Няма да използвам думата правилен.
    Недостатъци- всичко е на английски език(ако може това да се нарича недостатък).

П.С. Аз не печеля нищо от всичко това. Не съм реферат или да получавам бонуси. Просто искам да помогна на много хора да не си губят времето и парите за глупости. Но всеки си решава сам как да подходи към подготовката си за трейдинг.
    Късмет и наслука.
    ""Човек който управлява всички е силен. Човек който управлява себе си е велик"

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

2. Следният потребител изказва благодарност на ndimitrov73 за полезния пост:

minkov (11-18-2020)

3. <a href="https://www.instaforex.com/bg/company_news">Форекс портал</a>
  4. #2 Свиване на публикацията
    ndimitrov73 е на линия
    Главен дилър
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите Аватара на ndimitrov73
    Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    1 477
    Благодарили са му 3 569 Пъти в
    1 257 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Тази публикация е написана в рамките на кампанията, като предоставя награди за съдържание. Всеки може да участва в тази кампания и да използва авторския си талант, за да печели пари.
    Евала Хрис голям си. Не случайно си номер едно в форексармито. От посредствен трейдър с твоята стратегия разбрах как рапират големите. Браво. Твоя курс и методите ти на обучение е уникален. Да си жив и здрав дълги години и да обучаваш несретници и сополанковци кат мен евала братче. Който го може го може. Ща са записвам и за акциите там също ме влече. Ай със здраве и наздраве.
    ""Човек който управлява всички е силен. Човек който управлява себе си е велик"

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

+ Отговор в тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си