+ Reply to Thread
Results 1 to 1 of 1

Thread: Ревю на ПА стратегията на Chris Capre

1. #1 Collapse Post
    ndimitrov73 is online now
    Главен дилър
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73's Avatar
    Accrued Payments
    970.76 USD
    Thanks
    1,261
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    This post was written as part of the payout program for content, in which anyone can participate and earn through their authoring talent.

Ревю на ПА стратегията на Chris Capre

Една от водещите по рейтинг стратегии в Форекс армии и има за какво.

Предимства- много не смея да ги изброя да не пропусна някой.
    Ще спомена само, че ме научи да гледам на пазара по друг начин. Няма да използвам думата правилен.
    Недостатъци- всичко е на английски език(ако може това да се нарича недостатък).

П.С. Аз не печеля нищо от всичко това. Не съм реферат или да получавам бонуси. Просто искам да помогна на много хора да не си губят времето и парите за глупости. Но всеки си решава сам как да подходи към подготовката си за трейдинг.
    Късмет и наслука.
    ""Човек който управлява всички е силен. Човек който управлява себе си е велик"

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

2. The Following User Says Thank You to ndimitrov73 For This Useful Post:

minkov (11-18-2020)

+ Reply to Thread