+ Reply to Thread
Results 1 to 1 of 1

Thread: Ревю на електромобил Хюндай Кона

1. #1 Collapse Post
    K_W is offline
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Accrued Payments
    6,616.08 USD
    Thanks
    3,904

Ревю на електромобил Хюндай Кона

Ревю на електромобил Хюндай Кона

Предимства:

- Бързо зареждане CCS DC станции
    - Евтина и лесна поддръжка
    - Компактен SUV
    - Много добър обхват с едно зареждане

Недостатъци:
    - Возия
    - Предно задвижване
    - Висока цена

Хюндай Кона електрик е един от най-харесваните електромобили, поради практичността си и голямата батерия, която осигурява пробег от над 450 км по WLTP, Което значи че при икономично каране спокойно може да изминете над 500 км със едно зареждане. Цената на автомобила е сравнително висока. Карал съм такъв многократно и честно казано не съм му фен, на хартия всичко е страхотно, външният вид също е прятен. Може да различите електрическата версия по предната броня без отвори за вентиалция. Като цяло пространството вътре не е много, изработката е сравнително евтина, като преобладава твърда пластмаса. Моделът се продава и във версия с конвенционален ДВГ както и в хибридна версия, като това, че не е разработен като чисто електрически си личи. Това което най-много не ми допада е возията. Вози не особено комфортно при преминаване през легнали полицаи, мисля че пробелмът е от късата база. Задвижването също е доста неподходящо, тъй като е предно, към колелата отива твърде много мощност, която не може да бъде предадена от гумите на пътя. Резултата е непрекъснато превъртане на предните гуми при по-силно натискане на педала и торкстиринг.

Ползвал съм под наем многократно от края на 2018 година

Адрес на продукта https://hyundai.bg/cars/konaev

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

2. The Following 2 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

Hерегистриран (1), Kamenitsa (09-15-2020)

+ Reply to Thread