+ Reply to Thread
Page 28 of 28 FirstFirst ... 18 26 27 28
Results 271 to 279 of 279

Thread: InstaForex - бонус сметки и тегления (34)

1. #271 Collapse Post
    kypa is offline
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Accrued Payments
    31,523.51 USD
    Thanks
    202,749
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    Бонукс има, язе също мога да потвърдя - снощи за 48-а седмица и вчера вечерта за 47-а.
    Проблемът с прикачването на нова сметка към момента по-вероятно да не е разрешен, поне не изцяло.
    С две (или повече) Бонуксни сметки трябва да се внимава да няма насрещни позиции по един пазар. За интрадневна търговия общо взето няма проблем, понеже можем да търгуваме само по една сметка без това да ограничава по някакъв начин търговията.
    stonks

2. The Following 7 Users Say Thank You to kypa For This Useful Post:

Alex1977 (Yesterday), big_shark2 (Yesterday), Emil Enchev (Yesterday), gambletrade (Yesterday), minkov (Yesterday), Unregistered (2)

3. ECN
  4. #272 Collapse Post
    Alex1977 is offline
    Централна банка
    Berani

Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977 е отвъд представите Alex1977's Avatar
    Accrued Payments
    4,907.32 USD
    Thanks
    11,099
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by kypa View Post
    Бонукс има, язе също мога да потвърдя - снощи за 48-а седмица и вчера вечерта за 47-а.
    Проблемът с прикачването на нова сметка към момента по-вероятно да не е разрешен, поне не изцяло.
    С две (или повече) Бонуксни сметки трябва да се внимава да няма насрещни позиции по един пазар. За интрадневна търговия общо взето няма проблем, понеже можем да търгуваме само по една сметка без това да ограничава по някакъв начин търговията.
    Ееей благодаря че ми напомни!!! Че трейдвам и на двете едно и също, но за мой късмет само в една посока до сега. Записах си да спра търговията на старата сметка с това което трейдвам на новата, и понеделник ще се случи! Че и банваха сметките, ако сбърка човек нали?

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

5. The Following 2 Users Say Thank You to Alex1977 For This Useful Post:

big_shark2 (Yesterday), gambletrade (Yesterday)

6. #273 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    32,070
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by Alex1977 View Post
    Ееей благодаря че ми напомни!!! Че трейдвам и на двете едно и също, но за мой късмет само в една посока до сега. Записах си да спра търговията на старата сметка с това което трейдвам на новата, и понеделник ще се случи! Че и банваха сметките, ако сбърка човек нали?
    То ако банваха само сметките се трае, ама те направо банват човека, което вече хич не е хубаво

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

7. The Following 3 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

Alex1977 (Yesterday), big_shark2 (Yesterday), gambletrade (Yesterday)

8. #274 Collapse Post
    alba is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    13,050
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by Alex1977 View Post
    И бонусът е супер!!! Поне на мен ми хареса . Аз последно прикачвах сметка мисля че юни месец, и беше и лесно и бързо. Сега и двете са ми активни но признавам че от старата не съм теглил, и не знам дали ще има някъкъв проблем.
    Да. На мене този бонус много ми помогна за да съм толкова печеливша сега. Верно е, че цяла година го губех и фалирах. Загубих и много от сумите, спечелени от състезанията, които по принцип имах право да тегля. Всичко това обаче в момента ми се отплаща богато и то с лихвите. Защото явно е вярна приказката, че няма нищо случайно. Вероятно през годината съм направила всички възможни грешки и глупости на валутния пазар. Стотици пъти. Някъде в подсъзнанието ми всичко това се е натрупало и анализирало и сега започна да работи в моя полза. Ние хората сме чудесно устроени биологични системи. Дядо Божи е голяма работа, че ни е измайсторил такива. Да се свети името му. Иначе аз от малкото си печалби с бонуса си платих таксата за спонсорирана сметка. Също така с едни от последните $200 направих фурор и сега въртя над $20 000 в 5-6 форекс сметки. Затова няма как да се откажа от бонуса. В смисъл, че аз на практика вече нямам нужда от него. Абсолютно никаква! Но пък съм от хората, които умеят да бъдат благодарни и чувствам, че сега бонуса ( разбирай форума) имат нужда от мене. В прекалено тежки времена живеем и положителните хора и примери трябва не да пишем и говорим, а направо да крещим, за да може да бъдем чути и разбрани. Само това ще спаси човечеството от краха. В последно време нямам време за писане във форума и затова получих $70 за едната седмица, а за последната $7.50. Чак ми стана тъжно. Все ще намеря време да пописвам дори да е като днес кампанийно и да правя по някоя друга сделка с бонусната сметка. Бъдете здрави!

9. The Following 6 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

big_shark2 (Yesterday), penkares (Yesterday), Unregistered (4)

10. #275 Collapse Post
    privelege is online now
    Администратор
    Mengintai

privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege е отвъд представите privelege's Avatar
    Thanks
    1,762
    Quote Originally Posted by Emil Enchev View Post
    Само админите трябва да кажат, дали са изчистени ядовете с откачанията ...
    Не, не са. ИТ отделът още работи по отстраняване на тези проблеми, но доколкото виждаме ние, бонус се начислява и кредитира по тези сметки, които са прикачени и системата ги засича като опит за измама. Още никой не е пропищял, ако има такива, да се обаждат.

Ако все пак се откачи сметката, бонусът в нея остава и може да се търгува, но да се внимава с втората сметка. Ако се продадат в откачената сметка долари, а в новата сметка се купят долари, това е достатъчно основание за блокиране и на двете сметки. Само като пример давам.

11. The Following 5 Users Say Thank You to privelege For This Useful Post:

big_shark2 (Yesterday), Emil Enchev (Yesterday), gambletrade (Yesterday), minkov (Yesterday), Unregistered (1)

12. #276 Collapse Post
    КинО is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО's Avatar
    Accrued Payments
    9,436.97 USD
    Thanks
    21,497
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by privelege View Post
    Не, не са. ИТ отделът още работи по отстраняване на тези проблеми, но доколкото виждаме ние, бонус се начислява и кредитира по тези сметки, които са прикачени и системата ги засича като опит за измама. Още никой не е пропищял, ако има такива, да се обаждат.
    Privelege, за какъв случай става дума, че аз никогиш не съм имал повече от една сметка и не разбирам за какво иде реч?
    Защо трябва да се откача сметка (по принцип), та да не го правим (doubt) ?

А пък като едно българче, като ми се каже не прави нещо, веднага ми се явява желание и нужда да го направя
    Last edited by КинО; Yesterday at 02:41 PM.

13. The Following 2 Users Say Thank You to КинО For This Useful Post:

big_shark2 (Yesterday), minkov (Yesterday)

14. #277 Collapse Post
    gambletrade is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade е отвъд представите gambletrade's Avatar
    Accrued Payments
    3,797.82 USD
    Thanks
    4,362
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by КинО View Post
    Privelege, за какъв случай става дума, че аз никогиш не съм имал повече от една сметка и не разбирам за какво иде реч?
    Защо трябва да се откача сметка (по принцип), та да не го правим (doubt) ?

А пък като едно българче, като ми се каже не прави нещо, веднага ми се явява желание и нужда да го направя
    Попитах какво се случва с бонуса в откачена сметка, щото много се натрупа, а и това е проблем доколкото разбирам. Апропо при каква сума Инстата решават, че бонус повече не е нужен и прекратяват получаването на бонуси? А съвета да не се откача вече прикачена сметка в момента е защото има проблем с прикачването на нова. Проблема е в брокера доколкото разбирам.

15. The Following 2 Users Say Thank You to gambletrade For This Useful Post:

big_shark2 (Yesterday), Unregistered (1)

16. #278 Collapse Post
    big_shark2 is offline
    Маркет мейкър
     Geli

big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2 е отвъд представите big_shark2's Avatar
    Accrued Payments
    1,523.40 USD
    Thanks
    2,385
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by alba View Post
    Да. На мене този бонус много ми помогна за да съм толкова печеливша сега. Верно е, че цяла година го губех и фалирах. Загубих и много от сумите, спечелени от състезанията, които по принцип имах право да тегля. Всичко това обаче в момента ми се отплаща богато и то с лихвите. Защото явно е вярна приказката, че няма нищо случайно. Вероятно през годината съм направила всички възможни грешки и глупости на валутния пазар. Стотици пъти. Някъде в подсъзнанието ми всичко това се е натрупало и анализирало и сега започна да работи в моя полза. Ние хората сме чудесно устроени биологични системи. Дядо Божи е голяма работа, че ни е измайсторил такива. Да се свети името му. Иначе аз от малкото си печалби с бонуса си платих таксата за спонсорирана сметка. Също така с едни от последните $200 направих фурор и сега въртя над $20 000 в 5-6 форекс сметки. Затова няма как да се откажа от бонуса. В смисъл, че аз на практика вече нямам нужда от него. Абсолютно никаква! Но пък съм от хората, които умеят да бъдат благодарни и чувствам, че сега бонуса ( разбирай форума) имат нужда от мене. В прекалено тежки времена живеем и положителните хора и примери трябва не да пишем и говорим, а направо да крещим, за да може да бъдем чути и разбрани. Само това ще спаси човечеството от краха. В последно време нямам време за писане във форума и затова получих $70 за едната седмица, а за последната $7.50. Чак ми стана тъжно. Все ще намеря време да пописвам дори да е като днес кампанийно и да правя по някоя друга сделка с бонусната сметка. Бъдете здрави!
    Брей това не е фурор, това си е направо чудо - ако от 200$ бонусни си изтеглила 20 000$ за да си завъртиш 5-6 (не е ясно колко са) сметки теб ще те признаем е истински ГУРУ на пазара. А и щом си благодарна на форума защо не споделиш с нас тайната си за такъв невиждан успех. Нека облажим и ние.

17. The Following 3 Users Say Thank You to big_shark2 For This Useful Post:

minkov (Yesterday), penkares (Yesterday), Spekulanta (Today)

18. #279 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    32,070
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by gambletrade View Post
    Попитах какво се случва с бонуса в откачена сметка, щото много се натрупа, а и това е проблем доколкото разбирам. Апропо при каква сума Инстата решават, че бонус повече не е нужен и прекратяват получаването на бонуси? А съвета да не се откача вече прикачена сметка в момента е защото има проблем с прикачването на нова. Проблема е в брокера доколкото разбирам.
    А защо трябва да решат, че стига толкова?
    Поне в условията няма такова изискване или правило.
    Аз не, че съм успял да събера кой знае колко бонус щото все идва време да го нулирам, ама едва ли ще ти го спрат щото много се е събрал.
    Аз единственото обграничение което съм видял в условията е, че не може за един месец повече от 2000 долара да се изплатят.
    Нямам представа дали въобще някой в този форум е стигал до толкова на месец. Аз поне съм много далеч от тази сума.

19. The Following 4 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

gambletrade (Yesterday), Spekulanta (Today), Unregistered (1), КинО (Yesterday)

+ Reply to Thread
Page 28 of 28 FirstFirst ... 18 26 27 28

Subscribed to this thead: 4