+ Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Ревю на търговски център Сердика София

1. #1 Collapse Post
    alba is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    10,080

Ревю на търговски център Сердика София

Ревю на търговски център Сердика София

Предимства:
    - удобно разположение
    - всякакви стоки и услуги
    - реномирани марки на приемливи цени
    - има много заведения за хранене с разнообразна кухня
    - добре климатизирана сграда
    - в рамките на 2 часа паркинга е безплатен
    - чудесно и коректно обслужване

Недостатъци:
    - няма кинозала

Изминаха точно 10 години от официалното откриване на търговски център Сердика София. Той работи с клиенти от пролетта на 2010 година. Много красива сграда, която няма как да не привлече вниманието на преминаващите наблизо хора. Вътре всичко също е много добре оборудвано и обзаведено, за да може клиентите да се чувстват чудесно. Сердика център се намира на много удобно място в район Оборище на град София. В огромната постройка са разположени повече от 200 магазина. В тях се предлага буквално всичко. Аз специално често пазарувам там и не ми се е случвало да не намеря нужната ми стока или услуга. Може да се обикаля с часове в този мол, защото обстановката е приятна и спокойна. Освен това има множество кафенета и ресторанти, където човек може да се нахрани и да си полафи в приятелска компания. Извън търговските площи има няколко етажа с бизнес офиси, които се отдават под наем на фирми. Там не ми се налагало да ходя, но съм чувала само добри отзиви.

Аз пазарувам в този търговски център от самото му откриване през 2010 година.

За повече подробности посетете сайта на Сердика Център София : https://serdikacenter.bg/

2. The Following 9 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

K_W (07-26-2020), minkov (07-26-2020), Unregistered (7)

3. #2 Collapse Post
    Novak is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak's Avatar
    Accrued Payments
    18,495.98 USD
    Thanks
    8,590
    Доскоро безплатния паркинг беше за 4 часа и не ми харесва много, че го намалиха на 2 часа. Първите 2 часа след безплатното паркиране са по 2 лв, следващите часове са по 3 лв.
    За хапване обичайните за всеки мол, голям минус няма заведения за пушачи, но пък единствения магазин на mcs -https://www.mcsapparel.fr/
    Магазин the circle за нишови парфюми, като минус на магазина отчитам, че спря вноса на някои марки за България, на които беше единствен вносител и единствено място където можеха да се пробват и купят у нас.
    Единия от двата магазина на https://www.marc-o-polo.com/en-it/women/clothing/ в София.
    Автомивката не струва, измиват колите отгоре отгоре, а вътрешното почистване никакво го няма. Един път съм я пробвала, повече няма да повторя.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Small, small but a shark

4. The Following 3 Users Say Thank You to Novak For This Useful Post:

alba (07-26-2020), gambletrade (07-26-2020), minkov (07-26-2020)

5. #3 Collapse Post
    КинО is offline
    Централна банка
    Не е зададено настроение

КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО's Avatar
    Accrued Payments
    9,436.97 USD
    Thanks
    20,628
    Значи за недостатък е пропуснат основния недостатък на моловете в хиперърбън среда, какъвто е и Сердика - Транспортната връзка. Влизане/излизането с автомобил във времето когато го посещавах, демек преди около 5+ години беше отвратително. После след откриването на Ринг мола - единствения с връзка съобразена с броя автомобили, рязко загубих мотивация да се тъпча в центъра.
    Иначе е удобно за посещаване с влак и с трамвай.
    Сещам се и за друго неудобство - засичането на входните и изходните естакади с етажите създава неприятни усещания, когато някой аха-аха да тръгне срещу теб докато се въртиш по врътката )

6. The Following 2 Users Say Thank You to КинО For This Useful Post:

gambletrade (07-27-2020), Unregistered (1)

+ Reply to Thread

Tags for this Thread