+ Reply to Thread
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 61 to 63 of 63

Thread: Забогатяването

1. #61 Collapse Post
    hanuman is online now
    Централна банка
    Semilir

hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman е отвъд представите hanuman's Avatar
    Accrued Payments
    14,274.68 USD
    Thanks
    24,183
    Quote Originally Posted by ndimitrov73 View Post
    За мен това звучи много налудничаво. Като сложиш спред и т.н. Като приказка е добре ама на практика няма как да стане. Така както го описваш системата е на ръба и лесно може да се. Тука ще задам един въпрос в часовете около 00.00 трябва ли да се спират автоматичните системи, че като разчекнат спреда и става весело? И такива системи 1:1 ще ядат хурката.
    Нищо не си разбрал, но все пак не беше насочено към теб, нормално е.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

2. The Following 2 Users Say Thank You to hanuman For This Useful Post:

Emil Enchev (07-08-2020), minkov (08-22-2020)

3. ForexCopy
  4. #62 Collapse Post
    alba is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    10,524
    Quote Originally Posted by 100 View Post
    Само един много важен момент има тук - загубите трябва да имат смисъл. Това значи да са наобходимите загуби по пътя към печалбата а не произволни такива.
    Съгласна съм с тебе. Аз не правя тези загуби нарочно естествено. Иначе съм чувала за така наречения прийом на предизвиканите загуби. Прилага се когато непрекъснато печелиш и чувстваш, че назрява момент да загубиш. Аз съм далече от това. При мене по-скоро идва момента нещата да се обърнат и да почна да печеля. Не непрекъснато, но предимно да печеля от валутния пазар.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

5. #63 Collapse Post
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Accrued Payments
    14,260.74 USD
    Thanks
    10,461
    Не назрява момента в който трябва да за загубиш. А напротив , момента в който загубиш те сваля на земята и започваш да мислиш малко по трезво и рационално.

6. The Following 3 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

minkov (08-22-2020), Unregistered (2)

+ Reply to Thread
Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7

Subscribed to this thead: 1

Open

Tags for this Thread