+ Reply to Thread
Page 18 of 19 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 LastLast
Results 171 to 180 of 185

Thread: Дискусия за Proprietary форекс компании

1. #171 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    31,110
    SubscribeSubscribe
    subscribed: 0
    Quote Originally Posted by alba View Post
    Имам идея какво да ги правя, но мислех да сондирам и други мнения, защото нещата са сложни. Все пак точно това е целта на подобни форуми. Да се съпоставят различните гледни точки и от пъстрата палитра да се намери най-подходящият цвят. Иначе ако сме тука само да псуваме властта и да броим заразените от коронавируса кажете да си пренаредя приоритетите?
    Ами какво да ти кажа...
    Питаш с каква стратегия да се търгува - отговора е много лесен - с печеливша
    Имаш печеливша стратегия, прилагаш я, печелиш, теглиш печалбата и харчиш.
    Не знам точно какъв отговор очакваш на въпроса който си поставил.
    Коя стратегия - сложен въпрос
    А Каква стратегия - лесен въпрос

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

2. The Following 4 Users Say Thank You to minkov For This Useful Post:

alba (10-16-2020), gambletrade (10-16-2020), Unregistered (2)

3. #172 Collapse Post
    alba is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    12,421
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    Ами какво да ти кажа...
    Питаш с каква стратегия да се търгува - отговора е много лесен - с печеливша
    Имаш печеливша стратегия, прилагаш я, печелиш, теглиш печалбата и харчиш.
    Не знам точно какъв отговор очакваш на въпроса който си поставил.
    Коя стратегия - сложен въпрос
    А Каква стратегия - лесен въпрос
    Да. Верно е, че съм се изказала доста нескопосано. Но днес беше тежък ден и с много емоции. Почти не спах цяла нощ и когато сутринта ми светна, че съм покрила всички изисквания се разплаках от вълнение. Толкова много време го чаках този миг и през толкова трудности минах, че е нормално да проявя прекомерни емоции. Да оставим оправданията. Аз в този акаунт влизам винаги с 1 лот. Мисля, че е добре като обем на сметка от 50 000. Е всъщност зависи от финансовия инструмент. За валутна двойка 1 лот е приемливо, но при златото се оказва, че когато отворих сделка с 1 лот на всеки долар промяна на цената губя или печеля 100 долара от акаунта. Това е прекомерен риск. При индексите 1 лот също е много. Оказа се, че е разрешено да се търгува с роботи или други автоматизирани системи. Всъщност в договора пише, че компанията няма да се меси в сделките на своя клиент и той е свободен да избира своята стратегия. Единствено има тези ограничения с двете минути около новини. Това обаче е малко двусмислено. Аз например не разбрах дали ако имам отворена позиция час преди новината мога да я оставя или трябва да я затворя? Защото в договора пише, че "не трябва да се извършва форекс търговия 2 минути преди и 2 минути след обявяването на важни макроикономически новини". Приятно е да знаеш, че разполагаш със стабилна сума, но пък трябва да съм много внимателна да не наотворя прекалено много поръчки и объркам нещо. Надявах се, че тука има хора, които работят с подобни акаунти като големина и ще дадат акъл. С какви обеми да се влиза и на какво разстояние трябва да се слагат стоповете.

Though trading on financial markets entails high risk, still it can generate extra income on condition that you apply the right approach. By choosing a reliable broker such as InstaForex you get access to the international financial markets and open your way towards financial independence. You can sign up here.

4. The Following 4 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

Unregistered (4)

5. #173 Collapse Post
    Fafa is offline
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa's Avatar
    Accrued Payments
    14,260.74 USD
    Thanks
    10,579
    SubscribeSubscribe
    Ако имаш отворена позиция преди час, то не я хваща ограничението "две минути"
    Поне като те чета аз така го разбирам.
    Явно условието е да не се отварят позици в рамките на новините и те да са скалп.

6. The Following 3 Users Say Thank You to Fafa For This Useful Post:

alba (10-18-2020), Unregistered (2)

7. #174 Collapse Post
    alba is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba е отвъд представите alba's Avatar
    Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    12,421
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by Fafa View Post
    Ако имаш отворена позиция преди час, то не я хваща ограничението "две минути"
    Поне като те чета аз така го разбирам.
    Явно условието е да не се отварят позици в рамките на новините и те да са скалп.
    Не мога да разбера каква е причината на подобни ограничения? В крайна сметка тази компания печели от печалбата на клиентите си и колкото по-голяма е тя, толкова по-добре. Все повече си мисля, че човек трябва да има свободата сам да определя правилата по които да търгува. Ясно че, никой няма сметка да губи. Слагането на прекалено много правила и ограничения в голяма част от случаите пречат. Ето например забраната да се търгува в почивните дни или да се не се оставят отворени позиции за събота и неделя. Аз например много добре се понаучих да скалпирам с биткойна точно през почивните дни. Сега ще ме лишат от тази възможност. Появиха се критични видеа срещу фирмата. Всъщност срещу всички подобни компании, които финансират трейдъри. Критиката е срещу ограниченията за търгуване и е направена от човек, който ползва изцяло автоматизирани системи и има сайт, където продава форекс роботи. Разбираемо е това, защото тези роботи не се съобразяват с това кога има новини или идват празници. Както разбирам той на два пъти е ставал спосориран трейдър, но после поради нарушение на правилата е изключван от програмата.

8. The Following User Says Thank You to alba For This Useful Post:

Unregistered (1)

9. #175 Collapse Post
    minkov is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov е отвъд представите minkov's Avatar
    Accrued Payments
    11,308.31 USD
    Thanks
    31,110
    SubscribeSubscribe
    Вероятно е комбинирана причината за ограниченията.
    Принципно на опитния трейдър първата грижа е не максималната печалба, а ограничаването на рисковете.
    затова вероятно са ограниченията за почивните дни.
    Ако наистина копират сделките от демо на реална сметка, то по време на новини и силни движения това продто не може да се случи или ако се случи ще е с голяма разлика в цената и поемат риск да им се наложи да изплащат печалби, които не са получили, което пак е с цел ограничаване на техния риск и т.н.

А това, че бота не може да спазва тези правила хич не е вярно, друг е въпроса дали от гледна точка на бота това е оправдано.

10. The Following User Says Thank You to minkov For This Useful Post:

alba (10-18-2020)

11. #176 Collapse Post
    alba is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    12,421
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by minkov View Post
    Вероятно е комбинирана причината за ограниченията.
    Принципно на опитния трейдър първата грижа е не максималната печалба, а ограничаването на рисковете.
    затова вероятно са ограниченията за почивните дни.
    Ако наистина копират сделките от демо на реална сметка, то по време на новини и силни движения това продто не може да се случи или ако се случи ще е с голяма разлика в цената и поемат риск да им се наложи да изплащат печалби, които не са получили, което пак е с цел ограничаване на техния риск и т.н.

А това, че бота не може да спазва тези правила хич не е вярно, друг е въпроса дали от гледна точка на бота това е оправдано.
    Да, верно е, че си прав за новините. Наистина ще им е трудно да захапят всички сделки на същата цена. А оня пич с роботите много недоволства. Дори е обявил всички подобни компании за Скам. Изредил е няколко имена и така видях, че има и унгарска проп фирма, която предлага интересни условия. Ако чехите ме отрежат ще видя какво може да се направи при маджарите. Иначе собственика на сайта с роботи минава за добър трейдър и има развит сайт и видео канал. Странно ми че, сега го тресат конспирациите. Понеже е получил доста негативни коментари под видеото си и има голяма бройка палци надолу той смята, че това е нарочна атака от проп фирмите. Според него всички проп фирми са в комбина и наемат спамери да му докладват видеата, за да ги сваля Ютуб. Как пък само на него му светна, че това било "trap". Ама когато се набутах за глупавия му робот и той ми фалира дори демото всичко беше наред, нали? Ето това е Запада, момчета и момичета. Не случайно се казва Запад, защото там за сметка на развитите технологии и висок стандарт моралът и човешките ценности са тотално западнали. Всеки гледа само да си напълни канчето, а останалите кучета ги яли. Предпочитам да работя с чехи и унгарци, защото са от нашата черга. Западняците винаги са ни гледали все едно сме им колония. Ама явно са забравили случката с рицарчето Балдуин?

12. The Following 4 Users Say Thank You to alba For This Useful Post:

Unregistered (4)

13. #177 Collapse Post
    alba is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    12,421
    SubscribeSubscribe
    Минаха си два работни и два почивни дни откакто покрих всички изисквания на тази проп компания. Стори ми се цяла вечност. Може би защото нямам все още резултат какво се случва. В това време гледах подробно видеото на собственика на сайта с роботите. От него научих имената на поне още няколко фирми, които спонсорират трейдъри. Той подробно им прави анализ и обяснява колко некоректни са им условията. А започва с встъплението, че е успешен трейдър и се занимава с това от 15 години. Млад и симпатичен човек, но такава злоба и омраза лъха от всяка негова дума. Изумена съм направо. Щом преуспелите хора с пари и възможности са толкова нахъсани да мачкат, то какво да кажем за останалите. В смисъл, че ако беше някой измамен неудачник бих го разбрала, но е видно че той си живее супер добре. Какво толкова му пречат тези проп фирми, че така напоително ги критикува? Да, понякога си има нужда от критика. Само че тя трябва да е градивна, а в неговото видео аз видях само злоба и жлъч.

14. #178 Collapse Post
    Lucky13 is offline
    Старши дилър
    Не е зададено настроение

Lucky13 има с какво да се гордее Lucky13 има с какво да се гордее Lucky13 има с какво да се гордее Lucky13 има с какво да се гордее Lucky13 има с какво да се гордее Lucky13 има с какво да се гордее Lucky13 има с какво да се гордее Lucky13 има с какво да се гордее Lucky13 има с какво да се гордее Lucky13's Avatar
    Accrued Payments
    212.89 USD
    Thanks
    1,453
    SubscribeSubscribe
    Ти сигурна ли си, че си живее супер добре през цялото време, да не се окаже, че лъскавия живот е само за пред камерата и ютуб потребителите.

15. The Following 3 Users Say Thank You to Lucky13 For This Useful Post:

alba (10-20-2020), gambletrade (10-20-2020), minkov (10-20-2020)

16. #179 Collapse Post
    K_W is online now
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Accrued Payments
    6,616.08 USD
    Thanks
    4,194
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by alba View Post
    Минаха си два работни и два почивни дни откакто покрих всички изисквания на тази проп компания. Стори ми се цяла вечност. Може би защото нямам все още резултат какво се случва. В това време гледах подробно видеото на собственика на сайта с роботите. От него научих имената на поне още няколко фирми, които спонсорират трейдъри. Той подробно им прави анализ и обяснява колко некоректни са им условията. А започва с встъплението, че е успешен трейдър и се занимава с това от 15 години. Млад и симпатичен човек, но такава злоба и омраза лъха от всяка негова дума. Изумена съм направо. Щом преуспелите хора с пари и възможности са толкова нахъсани да мачкат, то какво да кажем за останалите. В смисъл, че ако беше някой измамен неудачник бих го разбрала, но е видно че той си живее супер добре. Какво толкова му пречат тези проп фирми, че така напоително ги критикува? Да, понякога си има нужда от критика. Само че тя трябва да е градивна, а в неговото видео аз видях само злоба и жлъч.
    Дай някой линк за тези видеа и този човек. Да се запълни с малко по-интересно и смислено съдържание тази тема. До тук постваш предимно общи приказки, няма много полза от такива .

17. The Following 8 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

gambletrade (10-20-2020), Unregistered (5), Lucky13 (10-20-2020), minkov (10-20-2020)

18. #180 Collapse Post
    alba is online now
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Accrued Payments
    1,865.15 USD
    Thanks
    12,421
    SubscribeSubscribe
    Quote Originally Posted by Lucky13 View Post
    Ти сигурна ли си, че си живее супер добре през цялото време, да не се окаже, че лъскавия живот е само за пред камерата и ютуб потребителите.
    Ами аз когато си купих робот от него той тъкмо обясняваше, че след повече от 14 години във форекса бил спечелил достатъчно пари, за да живее добре. Затова смятал да смени попрището и да инвестира в други дейности. Сигурно е уморително да се занимаваш с валутна търговия толкова дълго време? Те затова са създадени тези проп фирми. Успешните трейдъри да не се напрягат много, а други със свежи сили да им носят печалбите. Аз поне така ги разбирам нещата?

19. The Following User Says Thank You to alba For This Useful Post:

Lucky13 (10-20-2020)

+ Reply to Thread
Page 18 of 19 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 LastLast

Subscribed to this thead: 1

Open

Tags for this Thread