Цитирай Първоначално написано от Fafa Виж мнението
В интерес на истината Нищо не разбрах от постъпа горе може би си искал да направиш някакво слово излияние или си направил цитат от някоя книга, но все тая, така или иначе май ще трябва малко пояснение. А що се касае до пътя на трейдъра при всеки Той е различен. Може би и по до някаква степен си прилича с този на останалите трейдъри .Въпросът е докъде ще доведе този път и дали въобще ще стигне донякъде. А може и да завърши още преди да е започнал. Всичко зависи от това колко е упорит един човек до колко му се занимава с трейдърство и дали има желанието да учи и то не опира само до желание А е нужно и време за това, както знаем времето е ценно затова отделеното такова в случая си е много важно. Но в интерес на истината пътя е дълъг и труден Много зависи дали ще си намериш и Ментор и то да е добър за да може да ти предаде някой основни неща поне за да си спестиш доста време в лутане и търсене на информация. Оттам нататък е важно да има упоритост ,дисциплина и гледане на на графики но не само гледане А и разчитането им. Две думи пътят въобще не е лесен и отнема много време само че няма как в началото това да го знае всеки един от нас но в последствие го разбира Някой ще каже като всяка друга професия .Е да ама- не. Някой професии може и да си прилича но с други коренно се разминава обучението и времето за обучение.
Здравей ами вече още по-объркващото е ,че съм съгласенс теб ,но имат на изток една поговорка: Не е важна целта ,а пътят до нея =>тоест какво ще научиш през целият път....доста неща научих и накрая разбрах -че нищо не знам...но пък си мисля че познавамточните индивиди,щото кармата ли съдбата ли каквото там го наречи все попадам точно...и когато стигнеш края и не само получиш информациятаами я осъзнаеш=стане едно цяло с теб,тогава сякаш ти се отваря врата ,която води към други три врати-варианта....и става много по-сложно ....НО НЕ Е НЕВЪЗМОЖНО за да отидеш и да не губиш същото време трябва да се ускориш колко пъти там за да провериш какво се крие зад следващите врати и да вземеш правилното решение през ,коя ще минеш =>тъй щото има вероятност да забравиш пътя или пък да не можеш да се върнеш....вселената е голям лабиринт ,тука не може да се разбере щое тва електрон и има липочва у нас...?.....

ами кат не ни ПУСКА електрона кво се занимаваме с него ,той се движи със скоростта насветлината и е дет си иска....виж-фотонът е друга бира...той казват ,че нямал маса затова пъкможе да носи инфо...без проблем ....има иедин интересен закон =закон за запазване на импулса!!!!....той мисля ,че гласеше=> импулса протича ПОЧТИ мигновенно от точка А до точка Б....интересна е Физиката и Химията=точни науки!!!.....красиви....



открили са Учените и друго-има таблица и във Физиката която почти или са я напълнили вече на микро-света която е суперсиметрична.....и красива вече....

има още....най интересното =открили са код за обратна връзка ,който е заложен дълбоко не къде да е а във МАТЕМАТИЧЕСКИТЕ УРАВНЕНИЯ-но не сасигурни още изкуствено ли е поставен или едтествено вселената си го е еволюирала сама....

Не знам изкуственият интелект какво може-Брат казва ,че засега е само някакъв си алгоритъм.....нознам ЕСТЕСТВЕНИЯТ КАКВО МОЖЕ....нека да почакаме още малко пък ще видим какво ще стане.....