+ Reply to Thread
Results 1 to 1 of 1

Thread: Ревю на криптоборса Бинанс Джърси (Binance Jersey)

1. #1 Collapse Post
    kypa is online now
    Централна банка
    Suka Mengoceh

kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa е отвъд представите kypa's Avatar
    Accrued Payments
    31,523.51 USD
    Thanks
    192,670

Ревю на криптоборса Бинанс Джърси (Binance Jersey)

Предимства:
    1. Извършват преводи в ЕИП/SEPA transfers
    2. Промоция на горепосочените - извършване безплатно първоначално до 31.12.2019, впоследствие удължена до 30.06.2020;
    3. Бърза и лесна верификация.

Недостатъци:
    1. Минимална сума за извършване на СЕПА превод 100 евро, поне последният път като пробвах (миналото лято по някое време);
    2. Много трудно, ако изобщо възможно намиране на общи условия, тарифа и минимални лимити за транзакции;
    3. Не особено много ликвидност, т. е. относително по-скъпи транзакции спрямо най-популярните борси.

Binance Jersey е дружество регистрирано в Джърси - британска офшорка, остров в т. нар. Английски Канал близо до Нормандия, Франция, част от китайската Binance Group. Доколкото знам не подлежи на никаква регулация макар и да има някакви права за извършване на банкови и картови депозити и изтегляния на парични средства.

Борсата включва приятен и общо взето лесен за използване интерфейс, мерки за сигурност от рода на заключване на адреси и потвърждение със SMS.

Дружеството е най-новото (или едно от най-новите попълнение в Бинанс Груп, поради сходното име при онлайн търсене излизат мнения и впечатления предимно за основната борса на групата - Binance, съществуваща от доста по-рано, една от най-използваните крипто борси в световен мащаб.

Имам регистрация от миналата година, на практика не съм я използвал - при първият опит ликвидността ми се стори твърде малко и вероятно би оскъпила по-големи трансфери, а минималните лимити за банков превод обезсмислят малките трансфери. Като резервен вариант към момента е може би по-добре от БитСтамп.

stonks

2. The Following User Says Thank You to kypa For This Useful Post:

Alex1977 (07-01-2020)

+ Reply to Thread