+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 11 of 11

Thread: Кой Windows сървър е по добър за MT4, 2016 iили 2012 r2?

1. #11 Collapse Post
    K_W is online now
    Централна банка
    Berani

K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W е отвъд представите K_W's Avatar
    Accrued Payments
    6,616.08 USD
    Thanks
    3,256
    Quote Originally Posted by alba View Post
    А защо изобщо си плащаш за VPS? Има форекс брокери, които предлагат тази услуга съвсем безплатно. Е има няколко условия, които трябва да се покрият от клиентите естествено. Определена сума внесена в сметката и месечен оборот в лотове. Ти обаче си активен трейдър и вероятно няма да ти е проблем да покриеш тези условия?
    Предпочитам да нямам условия и боркерът да няма нищо общо с източника на сигнали. Също така ползвам доста платформи на различни брокери от този VPS, не съм се интересувал в детайли, но едвали ще им хареса на тези които ми го дават защото търгувам при тях, а и VPSa който ми предлагат ще има ресур затова. Да не говорим че става и по-трудно да се махнеш от даденият брокер, защото си по обвързан.

2. The Following 7 Users Say Thank You to K_W For This Useful Post:

minkov (06-06-2020), pfxi (06-12-2020), Unregistered (5)

+ Reply to Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2