+ Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 1 2 3
Резултати от 21 до 27 от общо 27

Тема: За или против татуировките?

1. #21 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Novak не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Novak е отвъд представите Аватара на Novak
    Начислени плащания
    18,495.98 USD
    Благодарности
    10 578
    Благодарили са му 28 910 Пъти в
    12 827 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 1
    Лично решение, което, не е ли взето с вътрешна убеденост на татуиращия се може да донесе доста негативи после.
    Прави ми впечатление, че са много разпространени след определени групи хора, охрани, включително и съдебна и жандармерия, криминален контингент, готвачи, сервитьори......
    Познат лекар има татуировка, но не е на видно място. Наличието на татуировка може и да е спънка за работа. Има много професии, в които нямаш шанс да бъдеш назначен с татуировка на видно място.
    [SIGPIC][/SIGPIC]Small, small but a shark

2. Следните 2 потребители изказват благодарности на Novak за полезния пост:

lyubo (07-03-2020), batDancho (04-27-2021)

3. #22 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    КинО не е на линия
    Централна банка
    Не е зададено настроение

КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите КинО е отвъд представите Аватара на КинО
    Град
    София
    Начислени плащания
    9,436.97 USD
    Благодарности
    22 516
    Благодарили са му 25 751 Пъти в
    11 273 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Аз нямам нищо против татуировки, ама все не ми остава ресурс за тях - основно време или пари.
    Че и татуиста ми не е в София, та така вече 5-6 години си ходя без татуировка

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

4. #23 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    batDancho е на линия
    Централна банка
    Polos

batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите Аватара на batDancho
    Град
    Горна Оряховица
    Начислени плащания
    4,711.46 USD
    Благодарности
    3 166
    Благодарили са му 6 611 Пъти в
    3 485 Поста
    ПодписвамПодписвам
    абонаментен: 0
    Цитирай Първоначално написано от Novak Виж мнението
    Лично решение, което, не е ли взето с вътрешна убеденост на татуиращия се може да донесе доста негативи после.
    Прави ми впечатление, че са много разпространени след определени групи хора, охрани, включително и съдебна и жандармерия, криминален контингент, готвачи, сервитьори......
    Познат лекар има татуировка, но не е на видно място. Наличието на татуировка може и да е спънка за работа. Има много професии, в които нямаш шанс да бъдеш назначен с татуировка на видно място.

В банковия сектор е валидно правилото - без татуировки и пиърсинги на видни места. Така че ако някой има намерение да се
    реализира в тази сфера, да има едно на ум. Иначе аз съм се нарисувал, но на не видно място и
    доста отдавна, като спасител на морето.
    Както се пее в една песен "със сини панталони тип каубойски, изцяло татуиран с вид геройски"
    Сега, като си погледна татуировката, ме налазват едни спомени . . .

Търговията на финансовите пазари е силно рискована, но може да носи допълнителни приходи с правилния подход. Избирайки надежден брокер (например ИнстаФорекс), можете да получите достъп до международните финансови пазари и да отворите пътя към финансовата си независимост. Можете да отворите акаунт точно тук.

5. Следният потребител изказва благодарност на batDancho за полезния пост:

Zagorka (04-27-2021)

6. #24 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Zagorka не е на линия
    Главен дилър
    Не е зададено настроение

Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Zagorka е отвъд представите Аватара на Zagorka
    Град
    Стара Загора
    Начислени плащания
    2,416.67 USD
    Благодарности
    1 093
    Благодарили са му 4 831 Пъти в
    1 504 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от batDancho Виж мнението
    [/B]
    В банковия сектор е валидно правилото - без татуировки и пиърсинги на видни места. Така че ако някой има намерение да се
    реализира в тази сфера, да има едно на ум. Иначе аз съм се нарисувал, но на не видно място и
    доста отдавна, като спасител на морето.
    Както се пее в една песен "със сини панталони тип каубойски, изцяло татуиран с вид геройски"
    Сега, като си погледна татуировката, ме налазват едни спомени . . .
    И лицето си ли да татуираш? Не, много грозно изглежда. Може нещо временно да се сложи, но да се прибягва до това перманентно татуиране, незнам, пресилено ми звучи и изглежда. Виждам съм такива хора, не ми харесва лично на мен, но аз татиуровки нямам и не бих позволил на децата си. Като станат на 18 и могат да вземат решения и да носят отговорност за тях, да правят каквото им харесва. Аз на това гледам като осакатяване. Наскоро даже гледах по телевизията, че все повече хора искат да си премахват лазерно татуировките. То е логично де, през последните 15 години особено това нещо е тотален хит. Преди само престъпниците се татуираха.

7. Следният потребител изказва благодарност на Zagorka за полезния пост:

batDancho (04-28-2021)

8. #25 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    Fafa не е на линия
    Централна банка
    Polos

Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Fafa е отвъд представите Аватара на Fafa
    Град
    У нас
    Начислени плащания
    14,260.74 USD
    Благодарности
    11 329
    Благодарили са му 57 890 Пъти в
    17 443 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Не отричам татуировките, може би хората по този начин искат да изразят себе си по някакъв начин. Но аз не съм и не бих се татуирала. Сред време ще ми се промени вкуса и вероятно няма да ми харесва това, което съм направила, а и какво? И да се премахне , винаги личи. Кожата става по-светла на тези места.

9. Следният потребител изказва благодарност на Fafa за полезния пост:

Hерегистриран (1)

10. #26 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    ndimitrov73 е на линия
    Форекс гуру
    Bahagia

ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите ndimitrov73 е отвъд представите Аватара на ndimitrov73
    Град
    Далече,Далече,Далече
    Начислени плащания
    970.76 USD
    Благодарности
    1 903
    Благодарили са му 4 691 Пъти в
    1 700 Поста
    ПодписвамПодписвам
    твърдо против татуировки, пирсинги и силикон. Пласични операции само при необходимист(обезопразява? ?е от катастрофа и т.н.). Света е станал много либерален трябва да се върне в праведната посока.
    ""Човек който управлява всички е силен. Човек който управлява себе си е велик"

I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once, but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times.

– Bruce Lee

11. #27 Можете автоматично да сведете до минимум прочетените публикации във вашия акаунт в „Общи настройки“
    batDancho е на линия
    Централна банка
    Polos

batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите batDancho е отвъд представите Аватара на batDancho
    Град
    Горна Оряховица
    Начислени плащания
    4,711.46 USD
    Благодарности
    3 166
    Благодарили са му 6 611 Пъти в
    3 485 Поста
    ПодписвамПодписвам
    Цитирай Първоначално написано от Zagorka Виж мнението
    И лицето си ли да татуираш? Не, много грозно изглежда. .........
    Защо реши, че си татуирам лицето ? Не. И много малко хора познавам, които имат татуировки по лицето.
    Не че не съм срещал по улицата, ама те са с предимно криминогенно излъчване.
    А аз моята нямам намерение да си я махам, спомен ми е от един определен период в живота, в който
    бях на доста високи обороти. Сега да почна да се правя, че такова време не е имало и аз не съм участвал
    в него ? Не и аз. Доста такива 'светци и светици' познавам, които сега се възмущават от това и онова, а като си
    спомня на младини какви вихрогони бяха . . .

+ Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 1 2 3

Абонирайте се за тази тема : 1

Отворен

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си